^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Která žena by se nechtěla pyšnit nádhernými vlasy? Zdravé, krásné vlny padající na ramena nebo vitální krátká kštice dodávající rošťácký výraz. Ať tak či tak, každý typ vlasů vyžaduje určitou péči. Nepatří k ní pouze umytí, ale také výživa. Jako každý živý organismus i vlas potřebuje jíst, aby byl silný a odolný vůči působení okolních vlivů, jako je například počasí nebo znečištění ovzduší. Jedním z prostředků, jak dosáhnout přirozeně krásného vzhledu, je i maska na vlasy. Obchody nás zahlcují různými typy. Posilující, vyživující, s nejrůznějšími přísadami. Málokdo ale ví, že není třeba obcházet kadeřnické salóny nebo drogerie ve snaze sehnat to nejlepší pro váš vlasový porost.


Stačí udělat pár kroků k ledničce, nebo spižírně. Nestačíte se divit, kolik surovin na vlasovou masku tam můžete najít. Med, máslo, tvaroh, vajíčka. Suroviny, ze kterých připravíte nejen vynikající moučník, ale i perfektní masku na vlasy.

Zde je pár rad pro inspiraci na domácí regenerační kůry.


Vajíčková maska
2 žloutky a 3 lžíce olivového oleje vyšleháme do konzistence majonézy, kterou vmasírujeme do vlasů, necháme působit zhruba půl hodiny, opatrně vymýváme vlažnou vodou, tato maska je vhodná na vlasy, které ztrácení vitalitu a jsou splihlé

Solná maska
Trápí vás lupy? Pak si smíchejte 1 lžíci olivového oleje se 2 lžičkami soli. Nejlepší je sůl s co největšími krystaly. Vzniklou substanci nanášíme vatovým tampónem na vlasy. Krystaly působí podobně jako peeling a odstraňují odumřelé částečky kůže.

Jogurtová maska
1 bílý jogurt smícháme s 1 lžičkou tekutého medu, směs naneseme na vlasy a necháme působit 15 minut, tato maska oživuje přirozený lesk vlasů, její aplikaci můžeme opakovat každé tři dny.

Bílková maska
Máte problém s mastnými vlasy? Pomůže sníh ušlehaný z 5 bílků, naneseme ho na vlasy a necháme působit, dokud nezaschne, opatrně oplachujeme.

Kávová maska
Mnoho žen trápí roztřepené konečky. V takovém případě stačí smíchat 2 lžíce klasické mleté kávy, 1 žloutek a 3 lžíce kvalitního olivového oleje. Vzniklou kašičku naneseme na vlasy a necháme působit 20 minut. Poté vymýváme vlažnou vodou.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Bráníme se stresu

V dnešní velmi hektické době se mnohdy neubráníme následkům shonu a stresu, kterému jsme denně vystaveni. Rychlé stárnutí organismu, vrásky, chronická únava, oslabení imunity. Jsou to projevy rychlého životního stylu, kdy často obětujeme to nejcennější, co máme. Vlastní zdraví. K nápravě neuspokojivého zdravotního stavu (kromě rozumné životosprávy a více odpočinku) existují velmi účinní a lidské přirozenosti velmi příbuzní pomocníci.

Testování, recenze

Recenze na DTANGLERBAND gumičky a DTANGLER kartáč

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.

Upoutávky

Prima obchod pro tvořivou módu a eleganci

Každá z vás, milé dámy, jistě touží po nádherně a originálně vyzdobeném bytě. Nebo po šperku, který nepotkáte nikde na světě. A nebo ještě lépe – toužíte obdarovat své blízké originálním dárkem vlastní výroby, aby bylo poznat, jak vám na onom člověku záleží?

Právě pro vás je tu e-shop www.prima-obchod.cz. V mnoha kategoriích najdete vše, po čem touží vaše kreativní duše. Vše, co ve vás probudí módní návrhářku, zručnou šperkařku, nebo bytovou designérku.  A nebo jen dítě, které si prostě chce hrát a tvořit pro vlastní potěšení.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena