^Zpět nahoru

logo

Chystáte se vymalovat? Máte problémy s nerovnostmi zdí, nebo s původní tmavou barvou, válečkem apod.? Nebo chcete pro svůj byt či kancelář něco méně tradičního? Tekuté tapety jsou výborným tipem pro vás všechny. Pracuje se s nimi snadno, zvládne je na zeď nanést i nezkušený začátečník a navíc je můžete využít i na místech, kde běžné tapety nelze použít nebo klasický nátěr nezakryje, co je třeba.

 

Tekuté tapety jsou bezzápachové, z přírodního materiálu a jsou zdravotně nezávadné. Hodí se tedy do všech interiérů. Při plošném použití slouží i jako tepelná a zvuková izolace. Můžete je použít i na vlhké zdi, zdi s nerovnostmi, se starším nátěrem, který chcete skrýt... V interiéru je můžete použít plošně na celou stěnu, nebo na zvýraznění určitého prvku, například sloupků, výklenku apod. S pomocí tekutých tapet, trochy kreativity a šikovnosti vykouzlíte i na obyčejné bílé zdi nádherné plastické obrazy. 

Tekuté tapety jsou z bavlny, hedvábí a celulózy. Neobsahují žádná chemická ředidla. Mají antistatické vlastnosti, zůstávají dlouho čisté. Navíc ani na sluníčku neblednou. Když se mechanicky poškodí, stačí místo postříkat vodou z rozprašovače, počkat, až materiál změkne a místo vyhladit a nechat uschnout. Tapety jsou dodávány jako směsi v igelitových pytlech. Před použitím se směs smíchá s vodou, pořádně se promíchá a nejlépe do druhého dne se nechá stát. Následující den můžete tapety nanášet na stěny ošetřené běžně dostupnou penetrací. Do směsí se dají přidat i třpytky pro ještě zajímavější efekt. V takovém případě se ve vodě nejdřív rozmíchají třpytky, pak se vkládá směs. Rozmíchat si můžete vždy jen určité množství a zbytek směsí uschovat na pozdější využití. 
              

Tekuté tapety s patentovaným složením SILK PLASTER pochází z Ruska, kde jsou na trhu již 16 let a postupně se rozšířily do dalších zemí po celé Zemi. Tapety získaly mnoho certifikátů a mezinárodních ocenění. 

Výhradním dovozcem tekutých tapet SILK PLASTER pro Českou republiku je www.silkplasters.cz. Na stránkách e-shopu je můžete zakoupit, prohlédnout si fotogalerii, dozvíte se další informace o složení, využití i certifikátech. V nabídce značky SILK PLASTER je více než 100 různých barev a textur. Novinkou je kolekce Art Design ve výraznějších a zářivějších barvách. Art Design má jednobarevný jemný a lesklý vzor připomínající hedvábí. Na stěně tapeta krásně vypadá a je velmi příjemná na omak.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze MARIYAM EDP

Patrně jste si už všimli, že testujeme luxusní parfémy, které najdete na stránkách Malikah.eu. Všechny recenze jsou k přečtení v rubrice Testování (levý sloupec, Hlavní menu). Každý parfém testujeme několik dní po sobě. Nanáší se pár kapek na místa, kde výrazněji proudí krev. Takových vhodných míst je více. Například zápěstí, loketní jamky, tepny na krku nebo za ušima.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena