^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Eredic.cz

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěže hrajeme o beletrizovaný životopis o životě Alberta Einsteina a jeho první manželky. Zajímavý život tohoto manželského páru, poutavě zpracovaný do životopisu v podobě příběhu vás potěší i nadchne. Tak jak to knížky od Metafora.cz umí. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do komentářů pod soutěž až do 5.4.2017. Soutěž je ukončená, výhru získává Monika Janczarová, gratulujeme!
 Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.cz


Nakladatelství Metafora se může pyšnit mnoha zajímavými tituly. Zaměřuje se na literaturu z celého světa, ale najdete zde i knihy českých autorů. V nabídce najdete detektivky, životopisy, série o zajímavých tématech Od A do Z, nebo série Pro šikovné ruce s tvořivými náměty, ale například i zdařilé publikace o koních... 
  


Výhra v soutěži:

Beletrizovaný životopis Einstein & Einstein


Otázka a pravidla soutěže:

Otázka: Která kniha z nabídky nakladatelství Metafora.cz se vám líbí nejvíce a proč?

Do komentářů pod soutěž odpovídejte nejpozději do 5.4.2017. Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky. Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

Komentáře   

#50 Paji 2017-04-05 22:25
Líbí se mi kniha TVOŘIVÝ ROK.
Mám sice obě ruce levé, ale dneska jsem s dcerkou v MŠ vyrobila velikonočního zajíčka z polena, tak třeba bych se s touhle knihou mohla rozvíjet
Citovat
#49 maried 2017-04-05 12:02
Máte hodně zajímavých a krásných knih. V poslední době to byla kniha Baronka Blixenová.
Citovat
#48 Alena Hájková 2017-04-03 19:50
Mě by zajímala Žena v černém: Anděl smrti. Viděla jsem film podle první knihy. Tak bych si ráda přečetla i knihu.
Citovat
#47 Alena 2017-04-02 09:41
Mystický léčitel: Léčivá síla ovoce a zeleniny - vypadá velmi lákavě , ráda bych se dozvěděla něco nového
Citovat
#46 Peťa 2017-03-31 21:03
SEX - Inspirativní průvodce ... inspirace není nikdy dost :oops:
Citovat
#45 sepsep 2017-03-27 16:47
Dubnová čarodějka. Poutavá kniha, od které se nedá odtrhnout.
Citovat
#44 holesovi 2017-03-25 09:28
Nepřátelé a milenci- zajímavé téma
Citovat
#43 Monika Janczarová 2017-03-22 13:14
Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic, velmi zajímavý příběh
Citovat
#42 Ladislav Rosenberg 2017-03-21 17:51
Úžasné tělo a Andělé od A do Z
Citovat
#41 starostova 2017-03-20 13:13
Zaujala mne kniha Můj dědeček by mě popravil.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Repasovaný počítač Dell GX780 vhodný i pro silnou herní nástavbu

Hledáte kvalitní, silný, rychlý a přitom velmi tichý počítač? Repasovaný počítač Dell GX780 hravě zvládne aplikace vyžadující víc operační paměti a jednodušší nebo starší hry. Vhodný je pro využití doma, pro celou rodinu, ale i v kancelářích, pro náročnější provoz. Počítač můžete rozšířit o další komponenty i na výkonný herní počítač, na kterém budete moci hrát i nejnovější PC hry. Cena je 6.490,- Kč a záruka 12 měsíců.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE II EDP

Parfémovaná voda SIGNATURE II EDP je jako dračice mezi vůněmi. Silná, pronikavá, intenzívní. Poslední dvě testované parfémované vody se dají přirovnat k mírnému vánku a vichřici. Takový byl mezi nimi rozdíl. MARIYAM EDP jemná jako vánek pro ženy křehké, romantické, tajemné a SIGNATURE II EDP od stejné značky Royal Diwan Group, ale vůně, která svou silou skoro až „vyrazí dech“. Parfém určitě není pro „šedé myšky“. Naopak vynikne na ženě odvážné, extravagantní, sebevědomé, úspěšné...

Upoutávky

Swifter.cz – kvalitní kožené produkty, vyrobené v ČR

Nic není klasičtějšího pro moderního muže, než tradiční kožený opasek. Internetový obchod Swifter.cz nabízí nejen kožené opasky, ale i provazová vodítka a obojky pro psy. Součástí nabídky jsou i předměty důležité pro přežití v přírodě.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena