^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Jojo efekt je strašák všech, kdo se snaží shodit přebytečná kila. Při nerozumném hubnutí formou nezdravých diet, kdy shodíte kila rychle, ale pokračujete po ukončení diety v běžném způsobu života, se vám stará váha zase rychle vrátí a obvykle přibudou ještě nějaká ta kila nohoru. Tomu se říká jojo efekt.


Na rozumné hubnutí není třeba mnoho. Stačí ubrat z jídelníčku buď množství potravin, nebo ty pro váhu nejhorší – sladká a tučná jídla. A přidat každý den více pohybu. Dalším pomocníkem jsou bylinky nebo třeba konjugovaná kyselina linolenová, které tělu přirozeným způsobem pomáhají rychleji spalovat tuky, cukry, dodávají energii a hubnutí je pak snazší a přitom bez škodlivých vlivů.

Při hubnutí je výborný například výtažek se zeleného čaje. Zelený čaj potlačuje chuť na jídlo a zároveň aktivuje v těle ty správné buňky, díky kterým se potrava v těle rychleji a účinněji spaluje. Stejně tak i zmíněná konjugovaná kyselina linolenová je v tomto směru velkým pomocníkem, ale tělo ji samo nemá. Musí se mu dodat. Najdete ji v mléčných výrobcích, či v hovězím nebo jehněčím mase. Objevena byla až v roce 1987. Tato kyselina umí zablokovat naše tukové buňky, takže se nemůžou plnit tukem a ten je účinněji odváděn z těla ven. Při dlouhodobějším užívání této kyseliny (2-3 měsíce) dochází k rychlejšímu úbytku tuku, naopak dochází k nárůstu svalové hmoty, může dojít také ke snížení hladiny cholesterolu a triglyceridů. Skvělým spojencem při hubnutí je také L-Karnitin. Ten umí dodat buňkám více kyslíku a díky tomu výrazně zrychlit spalování tuků. Ideální je při užívání L-Karnitinu náročnější pohyb. Tedy například alespoň půlhodinová výraznější aktivita – rychlá chůze, rotoped apod. Pokud si během hubnutí alespoň 3x týdně něco podobného naordinujete, máte vyhráno v boji s nadbytečnými kily a výrazně tím prospějete i své kondici a zdraví.

Všechny tyto pomocníky při hubnutí obsahuje doplněk stravy SlimmerFit od českého výrobce. Měkké tobolky s pečlivě připravenou směsí z výtažků zeleného čaje, s konjugovanou kyselinou linolenovou a s L-Karnitinem jednoduše dopraví vše do těla a nemusíte přemýšlet, jak a kdy je jinak tělu dodat.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Zahradní párty – jak na to...

S rostoucím vlivem především americké kultury stoupá i v našich zeměpisných šířkách obliba zahradních slavností. Párty k oslavě narozenin, svatby pod širým nebem, posezení s přáteli. Takovou slavnost lze uspořádat prakticky kdekoliv.

Testování, recenze

Recenze - delikatesy ze Španělska

 Olivy máme rádi. A to dokonce i ty v sáčcích z našich super, hyper marketů. Nicméně po dnešku už asi budu mít problém tyto levné sáčkované jíst. Delikatesy z Oliva-gourmet.cz mě lákaly delší dobu. Využila jsem dubnové akce, díky které je jakýkoli nákup v e-shopu s dopravou zdarma. Tedy za předpokladu, že objevíte na facebookové stránce e-shopu heslo pro tuto akci a použijete ho při nákupu.

Upoutávky

Chůze naboso

Barefooting. Moderní trend, který otevírá zcela nové pohledy na svět. Jako by člověk s botami a ponožkami sundal neprůhledné brýle. 2000 receptorů umístěných na chodidle přenáší do posledního detailu všechny vjemy, které lze pocítit při chůzi –ať už v terénu, nebo v obyčejných ulicích.  Dokud člověk chodil bos, byl mu umožněn zdravý vývoj nohou.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena