^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jak využít tekuté tapety v interiéru

Chystáte se vymalovat? Máte problémy s nerovnostmi zdí, nebo s původní tmavou barvou, válečkem apod.? Nebo chcete pro svůj byt či kancelář něco méně tradičního? Tekuté tapety jsou výborným tipem pro vás všechny. Pracuje se s nimi snadno, zvládne je na zeď nanést i nezkušený začátečník a navíc je můžete využít i na místech, kde běžné tapety nelze použít nebo klasický nátěr nezakryje, co je třeba.

V soutěži hrajeme o vázacího motýlka nebo kravatu, dle výběru výherce. Výherce čeká pestrý výběr ze široké nabídky kvalitních motýlků a různorodých kravat. Hrajeme do 8. 2. 2017. Do komentářů pod soutěž pište svůj soutěžní příspěvek. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Miroslav Vondráček, gratulujeme!


Výhru do soutěže věnoval obchod:

www.vKosili.cz

V internetovém obchodě vKosili.cz naleznete kvalitní české výrobky značky Avantgard. Košile pánské, dámské i dětské, kravaty, regaty, motýlky, šle, manžentové knoflíčky, frakové i smokingové pásy, dámské šátky, pánské šály a mnoho dalšího. Pokud se chystáte na svatbu nebo jinou společenskou událost, nebo se jen chcete oblékat vkusně a luxusně do kvalitního oblečení, v e-shopu si dobře vyberete. 


Výhra v soutěži:

Kravata nebo motýlek dle výběru výherce


 Pravidla soutěže:

Soutěžní otázka:  Jaký pánský doplněk byste na ples zvolili -  motýlek nebo kravatu? Odpověď pište do komentáře pod soutěž do 8.2.2017.
Účastí v soutěži souhlasíte s občasným zasíláním novinek z e-shopu vKosili.cz.
Chcete zvýšit své šance na výhru?
Sdílejte soutěž a lajkněte stránky uvedené v tomto Facebookovém příspěvku.
 Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky. Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

 

 

Komentáře   

#62 Pepa sv. 2017-02-09 10:58
kravatu
Citovat
#61 Václav Stárek 2017-02-08 21:10
Motýlka
Citovat
#60 vyzablo 2017-02-08 14:27
Asi motýlka, mám pocit že chlapa trochu oživí
Citovat
#59 Marci55 2017-02-08 08:46
Za mne kravatu. Nosili ji všichni v rodině, motýlek si u nikoho nepamatuji. A tradice pokračuje dál. V únoru se chystá syn s přítelkyní na několik plesů a taky má kravatu. Teda několik,aby ladil ke košili a šatům přítelkyně.
Citovat
#58 Michala 2017-02-08 07:55
Kravata nikdy nezklame a dodá vše co má u kravaty být. Motýlek také není špatný, ale není pro každou příležitost oproti kravatě ;-)
Citovat
#57 Helena 2017-02-06 17:57
Kravata. Motýlek se musí umět nost.
Citovat
#56 Martik 2017-02-05 20:19
Líbí se mi spíše kravata
Citovat
#55 Peťa 2017-02-04 17:53
Záleží na typu plesu a taky na typu obleku. Ale víc se mi líbí motýlky.
Citovat
#54 Vilma 2017-02-03 22:00
Kravata už je dnes spíš pro starý fotry, navíc se s ní ve společnosti hlavně utíráte stůl.Motýlek je elegantnější - jen ne proboha motýlky na gumičce! Nebojte se, já ho také neumím uvázat, Zeptáme se Pirka.
Citovat
#53 Petra Staňková 2017-02-03 07:03
Manžel nyní preferuje kravaty.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze - kožená pánská peněženka na řetězu

Když chcete muže obdarovat něčím mužným, praktickým, co ho zaručeně potěší a využije, pak je kožená peněženka ideální volba. Vyzkoušeli jsme koženou pánskou peněženku značky Always Wild a po pár týdnech používání jsme stejně nadšení, jako na začátku. Výborně zabalená tak, aby se jí po cestě od výrobce ze zahraničí k českému prodejci Penezenky-ahal.cz a od prodejce k vám domů, nic nestalo, aby řetěz nepoškrábal kůži apod. Kůže je jemně zpracovaná, barva běžová s nádechem pískové. Kůže jako přírodní materiál, navíc evokující dobu kovbojů, drsné přírodní podmínky... k mužům skvěle sedí.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena