^Zpět nahoru

logo

Nezestarni.cz

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Von-hanke.cz

Přihlášení

Eredic.cz

Enioshop.cz

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěži hrajeme o nafukovací lehátko s transparetní barevnými otvory. Lehátko je vyrobené z vinylu, má dvě vzduchové komory. Je celé průhledné, můžete se tak dívat i skrz okno v polštáři lehátka, co se ukrývá pod vodou. Hrajeme do 18. 2. 2017. Do komentářů pod soutěž pište svůj soutěžní příspěvek. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Jiřina Kafková, gratulujeme!
Výhru do soutěže věnoval obchod:

www.Allforrelaxx.cz

V internetovém obchodě Allforrelaxx.cz najdete  velký výběr párty stanů, nůžkových stanů, skladovacích hal, outdoor stanů, spacích pytlů, bazénů, karimatek, grilů, teplometů, také trampolíny, chladící tašky a množství dalšího zboží pro volný čas.


Výhra v soutěži:

Průhledné nafukovací lehátko s transparetní barevnými otvoryPravidla soutěže:

Soutěžní otázka:  Který produkt z e-shopu www.Allforrelaxx.cz vás zaujal nejvíce a proč? Odpověď pište do komentáře pod soutěž do 18.2.2017.
Účastí v soutěži souhlasíte s občasným zasíláním novinek z e-shopu Allforrelaxx.cz.
Chcete zvýšit své šance na výhru?
Sdílejte soutěž a lajkněte stránky uvedené v tomto Facebookovém příspěvku.
 Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky.
Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

Komentáře   

#86 Květoslva Motlová 2017-02-18 19:46
Brzy půjdu do důchodu a moc bych si přála relax.. Tohle křesílko by bylo moc fain. https://www.allforrelaxx.cz/nafukovaci-matrace-postele/nafukovaci-kreslo-intex-ultra-lounge/
Citovat
#85 Jana Reindlová 2017-02-18 01:28
Opět, mnoho dobrých věcí.. vybrala bych si zde bazén intex "family lounge" .., nafukovací křeslo intex, stan, který se na léto hodí, nebo nějakou krásnou koloběžku!:) Je z čeho vybírat!:)
Citovat
#84 Miroslav Panchártek 2017-02-17 23:23
Trampolína Marimex poněvadž jem 4 měsíce dědečkam a časem to přinese zábavu pro naší celou rodinku.
Citovat
#83 Dobroslava 2017-02-15 23:52
ELEKTROKOLO Comfy 36V - má velice nízkou nástupní výšku
Citovat
#82 Libuše Kubínová 2017-02-15 18:50
COLEMAN DURAREST DOUBLE MATRACE
Zaujala mne tato nafukovací matrace každé léto mám návštěvu svých spolužaček a toto by bylo dobré řešení spaní.
Citovat
#81 Jitka Bednárová 2017-02-13 12:49
Zaujal mě stan. Hodil by se na léto...☺
Citovat
#80 Veronika V. 2017-02-13 09:05
Mě zaujal stan,plánujeme se synem v létě stanovat na zahrádce :)
Citovat
#79 MorticiaMM 2017-02-12 22:13
https://www.allforrelaxx.cz/bazeny-intex-s-nafukovacim-lemem/bazen-intex-ctverec-56475-swim-center-family-lounge-pool/ - tak tento bazén je úplně top - už se v něm vidím, léto, sluníčko, margarita ...
Citovat
#78 babytka 2017-02-12 08:08
Trampolína Marimex - myslím, že dětem by udělala strašnou radost
Citovat
#77 vyzablo 2017-02-08 14:49
k bazénu na zahradu na válení vy si mi líbila https://www.allforrelaxx.cz/nafukovaci-matrace-postele/durarest-double-matrace/
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Tipy na využití olivového oleje

Že je olivový olej pro zdraví člověka velice prospěšný, ví už asi každý z nás. Ale opravdu ho využíváme v kuchyni nebo v přípravě domácí kosmetiky, tak často a v takové míře, jak by si naše zdraví zasloužilo? Máme pro vás pár tipů, jak snadno a hravě tuto pochoutku i zdravého pomocníka využívat. A pokud patříte k těm, kteří se s olivovým olejem zatím míjí, pak i jeden tip navíc. 

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

Upoutávky

Lopifit - inovativní novinka v cyklistice

Na kole Lopifit nebudete šlapat na pedálech. Na kole prostě přirozeně chodíte. Nenamáháte tak klouby. Pokud milujete procházky a projížďky po okolí, chcete se z běžeckého pásu doma přesunout do přírody, nebo chcete zkusit zase něco nového, chodící kolo Lopifit splní vaše nároky a zpříjemní vám pohyb. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena