^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Která žena by se nechtěla pyšnit nádhernými vlasy? Zdravé, krásné vlny padající na ramena nebo vitální krátká kštice dodávající rošťácký výraz. Ať tak či tak, každý typ vlasů vyžaduje určitou péči. Nepatří k ní pouze umytí, ale také výživa. Jako každý živý organismus i vlas potřebuje jíst, aby byl silný a odolný vůči působení okolních vlivů, jako je například počasí nebo znečištění ovzduší. Jedním z prostředků, jak dosáhnout přirozeně krásného vzhledu, je i maska na vlasy. Obchody nás zahlcují různými typy. Posilující, vyživující, s nejrůznějšími přísadami. Málokdo ale ví, že není třeba obcházet kadeřnické salóny nebo drogerie ve snaze sehnat to nejlepší pro váš vlasový porost.


Stačí udělat pár kroků k ledničce, nebo spižírně. Nestačíte se divit, kolik surovin na vlasovou masku tam můžete najít. Med, máslo, tvaroh, vajíčka. Suroviny, ze kterých připravíte nejen vynikající moučník, ale i perfektní masku na vlasy.

Zde je pár rad pro inspiraci na domácí regenerační kůry.


Vajíčková maska
2 žloutky a 3 lžíce olivového oleje vyšleháme do konzistence majonézy, kterou vmasírujeme do vlasů, necháme působit zhruba půl hodiny, opatrně vymýváme vlažnou vodou, tato maska je vhodná na vlasy, které ztrácení vitalitu a jsou splihlé

Solná maska
Trápí vás lupy? Pak si smíchejte 1 lžíci olivového oleje se 2 lžičkami soli. Nejlepší je sůl s co největšími krystaly. Vzniklou substanci nanášíme vatovým tampónem na vlasy. Krystaly působí podobně jako peeling a odstraňují odumřelé částečky kůže.

Jogurtová maska
1 bílý jogurt smícháme s 1 lžičkou tekutého medu, směs naneseme na vlasy a necháme působit 15 minut, tato maska oživuje přirozený lesk vlasů, její aplikaci můžeme opakovat každé tři dny.

Bílková maska
Máte problém s mastnými vlasy? Pomůže sníh ušlehaný z 5 bílků, naneseme ho na vlasy a necháme působit, dokud nezaschne, opatrně oplachujeme.

Kávová maska
Mnoho žen trápí roztřepené konečky. V takovém případě stačí smíchat 2 lžíce klasické mleté kávy, 1 žloutek a 3 lžíce kvalitního olivového oleje. Vzniklou kašičku naneseme na vlasy a necháme působit 20 minut. Poté vymýváme vlažnou vodou.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Originální úprava dortů

Když jsem byla dítě, dostávala jsem každý rok k narozeninám nádherný dort od maminky. Zdobila jej krémem nádhernými vzory a variacemi, vždy na něm bylo moje jméno, počet svíček... Já její talent na ruční práce nezdědila. Přesto svým dětem a blízkým můžu vykouzlit úžasné dorty pomocí skvělých moderních vychytávek. A pokud jste obdařeni zručností, máte možností mnohem více. 

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE II EDP

Parfémovaná voda SIGNATURE II EDP je jako dračice mezi vůněmi. Silná, pronikavá, intenzívní. Poslední dvě testované parfémované vody se dají přirovnat k mírnému vánku a vichřici. Takový byl mezi nimi rozdíl. MARIYAM EDP jemná jako vánek pro ženy křehké, romantické, tajemné a SIGNATURE II EDP od stejné značky Royal Diwan Group, ale vůně, která svou silou skoro až „vyrazí dech“. Parfém určitě není pro „šedé myšky“. Naopak vynikne na ženě odvážné, extravagantní, sebevědomé, úspěšné...

Upoutávky

Kvalitní matrace Webstr

Kvalitní matrace jsou rozhodujícím faktorem nejen pro klidný spánek nebo relaxaci po námaze, ale i v prevenci poruch pohybového aparátu. Správě zvolená matrace poskytuje maximální oporu kloubům, páteři. Tím pádem výrazně eliminuje bolesti zad a umožní kvalitní odpočinek.  

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena