^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Se stále teplejšími jarními dny se prodlužuje doba, kterou trávíme na svých zahradách. Při práci na záhoncích, při odpočinku nebo posezením s přáteli. A abychom si takové posezení mohli vychutnat v co největším pohodlí, slouží nám k tomu zejména zahradní nábytek.


Na stránkách e-shopu Perzeo.cz najdete celou škálu zahradního nábytku, který vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších. Za zmínku stojí kolekce nábytku z umělého ratanu. Tento materiál skvěle imituje přírodní ratan. Jeho nespornou výhodou je daleko větší odolnost vůči klimatickým podmínkám a také větší pružnost, díky které se vyhneme takovým nepříjemnostem, jako je popraskání. Perzeo nabízí celou řadu výrobků z tohoto materiálu – sedací soupravy pro venkovní i vnitřní použití, stolky, židle nebo dokonce pohovky.


Neodmyslitelným prvkem zahradní „relax zóny“ jsou samozřejmě i lehátka. I zde má neoddiskutovatelné zastoupení již zmiňovaný umělý ratan. Kromě něj lze pořídit samozřejmě i lehátka plastová nebo kovová. Samozřejmostí u většiny lehátek je polohování. Cenové rozpětí je přizpůsobeno nejširšímu spektru zákazníků. Takováto lehátka jsou zárukou kvalitního odpočinku a příjemných společných chvilek.                          

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jiná generace

Včera jsme naší dceři zakázali počítač. Na jeden jediný večer. Neuvěřitelné, přežila to. Ale dvě hodiny s námi seděla v obývacím pokoji, nepokrytě vzdychala a na naše úsměvy reagovala slovy: „No tak ale vy jste jiná generace, vy tomu nerozumíte“.

Testování, recenze

Recenze – dětská trička s potiskem

V e-shopu Pavoucek-detem.cz jsme kupovali trička do soutěží na naší facebookové stránce, tak jsem přibrala i dvě trička pro nejmenšího syna. Vyzkoušíme rychlost dodání, kvalitu, vyprání... Objednali jsme v neděli na dobírku, nákup za víc jak 999,- Kč je nyní v e-shopu s dopravou zdarma a to i v případě dobírky. Takže žádná koruna navíc. V úterý dopoledne už jsme měli trička doma.

Upoutávky

Excafe.cz – kvalitní káva a čaj z celého světa

Voňavý společník pro ranní vstávání, vítaná vzpruha při únavě nebo příjemné zpestření odpočinku po namáhavém dni. To všechno je pro člověka káva. Mezi největší světové producenty této voňavé pochutiny patří Brazílie, Kolumbie, Vietnam a Indonésie. Pravlast má ale na africkém kontinentu. V Etiopii se nachází oblast příznačně nazývaná Kaffa, kde kávovníky rostou i divoce.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena