^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Jojo efekt je strašák všech, kdo se snaží shodit přebytečná kila. Při nerozumném hubnutí formou nezdravých diet, kdy shodíte kila rychle, ale pokračujete po ukončení diety v běžném způsobu života, se vám stará váha zase rychle vrátí a obvykle přibudou ještě nějaká ta kila nohoru. Tomu se říká jojo efekt.


Na rozumné hubnutí není třeba mnoho. Stačí ubrat z jídelníčku buď množství potravin, nebo ty pro váhu nejhorší – sladká a tučná jídla. A přidat každý den více pohybu. Dalším pomocníkem jsou bylinky nebo třeba konjugovaná kyselina linolenová, které tělu přirozeným způsobem pomáhají rychleji spalovat tuky, cukry, dodávají energii a hubnutí je pak snazší a přitom bez škodlivých vlivů.

Při hubnutí je výborný například výtažek se zeleného čaje. Zelený čaj potlačuje chuť na jídlo a zároveň aktivuje v těle ty správné buňky, díky kterým se potrava v těle rychleji a účinněji spaluje. Stejně tak i zmíněná konjugovaná kyselina linolenová je v tomto směru velkým pomocníkem, ale tělo ji samo nemá. Musí se mu dodat. Najdete ji v mléčných výrobcích, či v hovězím nebo jehněčím mase. Objevena byla až v roce 1987. Tato kyselina umí zablokovat naše tukové buňky, takže se nemůžou plnit tukem a ten je účinněji odváděn z těla ven. Při dlouhodobějším užívání této kyseliny (2-3 měsíce) dochází k rychlejšímu úbytku tuku, naopak dochází k nárůstu svalové hmoty, může dojít také ke snížení hladiny cholesterolu a triglyceridů. Skvělým spojencem při hubnutí je také L-Karnitin. Ten umí dodat buňkám více kyslíku a díky tomu výrazně zrychlit spalování tuků. Ideální je při užívání L-Karnitinu náročnější pohyb. Tedy například alespoň půlhodinová výraznější aktivita – rychlá chůze, rotoped apod. Pokud si během hubnutí alespoň 3x týdně něco podobného naordinujete, máte vyhráno v boji s nadbytečnými kily a výrazně tím prospějete i své kondici a zdraví.

Všechny tyto pomocníky při hubnutí obsahuje doplněk stravy SlimmerFit od českého výrobce. Měkké tobolky s pečlivě připravenou směsí z výtažků zeleného čaje, s konjugovanou kyselinou linolenovou a s L-Karnitinem jednoduše dopraví vše do těla a nemusíte přemýšlet, jak a kdy je jinak tělu dodat.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Nebuďte fádní, buďte originální. Za pomoci módy z barevných pixelů!

Líbilo by se vám mít krásnou tašku s originálním obrázkem, který by vyjadřoval, co máte rádi? Chcete svému dítěti koupit takový batoh, jaký v jeho třídě nebude mít obdoby? Na trhu se objevila novinka, se kterou si můžete hrát, tvořit a hlavně dát vašem oblíbeným věcem punc originality!

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

Upoutávky

ActiMaris patří do lékarničky každé rodiny

Co se říká o odřeninách a jiných šrámech? Ať si je zbytečně nezakrýváme, aby k nim měl vzduch co nejlepší přístup a rychleji se hojily. A právě aktivní kyslík obsažený v přípravcích ActiMaris urychluje hojení rány. Přitom se tak děje šetrně bez zbytečné chemie. Roztok ActiMaris čistí rány šetrně, neštípe a nepálí. Což je dobrá zpráva hlavně pro děti.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena