^Zpět nahoru

logo

Nezestarni.cz

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Von-hanke.cz

Přihlášení

Eredic.cz

Enioshop.cz

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěži hrajeme o vázacího motýlka nebo kravatu, dle výběru výherce. Výherce čeká pestrý výběr ze široké nabídky kvalitních motýlků a různorodých kravat. Hrajeme do 8. 2. 2017. Do komentářů pod soutěž pište svůj soutěžní příspěvek. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Miroslav Vondráček, gratulujeme!


Výhru do soutěže věnoval obchod:

www.vKosili.cz

V internetovém obchodě vKosili.cz naleznete kvalitní české výrobky značky Avantgard. Košile pánské, dámské i dětské, kravaty, regaty, motýlky, šle, manžentové knoflíčky, frakové i smokingové pásy, dámské šátky, pánské šály a mnoho dalšího. Pokud se chystáte na svatbu nebo jinou společenskou událost, nebo se jen chcete oblékat vkusně a luxusně do kvalitního oblečení, v e-shopu si dobře vyberete. 


Výhra v soutěži:

Kravata nebo motýlek dle výběru výherce


 Pravidla soutěže:

Soutěžní otázka:  Jaký pánský doplněk byste na ples zvolili -  motýlek nebo kravatu? Odpověď pište do komentáře pod soutěž do 8.2.2017.
Účastí v soutěži souhlasíte s občasným zasíláním novinek z e-shopu vKosili.cz.
Chcete zvýšit své šance na výhru?
Sdílejte soutěž a lajkněte stránky uvedené v tomto Facebookovém příspěvku.
 Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky. Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

 

 

Komentáře   

#62 Pepa sv. 2017-02-09 10:58
kravatu
Citovat
#61 Václav Stárek 2017-02-08 21:10
Motýlka
Citovat
#60 vyzablo 2017-02-08 14:27
Asi motýlka, mám pocit že chlapa trochu oživí
Citovat
#59 Marci55 2017-02-08 08:46
Za mne kravatu. Nosili ji všichni v rodině, motýlek si u nikoho nepamatuji. A tradice pokračuje dál. V únoru se chystá syn s přítelkyní na několik plesů a taky má kravatu. Teda několik,aby ladil ke košili a šatům přítelkyně.
Citovat
#58 Michala 2017-02-08 07:55
Kravata nikdy nezklame a dodá vše co má u kravaty být. Motýlek také není špatný, ale není pro každou příležitost oproti kravatě ;-)
Citovat
#57 Helena 2017-02-06 17:57
Kravata. Motýlek se musí umět nost.
Citovat
#56 Martik 2017-02-05 20:19
Líbí se mi spíše kravata
Citovat
#55 Peťa 2017-02-04 17:53
Záleží na typu plesu a taky na typu obleku. Ale víc se mi líbí motýlky.
Citovat
#54 Vilma 2017-02-03 22:00
Kravata už je dnes spíš pro starý fotry, navíc se s ní ve společnosti hlavně utíráte stůl.Motýlek je elegantnější - jen ne proboha motýlky na gumičce! Nebojte se, já ho také neumím uvázat, Zeptáme se Pirka.
Citovat
#53 Petra Staňková 2017-02-03 07:03
Manžel nyní preferuje kravaty.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jak si vychutnat kávu

Když se řekne kvalitní káva, mělo by jít vždy o kávu zrnkovou, umletou těsně před přípravou. A nestačí jen tak nějaká zrna, musí to být zrna nespálená, bez nečistot, zbytků olejů apod. Takováto kvalitní káva má pak pro organismus řadu pozitivních účinků a především si na ní opravdu pochutnáte.

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

Upoutávky

Kamery do auta

V dnešní době se stává provoz na silnicích stále nebezpečnějším. Přibývá dopravních nehod a pro jejich úspěšném vyřešení je třeba svědků, kteří dodají co nejpřesnější informace. Velmi účinným pomocníkem při identifikace viníků a monitoringu situace bývají kamery v autě.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena