^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jak si vychutnat kávu

Když se řekne kvalitní káva, mělo by jít vždy o kávu zrnkovou, umletou těsně před přípravou. A nestačí jen tak nějaká zrna, musí to být zrna nespálená, bez nečistot, zbytků olejů apod. Takováto kvalitní káva má pak pro organismus řadu pozitivních účinků a především si na ní opravdu pochutnáte.

Jojo efekt je strašák všech, kdo se snaží shodit přebytečná kila. Při nerozumném hubnutí formou nezdravých diet, kdy shodíte kila rychle, ale pokračujete po ukončení diety v běžném způsobu života, se vám stará váha zase rychle vrátí a obvykle přibudou ještě nějaká ta kila nohoru. Tomu se říká jojo efekt.


Na rozumné hubnutí není třeba mnoho. Stačí ubrat z jídelníčku buď množství potravin, nebo ty pro váhu nejhorší – sladká a tučná jídla. A přidat každý den více pohybu. Dalším pomocníkem jsou bylinky nebo třeba konjugovaná kyselina linolenová, které tělu přirozeným způsobem pomáhají rychleji spalovat tuky, cukry, dodávají energii a hubnutí je pak snazší a přitom bez škodlivých vlivů.

Při hubnutí je výborný například výtažek se zeleného čaje. Zelený čaj potlačuje chuť na jídlo a zároveň aktivuje v těle ty správné buňky, díky kterým se potrava v těle rychleji a účinněji spaluje. Stejně tak i zmíněná konjugovaná kyselina linolenová je v tomto směru velkým pomocníkem, ale tělo ji samo nemá. Musí se mu dodat. Najdete ji v mléčných výrobcích, či v hovězím nebo jehněčím mase. Objevena byla až v roce 1987. Tato kyselina umí zablokovat naše tukové buňky, takže se nemůžou plnit tukem a ten je účinněji odváděn z těla ven. Při dlouhodobějším užívání této kyseliny (2-3 měsíce) dochází k rychlejšímu úbytku tuku, naopak dochází k nárůstu svalové hmoty, může dojít také ke snížení hladiny cholesterolu a triglyceridů. Skvělým spojencem při hubnutí je také L-Karnitin. Ten umí dodat buňkám více kyslíku a díky tomu výrazně zrychlit spalování tuků. Ideální je při užívání L-Karnitinu náročnější pohyb. Tedy například alespoň půlhodinová výraznější aktivita – rychlá chůze, rotoped apod. Pokud si během hubnutí alespoň 3x týdně něco podobného naordinujete, máte vyhráno v boji s nadbytečnými kily a výrazně tím prospějete i své kondici a zdraví.

Všechny tyto pomocníky při hubnutí obsahuje doplněk stravy SlimmerFit od českého výrobce. Měkké tobolky s pečlivě připravenou směsí z výtažků zeleného čaje, s konjugovanou kyselinou linolenovou a s L-Karnitinem jednoduše dopraví vše do těla a nemusíte přemýšlet, jak a kdy je jinak tělu dodat.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena