^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Ze zahraničí levněji

Na e-shopu se vám zalíbí nějaký produkt, potěší vás přijatelná cena a představa, že nemusíte běhat po městě, procházet obchody, ztrácet čas... Pak se ale podíváte, na kolik vás přijde poštovné a je po radosti. Na Levnezde.cz se vám nic podobného nestane. Všechno zboží je za nízké prodejní ceny a přestože zboží putuje ve většině případů ze zahraničí, neplatíte nikdy žádné poštovné nebo balné.

Domov a bydlení

Články s tipy pro vylepšení domova, domácnosti a bydlení. 

Pořádný spánek je základem pro správné vykročení do nového pracovního dne a celkově pro udržení dobrého zdravotního stavu. Postel je Vašim královstvím, kde se potřebujete cítit pohodlně a vaše tělo si dobře odpočine.

Pokud se chystáte pořídit si svůj první notebook, bude se vám hodit k výběru pár rad. Například menší monitor, než klasický 15“ nebude stačit, pokud se chystáte pracovat v administracích webů apod. Pokud si chcete na notebooku zahrát novější hry, musíte dát pozor na kvalitní operační systém a hlavně na kvalitní grafickou kartu, bez které si herně „neškrtnete“.

Zbrusu nový notebook v ceně 10 tisíc se nemůže vyrovnat lepšímu repasovanému počítači. Pokud hledáte počítač nebo notebook pro kancelářské či domácí použití a nepotřebujete, aby zvládl náročné grafické hry, je repasovaný notebook ideální volbou vzhledem k ceně a výkonu. Za 5-6 tisíc korun pořídíte kvalitní značkový notebook, který před pár lety stál například 20.000 Kč. Přitom na něj získáte minimálně roční záruku (u dobrých obchodníků) a někdy můžete mít repasovaný notebook i s 3letou zárukou za příplatek.

Dnešní uspěchaná doba klade na naše zdraví stále větší požadavky. Měli bychom být výkonnější, abychom zvládali jak náročné zaměstnání, starost o děti a domácnost, a ještě si najít čas na koníčky. Velmi často nás zmáhá únava, která má za následek oslabenou imunitu a větší náchylnost k nemocem.

Mnozí závodníci na šlapacích motokárách začínali svou zářnou kariéru. Chodíme na ně řádit se svými dětmi nebo přáteli. Motokára je sympatické vozítko, které nám dává pocit, že jsme králové cest a silnic a nemusíme vlastnit ani řidičský průkaz. Je to báječný sport a v motokárách se můžou prohánět malí i velcí.

Pravidelně nakupujeme. Jídlo, drogerii, oblečení. A stále častěji narážíme na problém, že cena ani zdaleka neodpovídá kvalitě. Jídlo tolik nechutná, čistící prostředky nemají ten správný účinek a oblečení po pár týdnech nošení připomíná hadr na podlahu. Během roku je tato situace ještě únosná. Ale nastává jisté období v roce, kdy si chceme dopřát to nejlepší. Jsou to Vánoce. A právě tehdy vyrážíme za hranice republiky. Má to jeden hlavní důvod. Potraviny i drogerie jsou v Německu často výrazně kvalitnější.

Léto. Období, kdy jsou dny zalité sluncem a přímo vybízí, abychom trávili většinu času u vody, na dece nebo prostě jen tak na zahrádce. V poslední době se stává stále větší módou vybavit si zahradu bazénem. Bazény můžou být zabudované do země, s vyhříváním a kryté, ve kterých se můžeme koupat i za horšího počasí. Takové zařízení ovšem vyžaduje zahradu poněkud větších rozměrů. Jestliže podobnou zahradou nedisponujete, nebo se vám nechce investovat nemalé prostředky do výstavby bazénu, využijte alternativní řešení.

S vytápěním jsou spojeny takové pojmy jako kamna, krb nebo také kotelna. Slova, ze kterých čiší vůně dřeva, kouř a občas i prach. A také potřeba většího prostoru k instalaci topného tělesa. Krb se vyjímá nejlépe ve velkém obývacím pokoji a kamna, nebo kotel obvykle nalezneme v přízemí domu v místnosti nazývané kotelna.  Současné trendy v oblasti bydlení preferují jednoduchost, účelnost a originalitu.

Pokud se chcete v posteli cítit královsky hýčkaní a rozmazlovaní, pořiďte si povlečení z bavlněného saténu. Jde o látku luxusní, přirozeně lesklou. Pokožku příjemné hladí. Tkanina je pevná a hustá, barvy komfortní a syté. Přitom cenově není výrazně dražší, než například bavlněné povlečení. Ale nadělá v ložnicích a pokojích mnohem víc parády.

Jarní a letní měsíce jsou přesně obdobím, kdy jste často venku na zahradě či terase a potřebujete tyto prostory vybavit vhodným nábytkem. Na výběr je široké spektrum různých materiálů a provedení a tento článek Vám přiblíží základní materiály, ze kterých se zahradní nábytek vyrábí a jaké jsou jejich vlastnosti.

Zařizování. Cesta, která nás naplňuje, protože na jejím konci nás čeká náš vlastní domov. Dáváme do ní kus sebe, abychom se cítili opravdu doma. Zařízení domácnosti tak vypovídá o osobnosti majitele. O charakteru a mentalitě.  Jsou mezi námi konzervativní jedinci, kteří lpí na tradicích. Oproti nim se ale stále více objevují lidé, kteří vyhledávají originalitu a dovedou ji ocenit. Přesně pro takové milovníky neotřelého designu nabízí internetový obchod Luxo-Home.cz široké spektrum vybavení pro domácnost. Koupelnové a kuchyňské vybavení. A k tomu nově se rozšiřující sekci se zařízením pro dům a zahradu.

Krb. Ztělesnění tepla a strážce rodinné pohody. Bezpečný prostředek, jak zkrotit živé teplo uvnitř domova. Jako ve všech oblastech lidského konání, tak i v oblasti stavby a instalace krbů jde vývoj mílovými kroky dopředu.

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze - kožená pánská peněženka na řetězu

Když chcete muže obdarovat něčím mužným, praktickým, co ho zaručeně potěší a využije, pak je kožená peněženka ideální volba. Vyzkoušeli jsme koženou pánskou peněženku značky Always Wild a po pár týdnech používání jsme stejně nadšení, jako na začátku. Výborně zabalená tak, aby se jí po cestě od výrobce ze zahraničí k českému prodejci Penezenky-ahal.cz a od prodejce k vám domů, nic nestalo, aby řetěz nepoškrábal kůži apod. Kůže je jemně zpracovaná, barva běžová s nádechem pískové. Kůže jako přírodní materiál, navíc evokující dobu kovbojů, drsné přírodní podmínky... k mužům skvěle sedí.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena