^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěži hrajeme o vázacího motýlka nebo kravatu, dle výběru výherce. Výherce čeká pestrý výběr ze široké nabídky kvalitních motýlků a různorodých kravat. Hrajeme do 8. 2. 2017. Do komentářů pod soutěž pište svůj soutěžní příspěvek. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Miroslav Vondráček, gratulujeme!


Výhru do soutěže věnoval obchod:

www.vKosili.cz

V internetovém obchodě vKosili.cz naleznete kvalitní české výrobky značky Avantgard. Košile pánské, dámské i dětské, kravaty, regaty, motýlky, šle, manžentové knoflíčky, frakové i smokingové pásy, dámské šátky, pánské šály a mnoho dalšího. Pokud se chystáte na svatbu nebo jinou společenskou událost, nebo se jen chcete oblékat vkusně a luxusně do kvalitního oblečení, v e-shopu si dobře vyberete. 


Výhra v soutěži:

Kravata nebo motýlek dle výběru výherce


 Pravidla soutěže:

Soutěžní otázka:  Jaký pánský doplněk byste na ples zvolili -  motýlek nebo kravatu? Odpověď pište do komentáře pod soutěž do 8.2.2017.
Účastí v soutěži souhlasíte s občasným zasíláním novinek z e-shopu vKosili.cz.
Chcete zvýšit své šance na výhru?
Sdílejte soutěž a lajkněte stránky uvedené v tomto Facebookovém příspěvku.
 Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky. Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

 

 

Komentáře   

#62 Pepa sv. 2017-02-09 10:58
kravatu
Citovat
#61 Václav Stárek 2017-02-08 21:10
Motýlka
Citovat
#60 vyzablo 2017-02-08 14:27
Asi motýlka, mám pocit že chlapa trochu oživí
Citovat
#59 Marci55 2017-02-08 08:46
Za mne kravatu. Nosili ji všichni v rodině, motýlek si u nikoho nepamatuji. A tradice pokračuje dál. V únoru se chystá syn s přítelkyní na několik plesů a taky má kravatu. Teda několik,aby ladil ke košili a šatům přítelkyně.
Citovat
#58 Michala 2017-02-08 07:55
Kravata nikdy nezklame a dodá vše co má u kravaty být. Motýlek také není špatný, ale není pro každou příležitost oproti kravatě ;-)
Citovat
#57 Helena 2017-02-06 17:57
Kravata. Motýlek se musí umět nost.
Citovat
#56 Martik 2017-02-05 20:19
Líbí se mi spíše kravata
Citovat
#55 Peťa 2017-02-04 17:53
Záleží na typu plesu a taky na typu obleku. Ale víc se mi líbí motýlky.
Citovat
#54 Vilma 2017-02-03 22:00
Kravata už je dnes spíš pro starý fotry, navíc se s ní ve společnosti hlavně utíráte stůl.Motýlek je elegantnější - jen ne proboha motýlky na gumičce! Nebojte se, já ho také neumím uvázat, Zeptáme se Pirka.
Citovat
#53 Petra Staňková 2017-02-03 07:03
Manžel nyní preferuje kravaty.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Veselo pod stromečkem

Máme pro vás tip na praktický dárek, který ocení pod stromečkem každý muž a který navíc pobaví všechny shromážděné u vánočního stromku. Vtipné pánské trenýrky, s obrázkem a nápisem Velký šéf, pobaví, nikoho neurazí, obdarovaného naopak potěší hned několikrát. Jednak pohodlím, které poskytnou, pak jasnou lichotnou a do třetice úsměvy, které trenýrky zajistí, kdykoli si je majitel oblékne a ukáže se v nich. 

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

Upoutávky

Ráj triček

Jen málo kousků oblečení se těší tak neutuchající popularitě u všech věkových skupin a obou pohlaví. A jen málokteré oblečení vypovídá o osobnosti svého majitele. Jedním z tohoto mála bylo, je a bezesporu ještě dlouho bude tričko. Provází nás v práci, ve volném čase, při sportu a mnohdy i ve spánku.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena