^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Péče o pleť - tipy a triky

Máme pro vás tipy za pár kaček na domácí masky pro pleť. 

Na první masku potřebujte šťávu z půlky čerstvého citrónu a pár lžic medu. Smícháte, nanesete na pleť, necháte 5 až 15 minut působit. Citrón čistí a zmenšuje póry a med má antibakteriální vlastnosti. Tato maska tak pleť vyčistí, zklidní, léčí jizvičky, zesvětluje tmavé skvrny...

V dnešní velmi hektické době se mnohdy neubráníme následkům shonu a stresu, kterému jsme denně vystaveni. Rychlé stárnutí organismu, vrásky, chronická únava, oslabení imunity. Jsou to projevy rychlého životního stylu, kdy často obětujeme to nejcennější, co máme. Vlastní zdraví. K nápravě neuspokojivého zdravotního stavu (kromě rozumné životosprávy a více odpočinku) existují velmi účinní a lidské přirozenosti velmi příbuzní pomocníci.


Prvním z nich je notoricky známý koenzym Q10, obsažený ve všech lidských buňkách kromě oční čočky a červených krvinek. Tento koenzym má v organismu na starosti transformaci energie z potravy na energii chemickou, která posiluje činnosti všech orgánů. Působí také jako antioxidant a brání buňky před volnými radikály. Velmi významným efektem jeho působení je tak zpomalení stárnutí buněčných systémů a posílení srdeční činnosti.

Dalším významným činitelem je L-karnitin, který bývá nejen součástí výživových doplňků na zvýšení imunity, ale nachází uplatnění i ve wellness oboru, jako podpůrný prostředek při hubnutí. Ve spojení se zeleným čajem posílí organismus oslabený dietou a námahou spojenou se snižováním váhy.

Přemíra stresu má nežádoucí vliv i na tak choulostivou oblast, jako je lidská plodnost. Klesající počet spermií u mužů, nebo předčasná menopauza u žen, mají za následek stále větší počet bezdětných párů nebo párů upínajících své naděje k umělému oplodnění. Vitamín E – člen skupiny vitamínů rozpustných v tucích, je velmi významným antioxidantem, který posiluje životaschopnost a tvorbu buněk. Spermie a vajíčka jsou tak vitálnější a pravděpodobnost přirozeného početí stoupá. V přírodě ho nalezneme v mase, burských oříšcích, mléce, nebo sóji.

Vitamínové preparáty bývají velmi často doplňovány o selen – polokov, který v nízkých koncentracích posiluje kardiovaskulární systém. U těhotných žen může jeho nedostatek způsobit vývojové vady plodu. Ideální množství je 60 –200 mikrogramů denně. Větší množství může naopak způsobit předávkování, mající za následek například padání vlasů nebo deprese.

Velkou úsporu času při shánění všech již zmiňovaných komponentů je vitamínový doplněk Kardio Q10+ od českého výrobce, který obsahuje veškeré bojovníky proti stresu ve vyváženém poměru. Kapsle se díky želatinové konzistenci velmi snadno polykají. Užívá se jedna denně.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Úklidová sada Dishmatic - testování

 

Naši čtenáři testovali úklidovou sadu Dishmatic. Testujících bylo celkem 15, přihlásili se přes naši výzvu. Sada obsahovala 1x násadu s houbičkou, 1x násadu s drátěnkou a 1x násadu s kartáčem. Po zhruba 14 dnech používání sady Dishmatic nám poslali své reakce. Přišlo 15 pozitivních reakcí s pár připomínkami. Všechny reakce si můžete přečíst v tomto článku. Redakce upravovala texty pouze stylově, v obsahu se nic nezměnilo.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena