^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V dnešní velmi hektické době se mnohdy neubráníme následkům shonu a stresu, kterému jsme denně vystaveni. Rychlé stárnutí organismu, vrásky, chronická únava, oslabení imunity. Jsou to projevy rychlého životního stylu, kdy často obětujeme to nejcennější, co máme. Vlastní zdraví. K nápravě neuspokojivého zdravotního stavu (kromě rozumné životosprávy a více odpočinku) existují velmi účinní a lidské přirozenosti velmi příbuzní pomocníci.


Prvním z nich je notoricky známý koenzym Q10, obsažený ve všech lidských buňkách kromě oční čočky a červených krvinek. Tento koenzym má v organismu na starosti transformaci energie z potravy na energii chemickou, která posiluje činnosti všech orgánů. Působí také jako antioxidant a brání buňky před volnými radikály. Velmi významným efektem jeho působení je tak zpomalení stárnutí buněčných systémů a posílení srdeční činnosti.

Dalším významným činitelem je L-karnitin, který bývá nejen součástí výživových doplňků na zvýšení imunity, ale nachází uplatnění i ve wellness oboru, jako podpůrný prostředek při hubnutí. Ve spojení se zeleným čajem posílí organismus oslabený dietou a námahou spojenou se snižováním váhy.

Přemíra stresu má nežádoucí vliv i na tak choulostivou oblast, jako je lidská plodnost. Klesající počet spermií u mužů, nebo předčasná menopauza u žen, mají za následek stále větší počet bezdětných párů nebo párů upínajících své naděje k umělému oplodnění. Vitamín E – člen skupiny vitamínů rozpustných v tucích, je velmi významným antioxidantem, který posiluje životaschopnost a tvorbu buněk. Spermie a vajíčka jsou tak vitálnější a pravděpodobnost přirozeného početí stoupá. V přírodě ho nalezneme v mase, burských oříšcích, mléce, nebo sóji.

Vitamínové preparáty bývají velmi často doplňovány o selen – polokov, který v nízkých koncentracích posiluje kardiovaskulární systém. U těhotných žen může jeho nedostatek způsobit vývojové vady plodu. Ideální množství je 60 –200 mikrogramů denně. Větší množství může naopak způsobit předávkování, mající za následek například padání vlasů nebo deprese.

Velkou úsporu času při shánění všech již zmiňovaných komponentů je vitamínový doplněk Kardio Q10+ od českého výrobce, který obsahuje veškeré bojovníky proti stresu ve vyváženém poměru. Kapsle se díky želatinové konzistenci velmi snadno polykají. Užívá se jedna denně.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Ručně vyráběné praktické dárky z kůže

Pravá kůže je velmi odolný materiál. Což je jeden z důvodů, proč je celá staletí v takové oblibě u řemeslníků i uživatelů. Její typická vůně je často spojovaná s luxusem a prestiží. Skvěle vypadají i hotové výrobky. V obchodě LUONTO najdete ručně vyráběné módní doplňky z pravé kůže, tvořené poctivě a s láskou, jak uvádí sám výrobce.

Testování, recenze

Recenze na živý kolagen Face a vitamin C od Nezestarni.cz

Tak si to představte. Večer uléháte natření živým kolagenem a ráno se probudíte o pár let mladší. Pleť hebká, jemná, skoro jak kdysi dávno v dětských letech. A to už se nacházím v takzvaném zralém věku :) Výrobky z Nezestarni.cz nakupuji a testuji od listopadu loňského roku, kdy jsem začala právě živým kolagenem a postupně přidávala další. Moje nejoblíběnější trojka je živý kolagen Face, kolagenové kapsle a vitamin C, se kterým jsem začala až v únoru. Čekala jsem od něj nejméně a ohromil mě nejvíce.

Upoutávky

Tajemství

Zabalený dárek je vždy signálem určitého tajemství. Láhev vína také skrývá tajemství. Láhev kvalitního vína je velice oblíbený a vítaný dárek k různým příležitostem. Dárek má každý rád. I ten, který tvrdí, že dárky jsou již přežitkem. Tuto vzájemnou kombinaci tajemství doplňujeme o psaníčko, které můžete k láhvi přiložit a zaslat adresátovi. Vzkaz s láhví si můžete vybrat z nabízených předloh, či můžete vytvořit vlastní, velmi osobní. Vždy můžete dát víc než jenom dárek. Potěšte každého, kdo má rád víno, fantazii a pokušení života.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena