^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěži hrajeme o léčivou Hlívu ústřičnou v kapslích české výroby 180 + 60 tobolek v hodnotě 489,- Kč. Hlíva pochází z české pěstírny a výroby a kromě mnoha dalších oblastí pomáhá nyní především s posilováním imunity, což v době chřipek všichni oceníme. Hrajeme do 11.2.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do komentářů pod soutěž. Soutěž je ukončená, výhru získává Seboosis, gratulujeme!Výhru do soutěže věnoval obchod:

www.hliva-ustricna.cz

E–shop Hliva-ustricna.cz využívá výrazných léčebných účinků sušeného hlívového prášku pro lidský organismus. Prášek obsahuje kromě betaglukanu (přirozeného stimulátoru imunity) i vitamíny, stopové prvky, bílkoviny, vlákninu a mastné kyseliny. Ve formě tobolek obsahujících tento čistě přírodní zázrak snadno dodáme tělu vše, co napomůže regeneraci buněk, zpomalí jejich stárnutí, pročistí střeva a celkové posílí imunitu každého jedince. Šetrně a efektivně. V nabídce najdete hlívu ústřičnou v tobolkách, v prášku a sušenou. Hlíva ústřičná se pro e-shop pěstuje a zpracovává přímo v České republice. Obchod najdete také na Facebooku.


Výhra v soutěži:

Hlíva ústřičná v kapslích české výroby: 180 + 60 tobolek v hodnotě 489,- Kč


Pravidla soutěže:

Soutěžní otázka: Který z produktů z e-shopu www.hliva-ustricna.cz vás nejvíce zaujal a proč?
Na otázku odpovídejte do 11.2.2017 do komentářů pod soutěž.
Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky.
Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže a pošleme mu gratulaci na e-mail uvedený v soutěžním komentáři.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

Komentáře   

#72 Ondřej Krajíček 2017-02-12 09:39
Zbožnuji houby, takže bych si hlívu dal v jakékoli podobě. Líbí se mi ale nejvíce forma hlívy v prášku. Protože je to praktické, mohu ji takto přidat do jakéhokoli jídla

www.hliva-ustricna.cz/.../
Citovat
#71 Dobroslava 2017-02-11 23:37
Hlíva ústřičná kapsle - protože je to jednoduché na užívání. Hlívu máme rádi, ale nemůžeme ji jíst pořád, takže ji nahradím kapslemi.
Citovat
#70 Alena Nohejlová 2017-02-11 23:30
Drcená hlíva :lol:
Citovat
#69 Anetas 2017-02-11 18:46
Hlíva ústřičná - drcená, kterou bych přidávala rovnou do pokrmů nebo polévek. Je výborná!
Citovat
#68 Libuše Kubínová 2017-02-11 16:07
Hlíva ústřičná - sušená, drcená,tobolky jsem již vyzkoušela tak ještě drcenou
Citovat
#67 Anna Filipová 2017-02-11 09:00
hlívu dělám na hodně způsobů v prášku nrjvíce je dobrá na imunitu
Citovat
#66 Naďa Hlaváčová 2017-02-10 21:52
Hlívu a houby mám ráda...a hlívu bych uvítala v jakékoliv podobě - je velmi zdravá a dobrá na imunitu :-)
Citovat
#65 Petrax 2017-02-10 20:33
Zkusila bych asi hlivu ustricnou v prášku, sypala bych cele rodině :-)
Citovat
#64 zazrak 2017-02-10 15:49
Měla bych zájem o Hlívu drcenou.
Citovat
#63 Dagmar Letová 2017-02-08 14:51
Protože stále nestíhám a nemám moc síly, tak bych si vybrala kapsle, je to rychlá varianta.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Pošlete dárek se vzkazem

Láhev dobrého vína je skvělým dárkem k jakékoli příležitosti. K výročí, k narozeninám, nebo jen tak pro radost. Internetový obchod Darek-vino-vzkaz.cz vám k vybrané láhvi připraví kartičku se vzkazem, který si sami vyberete, vše krásně zabalí a do dvou dnů doručí buď na vaši adresu a vy si dárek předáte sami nebo jej doručí přímo tomu, komu jej chcete darovat.

Testování, recenze

Recenze na bavlněné povlečení podruhé a zase jinak

Po zveřejnění recenze na bavlněné povlečení z internetového obchodu PovleceniGlobal.cz se mi ozval majitel obchodu s tím, že by mi rád poslal druhé povlečení z jiného typu bavlny zdarma, co na to povím. Takže upozorňuji, tentokrát je recenze na produkt, který jsem nenakoupila jako zákazník, nýbrž dostala zdarma. Což mi samozřejmě nebrání být stejně objektivní jako minule - ono totiž jediné, co bych mohla zkritizovat je, že se povlečení samo nevyžehlí, ale to jak víme, neumí žádné bavlněné povlečení. Zkrátka, když si dá majitel e-shopu práci s výběrem poctivých dodavatelů a dobrých produktů, tak se mu tam zákazníci budou vracet často a rádi.

Upoutávky

Bílé slůně – české oblečení pro děti

Pro mnoho maminek je při výběru oblečení a jiných textilních doplňků stále důležitější kromě značek i prověřená kvalita a země původu. Upřednostňování českých výrobců podporuje produkci kvalitních a cenově dostupných výrobků. Internetový obchod Bílé slůně nabízí právě takové zboží.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena