^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Kvalita produktů je vždy důležitá a zvlášť, když jde o zdraví. Irská společnost TRM se zabývá výzkumem a výrobou doplňků stravy, určených pro zvířecí domácí mazlíčky i sportovní šampiony. V České republice je výhradním dovozcem Firma FRANCES s.r.o a tyto produkty najdete v internetovém obchodě Ehorse.cz.


Na vývoji produktů spolupracují jak vědečtí pracovníci, tak trenéři a odborníci, kterým velmi záleží na zdraví a kondici zvířecích sportovců. Díky tomu máte záruku, že produkty TRM splňují nejvyšší požadavky na kvalitu a účinnost a přispívají ke zdraví a delšímu životu vašeho psa nebo kočky. Nejžádanějším produktem je intenzívní kloubní výživa TRM Stride. Je to doplněk stravy určený především pro zvířata, která jsou vystavená vyšší zátěži, nebo mají už vyšší věk. Může jít o zvířecí sportovce, nebo zvíře se zdravotními problémy. Například po operaci se tkáně mnohem rychleji a lépe hojí. Ve starším věku už tělo není schopné vyrábět tělu nezbytný kolagen, potřebný pro dobrou a bezbolestivou pohyblivost. I v těchto případech je TRM Stride velkým pomocníkem. Kočky, psi i koně mají vždy trochu jiný typ kloubní výživy, aby každému zajistil přípravek nejvyšší možný účinek.

V e-shopu Ehorse.cz najdete přípravky členěné především právě do kategorií podle druhu zvířete a v podrobnějším členění podle typu problémů, které potřebujete u vašeho zvířete řešit. Například pro psy s častější špatnou náladou a vyšší formou agresivity je v nabídce doplněk stravy TRM Good as Gold 30ml. Ze složení přípravku především hořčík a L.Tryptophan pak mají velký podíl na tom, že je pes celkově klidnější a dobře naladěný.

V nabídce jsou například i vitamíny a minerály nebo šampóny, udržující srst a pkožku zvířat zdavou, lesklou, bez bakteriálních a virových kožních infekcí.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Repasovaný počítač Dell GX780 vhodný i pro silnou herní nástavbu

Hledáte kvalitní, silný, rychlý a přitom velmi tichý počítač? Repasovaný počítač Dell GX780 hravě zvládne aplikace vyžadující víc operační paměti a jednodušší nebo starší hry. Vhodný je pro využití doma, pro celou rodinu, ale i v kancelářích, pro náročnější provoz. Počítač můžete rozšířit o další komponenty i na výkonný herní počítač, na kterém budete moci hrát i nejnovější PC hry. Cena je 6.490,- Kč a záruka 12 měsíců.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE II EDP

Parfémovaná voda SIGNATURE II EDP je jako dračice mezi vůněmi. Silná, pronikavá, intenzívní. Poslední dvě testované parfémované vody se dají přirovnat k mírnému vánku a vichřici. Takový byl mezi nimi rozdíl. MARIYAM EDP jemná jako vánek pro ženy křehké, romantické, tajemné a SIGNATURE II EDP od stejné značky Royal Diwan Group, ale vůně, která svou silou skoro až „vyrazí dech“. Parfém určitě není pro „šedé myšky“. Naopak vynikne na ženě odvážné, extravagantní, sebevědomé, úspěšné...

Upoutávky

Originální taštičky a kabelky od české návrhářky Marcely Tabáčkové

Když práce baví a lidé ji dělají s láskou, je to na výsledku vždy vidět. Kabelky Marcely Tabáčkové jsou s hravým designem, precizně zpracované a s mnoha detaily. Například s vnitřními kapsami v kontrastních barvách nebo lemováním, pro pohodlnější hledání. Nebo s karabinami na klíče apod. Jde o detaily, které z kabelky dělají přehlednější místo pro všechny naše nezbytné drobnosti. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena