^Zpět nahoru

logo

Nezestarni.cz

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Von-hanke.cz

Přihlášení

Eredic.cz

Enioshop.cz

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěži hrajeme o multimediální klávesnici C-TECH GMK-102 v černo modré barevné kombinaci. Drátová klávesnice má slim design, konektor USB, české a slovenské znaky. Využít ji můžete v kanceláři, doma i při hraní her. Hrajeme do 8.2.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do komentářů pod soutěž. Soutěž je ukončená, výhru získává Petr Zouhar, gratulujeme!Výhru do soutěže věnoval zábavný web:

www.HerniKoutek.cz

Na webu pro volný čas HerniKoutek.cz naleznete kolem 1.000 miniher, u kterých se můžete odreagovat. V letošním roce připravujeme také více klasických soutěží o pěkné výhry a nové články i recenze her. HerniKoutek.cz najdete také na Facebooku.


Výhra v soutěži:

Multimediální klávesnice C-TECH GMK-102 černo-modrá


Pravidla soutěže:

Soutěžní otázka: Která z miniher vás na HerniKoutek.cz zaujala nejvíce a proč?
Na otázku odpovídejte do 8.2.2017 do komentářů pod soutěž.
Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky.
Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže a pošleme mu gratulaci na e-mail uvedený v soutěžním komentáři.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

Komentáře   

#102 Pepa sv. 2017-02-09 10:46
Bezva hry jsou všechny -mám rád logické a postřehové
Citovat
#101 Daniel Veselý 2017-02-08 23:48
Nejvíce mě zaujala Angry Animals, protože mě zabavila n dlouhé hodiny
Citovat
#100 frantisek 2017-02-08 23:36
nejradsi karetni hry
Citovat
#99 Vilma 2017-02-08 23:17
Všechny tetrisovky. U těch nehrozí, že (jako můj syn) zlomím v zápalu střílečky během měsíce tři klávesnice.
Citovat
#98 ZDENĚK KANĚRA 2017-02-08 20:15
Mám rád karetní hry,protože jsem karbaník amatér.
Citovat
#97 matejm 2017-02-08 16:27
V sekci Hračkovna kteroukoliv hru. Jsme soutěživci a rádi si po večer zahrajeme
Citovat
#96 monika181 2017-02-08 15:49
Jelikož často zapomínám a musím si pročvičovat pamět , tak neraději hraju pexeso a klidně i několik her za sebou. ;-) :D
Citovat
#95 vyzablo 2017-02-08 14:25
Jsem milovník karetních her tak klasický Black Jack
Citovat
#94 Ivana Marková 2017-02-08 10:24
Puzzle a pexeso ..aspoň v tomhle stačím své malé dceři :))
Citovat
#93 Eva H. 2017-02-08 08:47
Hra logická Animal Catcher, protože miluji hry kde musím přemýšlet a tím si dokázat, že to ještě není se mnou tak špatné .)
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Nová kniha Balení dárků

Kdy je dárkem už jen to, že je dárek zabalený? No přece, když ho zabalíte podle některého z návodů z knihy Balíme dárky. Nová kniha tvořivého nakladatelství Metafora.cz vyšla v těchto dnech. Najdete v ní 30 skvělých návodů na stylové a originální balení dárků. Po pár lekcích už zaručeně o Vánocích a na oslavách každý pozná, že tak skvěle zabalený dárek musí být jen od vás:)

Testování, recenze

Recenze FAYROUZ EDP

Vytvořit špičkový parfém je věda. Především jde o správný výběr jednotlivých složek a přesný poměr každé z nich. Je v tom kus alchymie a především znalosti a zkušenosti parfuméra, který vůni vyvíjí. Luxusní vůně z řady Royal Diwan Group vznikají pod taktovkou mistrů parfumérů, kteří se věnují této práci již po několik generací. Měli jsme možnost vyzkoušet orientální arabský parfém této řady FAYROUZ EDP. A jaký je?

Upoutávky

Prima obchod pro tvořivou módu a eleganci

Každá z vás, milé dámy, jistě touží po nádherně a originálně vyzdobeném bytě. Nebo po šperku, který nepotkáte nikde na světě. A nebo ještě lépe – toužíte obdarovat své blízké originálním dárkem vlastní výroby, aby bylo poznat, jak vám na onom člověku záleží?

Právě pro vás je tu e-shop www.prima-obchod.cz. V mnoha kategoriích najdete vše, po čem touží vaše kreativní duše. Vše, co ve vás probudí módní návrhářku, zručnou šperkařku, nebo bytovou designérku.  A nebo jen dítě, které si prostě chce hrát a tvořit pro vlastní potěšení.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena