^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Chystáte se vymalovat? Máte problémy s nerovnostmi zdí, nebo s původní tmavou barvou, válečkem apod.? Nebo chcete pro svůj byt či kancelář něco méně tradičního? Tekuté tapety jsou výborným tipem pro vás všechny. Pracuje se s nimi snadno, zvládne je na zeď nanést i nezkušený začátečník a navíc je můžete využít i na místech, kde běžné tapety nelze použít nebo klasický nátěr nezakryje, co je třeba.

 

Tekuté tapety jsou bezzápachové, z přírodního materiálu a jsou zdravotně nezávadné. Hodí se tedy do všech interiérů. Při plošném použití slouží i jako tepelná a zvuková izolace. Můžete je použít i na vlhké zdi, zdi s nerovnostmi, se starším nátěrem, který chcete skrýt... V interiéru je můžete použít plošně na celou stěnu, nebo na zvýraznění určitého prvku, například sloupků, výklenku apod. S pomocí tekutých tapet, trochy kreativity a šikovnosti vykouzlíte i na obyčejné bílé zdi nádherné plastické obrazy. 

Tekuté tapety jsou z bavlny, hedvábí a celulózy. Neobsahují žádná chemická ředidla. Mají antistatické vlastnosti, zůstávají dlouho čisté. Navíc ani na sluníčku neblednou. Když se mechanicky poškodí, stačí místo postříkat vodou z rozprašovače, počkat, až materiál změkne a místo vyhladit a nechat uschnout. Tapety jsou dodávány jako směsi v igelitových pytlech. Před použitím se směs smíchá s vodou, pořádně se promíchá a nejlépe do druhého dne se nechá stát. Následující den můžete tapety nanášet na stěny ošetřené běžně dostupnou penetrací. Do směsí se dají přidat i třpytky pro ještě zajímavější efekt. V takovém případě se ve vodě nejdřív rozmíchají třpytky, pak se vkládá směs. Rozmíchat si můžete vždy jen určité množství a zbytek směsí uschovat na pozdější využití. 
              

Tekuté tapety s patentovaným složením SILK PLASTER pochází z Ruska, kde jsou na trhu již 16 let a postupně se rozšířily do dalších zemí po celé Zemi. Tapety získaly mnoho certifikátů a mezinárodních ocenění. 

Výhradním dovozcem tekutých tapet SILK PLASTER pro Českou republiku je www.silkplasters.cz. Na stránkách e-shopu je můžete zakoupit, prohlédnout si fotogalerii, dozvíte se další informace o složení, využití i certifikátech. V nabídce značky SILK PLASTER je více než 100 různých barev a textur. Novinkou je kolekce Art Design ve výraznějších a zářivějších barvách. Art Design má jednobarevný jemný a lesklý vzor připomínající hedvábí. Na stěně tapeta krásně vypadá a je velmi příjemná na omak.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Dalekohled i objektiv – vychytávka pro váš mobil

Vylepšete si svůj chytrý mobil o dalekohled nebo teleobjektiv v jednom. Můžete tak snadno fotit i vzdálené předměty, zvířata, krajinu... Objektiv snadno na mobil připevníte. Nasadíte jej na objektiv vašeho telefonu, utáhnete a fotíte nebo natáčíte videa. Objektiv můžete používat i jako dalekohled a to i samostatně bez mobilu.

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

Upoutávky

VeganSport

Veganství – životní filozofie, styl a směr, kterým se lidé ubírají ve snaze žít co nejlépe a v souladu s přírodou. Vegani odmítají jakékoliv potraviny nebo oblečení živočišného původu – vejce, mléko, sýry, maso, vlněné svetry. Zároveň neuznávají nic, co podle nich odporuje přirozenosti zvířat. Mezi takové věci patří třeba cirkusy, zoologické zahrady nebo dostihy. Je to životní styl, který má své skalní příznivce.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena