^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jaký stojan pro vánoční strom

Čas Vánoc se neúprosně blíží. Kdo si vše dobře rozplánoval, už má dárky skoro nakoupené a v prosinci se bude zabývat už jen cukrovím, kaprem, stromkem a příjemnou vánoční atmosférou na každém kroku. Jak velký stromek na Vánoce míváte? Vysoký 1 metr, 2 metry nebo dokonce 4metrový? Na každý je třeba jiný typ stojanu. Ve všech případech je třeba, aby strom ve stojanu bezpečně vydržel po celou dobu svátků.

Která žena by se nechtěla pyšnit nádhernými vlasy? Zdravé, krásné vlny padající na ramena nebo vitální krátká kštice dodávající rošťácký výraz. Ať tak či tak, každý typ vlasů vyžaduje určitou péči. Nepatří k ní pouze umytí, ale také výživa. Jako každý živý organismus i vlas potřebuje jíst, aby byl silný a odolný vůči působení okolních vlivů, jako je například počasí nebo znečištění ovzduší. Jedním z prostředků, jak dosáhnout přirozeně krásného vzhledu, je i maska na vlasy. Obchody nás zahlcují různými typy. Posilující, vyživující, s nejrůznějšími přísadami. Málokdo ale ví, že není třeba obcházet kadeřnické salóny nebo drogerie ve snaze sehnat to nejlepší pro váš vlasový porost.


Stačí udělat pár kroků k ledničce, nebo spižírně. Nestačíte se divit, kolik surovin na vlasovou masku tam můžete najít. Med, máslo, tvaroh, vajíčka. Suroviny, ze kterých připravíte nejen vynikající moučník, ale i perfektní masku na vlasy.

Zde je pár rad pro inspiraci na domácí regenerační kůry.


Vajíčková maska
2 žloutky a 3 lžíce olivového oleje vyšleháme do konzistence majonézy, kterou vmasírujeme do vlasů, necháme působit zhruba půl hodiny, opatrně vymýváme vlažnou vodou, tato maska je vhodná na vlasy, které ztrácení vitalitu a jsou splihlé

Solná maska
Trápí vás lupy? Pak si smíchejte 1 lžíci olivového oleje se 2 lžičkami soli. Nejlepší je sůl s co největšími krystaly. Vzniklou substanci nanášíme vatovým tampónem na vlasy. Krystaly působí podobně jako peeling a odstraňují odumřelé částečky kůže.

Jogurtová maska
1 bílý jogurt smícháme s 1 lžičkou tekutého medu, směs naneseme na vlasy a necháme působit 15 minut, tato maska oživuje přirozený lesk vlasů, její aplikaci můžeme opakovat každé tři dny.

Bílková maska
Máte problém s mastnými vlasy? Pomůže sníh ušlehaný z 5 bílků, naneseme ho na vlasy a necháme působit, dokud nezaschne, opatrně oplachujeme.

Kávová maska
Mnoho žen trápí roztřepené konečky. V takovém případě stačí smíchat 2 lžíce klasické mleté kávy, 1 žloutek a 3 lžíce kvalitního olivového oleje. Vzniklou kašičku naneseme na vlasy a necháme působit 20 minut. Poté vymýváme vlažnou vodou.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze SAMURAI EDP

SAMURAI EDP je dámský parfém s naprosto odpovídajícím názvem. Pokud za názvem vidíte legendární samurajské bojovníky, houževnaté, plné energie, síly a vitality, pak přesně to samé můžete očekávat od této pozoruhodné vůně.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena