^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Dárky pro každou příležitost

Někdy víme přesně, jaký dárek hledáme. Někdy je to naopak velký oříšek. Obvykle záleží na tom, jak moc dobře známe osobu, kterou chceme obdarovat. Ale i když ji známe dobře, můžeme mít pocit, že už všechno má. Jiný dárek volíme při narozeninové oslavě, jiný o Vánocích a jiný jen tak pro radost, nebo třeba na uvítanou nového kolegy v práci... Až budete váhat, bude se vám hodit pár tipů na dárky od nás.

Kvalita produktů je vždy důležitá a zvlášť, když jde o zdraví. Irská společnost TRM se zabývá výzkumem a výrobou doplňků stravy, určených pro zvířecí domácí mazlíčky i sportovní šampiony. V České republice je výhradním dovozcem Firma FRANCES s.r.o a tyto produkty najdete v internetovém obchodě Ehorse.cz.


Na vývoji produktů spolupracují jak vědečtí pracovníci, tak trenéři a odborníci, kterým velmi záleží na zdraví a kondici zvířecích sportovců. Díky tomu máte záruku, že produkty TRM splňují nejvyšší požadavky na kvalitu a účinnost a přispívají ke zdraví a delšímu životu vašeho psa nebo kočky. Nejžádanějším produktem je intenzívní kloubní výživa TRM Stride. Je to doplněk stravy určený především pro zvířata, která jsou vystavená vyšší zátěži, nebo mají už vyšší věk. Může jít o zvířecí sportovce, nebo zvíře se zdravotními problémy. Například po operaci se tkáně mnohem rychleji a lépe hojí. Ve starším věku už tělo není schopné vyrábět tělu nezbytný kolagen, potřebný pro dobrou a bezbolestivou pohyblivost. I v těchto případech je TRM Stride velkým pomocníkem. Kočky, psi i koně mají vždy trochu jiný typ kloubní výživy, aby každému zajistil přípravek nejvyšší možný účinek.

V e-shopu Ehorse.cz najdete přípravky členěné především právě do kategorií podle druhu zvířete a v podrobnějším členění podle typu problémů, které potřebujete u vašeho zvířete řešit. Například pro psy s častější špatnou náladou a vyšší formou agresivity je v nabídce doplněk stravy TRM Good as Gold 30ml. Ze složení přípravku především hořčík a L.Tryptophan pak mají velký podíl na tom, že je pes celkově klidnější a dobře naladěný.

V nabídce jsou například i vitamíny a minerály nebo šampóny, udržující srst a pkožku zvířat zdavou, lesklou, bez bakteriálních a virových kožních infekcí.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Úklidová sada Dishmatic - testování

 

Naši čtenáři testovali úklidovou sadu Dishmatic. Testujících bylo celkem 15, přihlásili se přes naši výzvu. Sada obsahovala 1x násadu s houbičkou, 1x násadu s drátěnkou a 1x násadu s kartáčem. Po zhruba 14 dnech používání sady Dishmatic nám poslali své reakce. Přišlo 15 pozitivních reakcí s pár připomínkami. Všechny reakce si můžete přečíst v tomto článku. Redakce upravovala texty pouze stylově, v obsahu se nic nezměnilo.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena