^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Chystáte se vymalovat? Máte problémy s nerovnostmi zdí, nebo s původní tmavou barvou, válečkem apod.? Nebo chcete pro svůj byt či kancelář něco méně tradičního? Tekuté tapety jsou výborným tipem pro vás všechny. Pracuje se s nimi snadno, zvládne je na zeď nanést i nezkušený začátečník a navíc je můžete využít i na místech, kde běžné tapety nelze použít nebo klasický nátěr nezakryje, co je třeba.

 

Tekuté tapety jsou bezzápachové, z přírodního materiálu a jsou zdravotně nezávadné. Hodí se tedy do všech interiérů. Při plošném použití slouží i jako tepelná a zvuková izolace. Můžete je použít i na vlhké zdi, zdi s nerovnostmi, se starším nátěrem, který chcete skrýt... V interiéru je můžete použít plošně na celou stěnu, nebo na zvýraznění určitého prvku, například sloupků, výklenku apod. S pomocí tekutých tapet, trochy kreativity a šikovnosti vykouzlíte i na obyčejné bílé zdi nádherné plastické obrazy. 

Tekuté tapety jsou z bavlny, hedvábí a celulózy. Neobsahují žádná chemická ředidla. Mají antistatické vlastnosti, zůstávají dlouho čisté. Navíc ani na sluníčku neblednou. Když se mechanicky poškodí, stačí místo postříkat vodou z rozprašovače, počkat, až materiál změkne a místo vyhladit a nechat uschnout. Tapety jsou dodávány jako směsi v igelitových pytlech. Před použitím se směs smíchá s vodou, pořádně se promíchá a nejlépe do druhého dne se nechá stát. Následující den můžete tapety nanášet na stěny ošetřené běžně dostupnou penetrací. Do směsí se dají přidat i třpytky pro ještě zajímavější efekt. V takovém případě se ve vodě nejdřív rozmíchají třpytky, pak se vkládá směs. Rozmíchat si můžete vždy jen určité množství a zbytek směsí uschovat na pozdější využití. 
              

Tekuté tapety s patentovaným složením SILK PLASTER pochází z Ruska, kde jsou na trhu již 16 let a postupně se rozšířily do dalších zemí po celé Zemi. Tapety získaly mnoho certifikátů a mezinárodních ocenění. 

Výhradním dovozcem tekutých tapet SILK PLASTER pro Českou republiku je www.silkplasters.cz. Na stránkách e-shopu je můžete zakoupit, prohlédnout si fotogalerii, dozvíte se další informace o složení, využití i certifikátech. V nabídce značky SILK PLASTER je více než 100 různých barev a textur. Novinkou je kolekce Art Design ve výraznějších a zářivějších barvách. Art Design má jednobarevný jemný a lesklý vzor připomínající hedvábí. Na stěně tapeta krásně vypadá a je velmi příjemná na omak.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jak na opary

Právě probíhající zimní měsíce s poněkud nezimním klimatem jsou ideální živnou půdou pro různé druhy infekcí. Jsou to chřipky, rýmy, záněty průdušek, které zvládnou svého hostitele spolehlivě uložit do peřin a donutí ho vyhřívat se. V souvislosti s těmito nepříjemnostmi se rovněž velmi často objevuje nepříjemný jev, který jednak dovede pěkně bolet a jednak se umí zjevit v momentě, kdy se to nejméně hodí. Jedná se o všem velmi dobře známý opar.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VII EDP

Celá série dámských parfémů SIGNATURE z e-shopu Malikah.eu je luxusní a jedinečná. A parfém SIGNATURE VII EDP, vonící třeba i po fialkách, je další úžasnou kompozicí vůní od značky Royal Diwan Group. Už barva a provedení samotného flakónu, co vám připomíná? Blankytně modrá obloha, nebe bez mráčků, vůně léta, příjemná pohoda a relaxace. Taková je i vůně skrývající se uvnitř tohoto ručně tepaného a skvostně vypadajícího flakónu.

Upoutávky

Pro mámy a táty – mamo-tato.net

Mámo, táto, za chvíli jsem u vás! Podobně připravuje miminko na svůj příchod rodiče i celou širší rodinu. Jakmile se podobný signál objeví, je třeba začít se poohlížet po výbavičce. Takové, která bude jak praktická, tak krásná. Která maminka by nechtěla mít to nejkrásnější miminko na světě? Obchod Mámo táto – vše kolem miminek nabízí pomocnou ruku.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena