^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěže hrajeme o beletrizovaný životopis o životě Alberta Einsteina a jeho první manželky. Zajímavý život tohoto manželského páru, poutavě zpracovaný do životopisu v podobě příběhu vás potěší i nadchne. Tak jak to knížky od Metafora.cz umí. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do komentářů pod soutěž až do 5.4.2017. Soutěž je ukončená, výhru získává Monika Janczarová, gratulujeme!
 Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.cz


Nakladatelství Metafora se může pyšnit mnoha zajímavými tituly. Zaměřuje se na literaturu z celého světa, ale najdete zde i knihy českých autorů. V nabídce najdete detektivky, životopisy, série o zajímavých tématech Od A do Z, nebo série Pro šikovné ruce s tvořivými náměty, ale například i zdařilé publikace o koních... 
  


Výhra v soutěži:

Beletrizovaný životopis Einstein & Einstein


Otázka a pravidla soutěže:

Otázka: Která kniha z nabídky nakladatelství Metafora.cz se vám líbí nejvíce a proč?

Do komentářů pod soutěž odpovídejte nejpozději do 5.4.2017. Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky. Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

Komentáře   

#50 Paji 2017-04-05 22:25
Líbí se mi kniha TVOŘIVÝ ROK.
Mám sice obě ruce levé, ale dneska jsem s dcerkou v MŠ vyrobila velikonočního zajíčka z polena, tak třeba bych se s touhle knihou mohla rozvíjet
Citovat
#49 maried 2017-04-05 12:02
Máte hodně zajímavých a krásných knih. V poslední době to byla kniha Baronka Blixenová.
Citovat
#48 Alena Hájková 2017-04-03 19:50
Mě by zajímala Žena v černém: Anděl smrti. Viděla jsem film podle první knihy. Tak bych si ráda přečetla i knihu.
Citovat
#47 Alena 2017-04-02 09:41
Mystický léčitel: Léčivá síla ovoce a zeleniny - vypadá velmi lákavě , ráda bych se dozvěděla něco nového
Citovat
#46 Peťa 2017-03-31 21:03
SEX - Inspirativní průvodce ... inspirace není nikdy dost :oops:
Citovat
#45 sepsep 2017-03-27 16:47
Dubnová čarodějka. Poutavá kniha, od které se nedá odtrhnout.
Citovat
#44 holesovi 2017-03-25 09:28
Nepřátelé a milenci- zajímavé téma
Citovat
#43 Monika Janczarová 2017-03-22 13:14
Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic, velmi zajímavý příběh
Citovat
#42 Ladislav Rosenberg 2017-03-21 17:51
Úžasné tělo a Andělé od A do Z
Citovat
#41 starostova 2017-03-20 13:13
Zaujala mne kniha Můj dědeček by mě popravil.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Vtipný a sexy dárek pro muže

Přemýšlíte, jaký dárek pořídíte své chlapské polovičce? Náš tip potěší jeho i vás :) Zástěra s názvem Číšník promění vašeho miláčka v sexy číšníka. Když si ji oblékne s pustí se do vaření nebo vám přinese snídani do postele, určitě se dočká příjemné odměny.

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

Upoutávky

Oáza nízkých cen

Dnešní uspěchaná doba se vyznačuje sklony k trendům. Oblečení, názory, filmové hity. Velmi specifickou oblastí, kde se trendy velmi projevují, je lidské zdraví. Je velmi moderní měnit svůj životní styl. Dostatek pohybu, zdravá strava, kvalitní přípravky pro podporu imunity. A jedním z trendů, který se naštěstí objevuje čím dál častěji, je tendence omezit kouření. Odnaučení kuřáci mohou potvrdit, že je to někdy úkol přímo nadlidský. Proto jsou lidé toužící po zdravějších průduškách vděční za každý prostředek, který jim ke kýženému cíli dopomůže.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena