^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Kvalita produktů je vždy důležitá a zvlášť, když jde o zdraví. Irská společnost TRM se zabývá výzkumem a výrobou doplňků stravy, určených pro zvířecí domácí mazlíčky i sportovní šampiony. V České republice je výhradním dovozcem Firma FRANCES s.r.o a tyto produkty najdete v internetovém obchodě Ehorse.cz.


Na vývoji produktů spolupracují jak vědečtí pracovníci, tak trenéři a odborníci, kterým velmi záleží na zdraví a kondici zvířecích sportovců. Díky tomu máte záruku, že produkty TRM splňují nejvyšší požadavky na kvalitu a účinnost a přispívají ke zdraví a delšímu životu vašeho psa nebo kočky. Nejžádanějším produktem je intenzívní kloubní výživa TRM Stride. Je to doplněk stravy určený především pro zvířata, která jsou vystavená vyšší zátěži, nebo mají už vyšší věk. Může jít o zvířecí sportovce, nebo zvíře se zdravotními problémy. Například po operaci se tkáně mnohem rychleji a lépe hojí. Ve starším věku už tělo není schopné vyrábět tělu nezbytný kolagen, potřebný pro dobrou a bezbolestivou pohyblivost. I v těchto případech je TRM Stride velkým pomocníkem. Kočky, psi i koně mají vždy trochu jiný typ kloubní výživy, aby každému zajistil přípravek nejvyšší možný účinek.

V e-shopu Ehorse.cz najdete přípravky členěné především právě do kategorií podle druhu zvířete a v podrobnějším členění podle typu problémů, které potřebujete u vašeho zvířete řešit. Například pro psy s častější špatnou náladou a vyšší formou agresivity je v nabídce doplněk stravy TRM Good as Gold 30ml. Ze složení přípravku především hořčík a L.Tryptophan pak mají velký podíl na tom, že je pes celkově klidnější a dobře naladěný.

V nabídce jsou například i vitamíny a minerály nebo šampóny, udržující srst a pkožku zvířat zdavou, lesklou, bez bakteriálních a virových kožních infekcí.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Dárky pro každou příležitost

Někdy víme přesně, jaký dárek hledáme. Někdy je to naopak velký oříšek. Obvykle záleží na tom, jak moc dobře známe osobu, kterou chceme obdarovat. Ale i když ji známe dobře, můžeme mít pocit, že už všechno má. Jiný dárek volíme při narozeninové oslavě, jiný o Vánocích a jiný jen tak pro radost, nebo třeba na uvítanou nového kolegy v práci... Až budete váhat, bude se vám hodit pár tipů na dárky od nás.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

Upoutávky

Nábytek Alfa – nábytek na míru

Máte malý byt a nemůžete si dovolit na spaní široké letiště? Nebo si rádi hovíte v pohodlném křesle typu „ušák“?  Firma Nábytek Alfa je český výrobce sedacího nábytku na míru s dlouhodobou životností. Výrobky jsou díky ,,nešizené´´ ruční výrobě s přesně danými postupy a špičkovým materiálům určeny na dobu minimálně 15 let používání v plné zátěži, včetně trvalého spaní. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena