^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V dnešní velmi hektické době se mnohdy neubráníme následkům shonu a stresu, kterému jsme denně vystaveni. Rychlé stárnutí organismu, vrásky, chronická únava, oslabení imunity. Jsou to projevy rychlého životního stylu, kdy často obětujeme to nejcennější, co máme. Vlastní zdraví. K nápravě neuspokojivého zdravotního stavu (kromě rozumné životosprávy a více odpočinku) existují velmi účinní a lidské přirozenosti velmi příbuzní pomocníci.


Prvním z nich je notoricky známý koenzym Q10, obsažený ve všech lidských buňkách kromě oční čočky a červených krvinek. Tento koenzym má v organismu na starosti transformaci energie z potravy na energii chemickou, která posiluje činnosti všech orgánů. Působí také jako antioxidant a brání buňky před volnými radikály. Velmi významným efektem jeho působení je tak zpomalení stárnutí buněčných systémů a posílení srdeční činnosti.

Dalším významným činitelem je L-karnitin, který bývá nejen součástí výživových doplňků na zvýšení imunity, ale nachází uplatnění i ve wellness oboru, jako podpůrný prostředek při hubnutí. Ve spojení se zeleným čajem posílí organismus oslabený dietou a námahou spojenou se snižováním váhy.

Přemíra stresu má nežádoucí vliv i na tak choulostivou oblast, jako je lidská plodnost. Klesající počet spermií u mužů, nebo předčasná menopauza u žen, mají za následek stále větší počet bezdětných párů nebo párů upínajících své naděje k umělému oplodnění. Vitamín E – člen skupiny vitamínů rozpustných v tucích, je velmi významným antioxidantem, který posiluje životaschopnost a tvorbu buněk. Spermie a vajíčka jsou tak vitálnější a pravděpodobnost přirozeného početí stoupá. V přírodě ho nalezneme v mase, burských oříšcích, mléce, nebo sóji.

Vitamínové preparáty bývají velmi často doplňovány o selen – polokov, který v nízkých koncentracích posiluje kardiovaskulární systém. U těhotných žen může jeho nedostatek způsobit vývojové vady plodu. Ideální množství je 60 –200 mikrogramů denně. Větší množství může naopak způsobit předávkování, mající za následek například padání vlasů nebo deprese.

Velkou úsporu času při shánění všech již zmiňovaných komponentů je vitamínový doplněk Kardio Q10+ od českého výrobce, který obsahuje veškeré bojovníky proti stresu ve vyváženém poměru. Kapsle se díky želatinové konzistenci velmi snadno polykají. Užívá se jedna denně.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Ze zahraničí levněji

Na e-shopu se vám zalíbí nějaký produkt, potěší vás přijatelná cena a představa, že nemusíte běhat po městě, procházet obchody, ztrácet čas... Pak se ale podíváte, na kolik vás přijde poštovné a je po radosti. Na Levnezde.cz se vám nic podobného nestane. Všechno zboží je za nízké prodejní ceny a přestože zboží putuje ve většině případů ze zahraničí, neplatíte nikdy žádné poštovné nebo balné.

Testování, recenze

Recenze FAYROUZ EDP

Vytvořit špičkový parfém je věda. Především jde o správný výběr jednotlivých složek a přesný poměr každé z nich. Je v tom kus alchymie a především znalosti a zkušenosti parfuméra, který vůni vyvíjí. Luxusní vůně z řady Royal Diwan Group vznikají pod taktovkou mistrů parfumérů, kteří se věnují této práci již po několik generací. Měli jsme možnost vyzkoušet orientální arabský parfém této řady FAYROUZ EDP. A jaký je?

Upoutávky

Hojení a přírodní desinfekce v jednom

 

Odjíždíte na dovolenou? Chystáte se na výlet? Nebo si zařizujete menší lékárničku třeba na chatě? Máte celý seznam věcí, které musíte nakoupit. Náplasti, desinfekci, mastičku na poštípání hmyzem. A nezapomeňte na přípravek na ošetření popálenin. Je toho opravdu hodně. A nezřídka se stane, že něco zapomenete a ono to pak chybí.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena