^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jak rozumně shodit přebytečná kila

Jojo efekt je strašák všech, kdo se snaží shodit přebytečná kila. Při nerozumném hubnutí formou nezdravých diet, kdy shodíte kila rychle, ale pokračujete po ukončení diety v běžném způsobu života, se vám stará váha zase rychle vrátí a obvykle přibudou ještě nějaká ta kila nohoru. Tomu se říká jojo efekt.

V soutěži hrajeme o 1 pár Adjustačních ponožek® v hodnotě 590,- Kč dle výběru výherce. Adjustační ponožky® vám i vašim nohám pomohou zdravotně, postarají se také o pořádnou relaxaci vašich nohou... V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do komentářů pod soutěž až do 25.7.2016. Soutěž je ukončena, výhru získává Palu za komentář číslo 74, gratulujeme!

Výhru do soutěže věnoval obchod:

www.Pro-nozky.cz

Internetový obchod Pro-nozky.cz přináší na náš trh originální Adjustační ponožky® v několika barevných variantách. Tyto unikátní ponožky se nosí, když sedíte, ležíte nebo spíte. Během odpočinku vašeho zrelaxují i vaše chodidla, která jsou každý den namáhána. Pomáhají i v případech zdravotních, například u vbočeného palce, kladívkových prstů, křivých prstů, u bolestivé paty atd.


Výhra v soutěži:

1 pár Adjustačních ponožek® v hodnotě 590,- Kč dle výběru výherce


Otázka a pravidla soutěže:

Která barva ponožek z nabídky e-shopu www.Pro-nozky.cz se vám líbí a v čem si myslíte, že by vám nejvíce pomohly?

Do komentářů pod soutěž odpovídejte nejpozději do 25.7.2016.

 Výhru získá autor nejzajímavějšího komentáře. Na výhru upozorníme e-mailem. Výherce zveřejníme i zde u soutěže.   

  Soutěže jsou určeny lidem starším 18 let a všem, kdo mají doručovací adresu na území České republiky.

Komentáře   

#80 Věra Špalková 2017-03-18 19:38
Je mi 66 let a to už lecos začíná bolet. Nohy to je moje největší potíž, od mládí polché nohy, pak na obou velké operace varixů, opakovaně zvrtnutý kotník na levé noze- od té doby musím kvůli pozůstalém otoku kupovat o půl až jedno č. větší boty, před 4 lety na obou nohách- pat. ostruhy, nepomohly samoplátecké rázové vlny za 4 tis. až 3 sady ozařování po 10 dávkách (maximum, které jsem mola dostat, vbočený palec mám též. Přes tyto všechny potíže chodím, v pohodlných botách. Používám bandáž na vbočený palec...gelové vložky do bot, zdravotní polobotky... tak bych ráda i vyzkoušela Adjustační ponožky- barva nerozhoduje- pokud je možné vybrat tak neutrální celošedé. Ráda bych se obtíží zbavila,mastičky..moc nepomáhají.....
Citovat
#79 šíša 2017-02-24 09:33
Strakaté...když už nateklá noha,tak ...veselá nateklá noha,a ještě...jestli ponožka pomůže,tak je to zatím nejlacinější léčba
Citovat
#78 marie d 2016-07-25 12:37
mám velmi ráda modrou, myslím, že mi pomohou abych neměla otlaky na nohou.
Citovat
#77 Jana Morávková 2016-07-25 12:04
miluju modrou barvu, už jen ta barva by mi udělala radost, jinak by se ulevilo mým operovaným bolavým nohám, a hlavně těm neskutečně bolestivým křečím v prstech a nártech, ani léky už nezabírají, takže bych zkusila opravdu moc ráda
Citovat
#76 Markéta 2016-07-24 18:00
multicolor ..jsou veselé jsou hravé :lol: :lol:
Citovat
#75 Lucie Šiklová 2016-07-18 19:11
Dobrý den,
ze všech krásných a sytých barev bych asi sáhla po zeleno-černých. Věřím tomu, že mně osobně by nejvíce pomohly jako prevence proti křečím, které čas od času dostávám do nártů a bolí jako čert. A také trpím na studené nohy, takže by bylo neskutečně příjemné relaxovat v těchto ponožkách. Mimo jiné mi ponožky poskytly návod na dárek pro příbuzné, kteří se potýkají s bolestmi nohou, záněty, onemocněním dnou a jinými problémy.
Citovat
#74 Palu 2016-07-18 18:16
Od malička trpím křivicí, která postihuje moje dolní končetiny. Prsty se mi bolestivě kroutí a musím si pomáhat rukama, abych články oddělila a zbavila křečí. Chození se po čase stávalo namáhavé, proto jsem prodělala operaci a několik rehabilitací. Bez neustálého cvičení a rovnání prstů by se mi zkroutily pod chodidla, ztuhly a já bych nemohla chodit vůbec. I přesto, že dělám vše, abych o prsty časem nepřišla docela, prognóza do budoucna mi dává poloviční šanci na pohyb, je to doslova každodenní boj bez konce. Líbí se mi Adjustační ponožky MULTICOLOR, nejen, že by mi hodně pomohly od stresu a samy by mi ulevily od bolesti, aniž bych si musela obtížně dopomáhat rukama, s nimi by celá ta strastiplná cesta byla veselejší. :)
Citovat
#73 kanerka 2016-07-13 22:56
Slyším o těchto ponožkách poprvé a hned mě velmi zaujaly,barvička je nej červená a jak to tak čtu,pomohou při mnoha potížích,já bych je uvítala na oteklé a unavené nohy
Citovat
#72 holcice 2016-07-09 15:23
mě samozřejmě fialová, tu barvu miluju a a mnyslím, že by mi pomohli celkově, jsem skoro celý den na nohou
Citovat
#71 Jaroslav Franče 2016-07-07 21:15
Líbí se mi velmi modré, protože modrá je dobrá :-)
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze - delikatesy ze Španělska

 Olivy máme rádi. A to dokonce i ty v sáčcích z našich super, hyper marketů. Nicméně po dnešku už asi budu mít problém tyto levné sáčkované jíst. Delikatesy z Oliva-gourmet.cz mě lákaly delší dobu. Využila jsem dubnové akce, díky které je jakýkoli nákup v e-shopu s dopravou zdarma. Tedy za předpokladu, že objevíte na facebookové stránce e-shopu heslo pro tuto akci a použijete ho při nákupu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena