^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Eredic.cz

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěži hrajeme o léčivou Hlívu ústřičnou v kapslích české výroby 180 + 60 tobolek v hodnotě 489,- Kč. Hlíva pochází z české pěstírny a výroby a kromě mnoha dalších oblastí pomáhá nyní především s posilováním imunity, což v době chřipek všichni oceníme. Hrajeme do 11.2.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do komentářů pod soutěž. Soutěž je ukončená, výhru získává Seboosis, gratulujeme!Výhru do soutěže věnoval obchod:

www.hliva-ustricna.cz

E–shop Hliva-ustricna.cz využívá výrazných léčebných účinků sušeného hlívového prášku pro lidský organismus. Prášek obsahuje kromě betaglukanu (přirozeného stimulátoru imunity) i vitamíny, stopové prvky, bílkoviny, vlákninu a mastné kyseliny. Ve formě tobolek obsahujících tento čistě přírodní zázrak snadno dodáme tělu vše, co napomůže regeneraci buněk, zpomalí jejich stárnutí, pročistí střeva a celkové posílí imunitu každého jedince. Šetrně a efektivně. V nabídce najdete hlívu ústřičnou v tobolkách, v prášku a sušenou. Hlíva ústřičná se pro e-shop pěstuje a zpracovává přímo v České republice. Obchod najdete také na Facebooku.


Výhra v soutěži:

Hlíva ústřičná v kapslích české výroby: 180 + 60 tobolek v hodnotě 489,- Kč


Pravidla soutěže:

Soutěžní otázka: Který z produktů z e-shopu www.hliva-ustricna.cz vás nejvíce zaujal a proč?
Na otázku odpovídejte do 11.2.2017 do komentářů pod soutěž.
Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky.
Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže a pošleme mu gratulaci na e-mail uvedený v soutěžním komentáři.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

Komentáře   

#72 Ondřej Krajíček 2017-02-12 09:39
Zbožnuji houby, takže bych si hlívu dal v jakékoli podobě. Líbí se mi ale nejvíce forma hlívy v prášku. Protože je to praktické, mohu ji takto přidat do jakéhokoli jídla

www.hliva-ustricna.cz/.../
Citovat
#71 Dobroslava 2017-02-11 23:37
Hlíva ústřičná kapsle - protože je to jednoduché na užívání. Hlívu máme rádi, ale nemůžeme ji jíst pořád, takže ji nahradím kapslemi.
Citovat
#70 Alena Nohejlová 2017-02-11 23:30
Drcená hlíva :lol:
Citovat
#69 Anetas 2017-02-11 18:46
Hlíva ústřičná - drcená, kterou bych přidávala rovnou do pokrmů nebo polévek. Je výborná!
Citovat
#68 Libuše Kubínová 2017-02-11 16:07
Hlíva ústřičná - sušená, drcená,tobolky jsem již vyzkoušela tak ještě drcenou
Citovat
#67 Anna Filipová 2017-02-11 09:00
hlívu dělám na hodně způsobů v prášku nrjvíce je dobrá na imunitu
Citovat
#66 Naďa Hlaváčová 2017-02-10 21:52
Hlívu a houby mám ráda...a hlívu bych uvítala v jakékoliv podobě - je velmi zdravá a dobrá na imunitu :-)
Citovat
#65 Petrax 2017-02-10 20:33
Zkusila bych asi hlivu ustricnou v prášku, sypala bych cele rodině :-)
Citovat
#64 zazrak 2017-02-10 15:49
Měla bych zájem o Hlívu drcenou.
Citovat
#63 Dagmar Letová 2017-02-08 14:51
Protože stále nestíhám a nemám moc síly, tak bych si vybrala kapsle, je to rychlá varianta.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Na léto barvičky a ochranu před sluníčkem

V létě nosíme barevné oblečení častěji, než ve kterémkoli dalším období v roce. Patrně je to i tím, že černá a tmavé barvy sluníčko přitahují a jsme nuceni je minimalizovat. Zároveň ale jsme i celkově veselejší a naše pozitivní myšlení se odráží i na výběru oblečení. Chránit se před slunečními paprsky je dnes nutné. Nejenom moderní. Krásný letní barevný klobouk bude skvělou tečkou našeho veselého outfitu, ale zároveň i výborným pomocníkem a ochranou před UV zářením. 

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

Upoutávky

Kapucínek – nejen dámská móda

Existuje obchod, kde na jednom místě naleznete jak trendy dámskou módu (nové modely nebo secondhand), dětské nové a secondhand oblečení, módní doplňky nebo hračky? Ano, existuje. Jmenuje se Kapucínek.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena