^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěže hrajeme o beletrizovaný životopis o životě Alberta Einsteina a jeho první manželky. Zajímavý život tohoto manželského páru, poutavě zpracovaný do životopisu v podobě příběhu vás potěší i nadchne. Tak jak to knížky od Metafora.cz umí. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do komentářů pod soutěž až do 5.4.2017. Soutěž je ukončená, výhru získává Monika Janczarová, gratulujeme!
 Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.cz


Nakladatelství Metafora se může pyšnit mnoha zajímavými tituly. Zaměřuje se na literaturu z celého světa, ale najdete zde i knihy českých autorů. V nabídce najdete detektivky, životopisy, série o zajímavých tématech Od A do Z, nebo série Pro šikovné ruce s tvořivými náměty, ale například i zdařilé publikace o koních... 
  


Výhra v soutěži:

Beletrizovaný životopis Einstein & Einstein


Otázka a pravidla soutěže:

Otázka: Která kniha z nabídky nakladatelství Metafora.cz se vám líbí nejvíce a proč?

Do komentářů pod soutěž odpovídejte nejpozději do 5.4.2017. Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky. Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

Komentáře   

#50 Paji 2017-04-05 22:25
Líbí se mi kniha TVOŘIVÝ ROK.
Mám sice obě ruce levé, ale dneska jsem s dcerkou v MŠ vyrobila velikonočního zajíčka z polena, tak třeba bych se s touhle knihou mohla rozvíjet
Citovat
#49 maried 2017-04-05 12:02
Máte hodně zajímavých a krásných knih. V poslední době to byla kniha Baronka Blixenová.
Citovat
#48 Alena Hájková 2017-04-03 19:50
Mě by zajímala Žena v černém: Anděl smrti. Viděla jsem film podle první knihy. Tak bych si ráda přečetla i knihu.
Citovat
#47 Alena 2017-04-02 09:41
Mystický léčitel: Léčivá síla ovoce a zeleniny - vypadá velmi lákavě , ráda bych se dozvěděla něco nového
Citovat
#46 Peťa 2017-03-31 21:03
SEX - Inspirativní průvodce ... inspirace není nikdy dost :oops:
Citovat
#45 sepsep 2017-03-27 16:47
Dubnová čarodějka. Poutavá kniha, od které se nedá odtrhnout.
Citovat
#44 holesovi 2017-03-25 09:28
Nepřátelé a milenci- zajímavé téma
Citovat
#43 Monika Janczarová 2017-03-22 13:14
Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic, velmi zajímavý příběh
Citovat
#42 Ladislav Rosenberg 2017-03-21 17:51
Úžasné tělo a Andělé od A do Z
Citovat
#41 starostova 2017-03-20 13:13
Zaujala mne kniha Můj dědeček by mě popravil.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Ručně vyráběné praktické dárky z kůže

Pravá kůže je velmi odolný materiál. Což je jeden z důvodů, proč je celá staletí v takové oblibě u řemeslníků i uživatelů. Její typická vůně je často spojovaná s luxusem a prestiží. Skvěle vypadají i hotové výrobky. V obchodě LUONTO najdete ručně vyráběné módní doplňky z pravé kůže, tvořené poctivě a s láskou, jak uvádí sám výrobce.

Testování, recenze

Recenze: bavlněné povlečení a bambusový ručník

Čím dál častěji nakupuji přes internet. Potraviny, drogerii, oblečení, hračky... V 10% online nákupů jsem spokojená s průběhem nákupu, výškou poštovného i kvalitou zboží. Opravdu jen tak málo obchodů mě potěší natolik, že jsem ochotná nakoupit zase. A o části z těch 10% dobrých obchodů s výborným přístupem a kvalitním zbožím, se pak dozvídáte ve formě recenzí, v naší rubrice Testování. Jedním z posledních online nákupů bylo pořízení bavlněného povlečení pro nejmladšího člena rodiny a větší bambusový ručník, který lákal mě. Jak už napověděla předchozí věta, s nákupem jsem byla spokojená. Ovšem nejen to, i z těch deseti procent dobře proběhlých nákupů, řadím obchod, přístup provozovatele a kvalitu zboží k absolutní špici. Osobně si jej řadím mezi 2% obchodů a nákupů, ze kterých jsem celkově nadšená a velice ráda nakoupím zas.

Upoutávky

Swifter.cz – kvalitní kožené produkty, vyrobené v ČR

Nic není klasičtějšího pro moderního muže, než tradiční kožený opasek. Internetový obchod Swifter.cz nabízí nejen kožené opasky, ale i provazová vodítka a obojky pro psy. Součástí nabídky jsou i předměty důležité pro přežití v přírodě.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena