^Zpět nahoru

logo

Nezestarni.cz

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Von-hanke.cz

Přihlášení

Eredic.cz

Enioshop.cz

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěži hrajeme o léčivou Hlívu ústřičnou v kapslích české výroby 180 + 60 tobolek v hodnotě 489,- Kč. Hlíva pochází z české pěstírny a výroby a kromě mnoha dalších oblastí pomáhá nyní především s posilováním imunity, což v době chřipek všichni oceníme. Hrajeme do 11.2.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do komentářů pod soutěž. Soutěž je ukončená, výhru získává Seboosis, gratulujeme!Výhru do soutěže věnoval obchod:

www.hliva-ustricna.cz

E–shop Hliva-ustricna.cz využívá výrazných léčebných účinků sušeného hlívového prášku pro lidský organismus. Prášek obsahuje kromě betaglukanu (přirozeného stimulátoru imunity) i vitamíny, stopové prvky, bílkoviny, vlákninu a mastné kyseliny. Ve formě tobolek obsahujících tento čistě přírodní zázrak snadno dodáme tělu vše, co napomůže regeneraci buněk, zpomalí jejich stárnutí, pročistí střeva a celkové posílí imunitu každého jedince. Šetrně a efektivně. V nabídce najdete hlívu ústřičnou v tobolkách, v prášku a sušenou. Hlíva ústřičná se pro e-shop pěstuje a zpracovává přímo v České republice. Obchod najdete také na Facebooku.


Výhra v soutěži:

Hlíva ústřičná v kapslích české výroby: 180 + 60 tobolek v hodnotě 489,- Kč


Pravidla soutěže:

Soutěžní otázka: Který z produktů z e-shopu www.hliva-ustricna.cz vás nejvíce zaujal a proč?
Na otázku odpovídejte do 11.2.2017 do komentářů pod soutěž.
Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky.
Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže a pošleme mu gratulaci na e-mail uvedený v soutěžním komentáři.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

Komentáře   

#72 Ondřej Krajíček 2017-02-12 09:39
Zbožnuji houby, takže bych si hlívu dal v jakékoli podobě. Líbí se mi ale nejvíce forma hlívy v prášku. Protože je to praktické, mohu ji takto přidat do jakéhokoli jídla

http://www.hliva-ustricna.cz/hliva-ustricna-drcena?produkt=hliva-ustricna-drcena-50g
Citovat
#71 Dobroslava 2017-02-11 23:37
Hlíva ústřičná kapsle - protože je to jednoduché na užívání. Hlívu máme rádi, ale nemůžeme ji jíst pořád, takže ji nahradím kapslemi.
Citovat
#70 Alena Nohejlová 2017-02-11 23:30
Drcená hlíva :lol:
Citovat
#69 Anetas 2017-02-11 18:46
Hlíva ústřičná - drcená, kterou bych přidávala rovnou do pokrmů nebo polévek. Je výborná!
Citovat
#68 Libuše Kubínová 2017-02-11 16:07
Hlíva ústřičná - sušená, drcená,tobolky jsem již vyzkoušela tak ještě drcenou
Citovat
#67 Anna Filipová 2017-02-11 09:00
hlívu dělám na hodně způsobů v prášku nrjvíce je dobrá na imunitu
Citovat
#66 Naďa Hlaváčová 2017-02-10 21:52
Hlívu a houby mám ráda...a hlívu bych uvítala v jakékoliv podobě - je velmi zdravá a dobrá na imunitu :-)
Citovat
#65 Petrax 2017-02-10 20:33
Zkusila bych asi hlivu ustricnou v prášku, sypala bych cele rodině :-)
Citovat
#64 zazrak 2017-02-10 15:49
Měla bych zájem o Hlívu drcenou.
Citovat
#63 Dagmar Letová 2017-02-08 14:51
Protože stále nestíhám a nemám moc síly, tak bych si vybrala kapsle, je to rychlá varianta.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Dárky s radostí

Dárek. Věc, která by měla udělat radost především obdarovávanému. Proto je dobré věnovat koupi dárku dostatek času. Vyberete-li dobře, pak tím zároveň sdělujete, že vám na příjemci dárku záleží a znáte ho natolik, že jste se mu trefili do vkusu. Je mnoho faktorů, které výběr pozornosti pro naše blízké ovlivňují. Prvním z nich je bezesporu věk. Jiná věc potěší pubertální dítko, jiná manažera v produktivním věku a naopak jiná babičku, která čeká na vnoučata.

Testování, recenze

Recenze FAYROUZ EDP

Vytvořit špičkový parfém je věda. Především jde o správný výběr jednotlivých složek a přesný poměr každé z nich. Je v tom kus alchymie a především znalosti a zkušenosti parfuméra, který vůni vyvíjí. Luxusní vůně z řady Royal Diwan Group vznikají pod taktovkou mistrů parfumérů, kteří se věnují této práci již po několik generací. Měli jsme možnost vyzkoušet orientální arabský parfém této řady FAYROUZ EDP. A jaký je?

Upoutávky

Luxusní kabelky od NewBerry - pro skutečné dámy

Blíží se léto a s ním i důkladná obměna vašeho šatníku. Už víte, co si oblečete k vodě, na večírek nebo na pracovní oběd uprostřed horkého týdne? Pokud už máte vymyšlený módní styl, ve kterém si budete užívat letošní léto, neměly byste zapomenout ani na vhodně zvolenou kabelku. Právě ta je totiž symbolem pravé dámy, která jde s dobou.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena