^Zpět nahoru

logo

Nezestarni.cz

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Von-hanke.cz

Přihlášení

Eredic.cz

Enioshop.cz

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěži hrajeme o 1 pár Adjustačních ponožek® v hodnotě 590,- Kč dle výběru výherce. Adjustační ponožky® vám i vašim nohám pomohou zdravotně, postarají se také o pořádnou relaxaci vašich nohou... V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do komentářů pod soutěž až do 25.7.2016. Soutěž je ukončena, výhru získává Palu za komentář číslo 74, gratulujeme!

Výhru do soutěže věnoval obchod:

www.Pro-nozky.cz

Internetový obchod Pro-nozky.cz přináší na náš trh originální Adjustační ponožky® v několika barevných variantách. Tyto unikátní ponožky se nosí, když sedíte, ležíte nebo spíte. Během odpočinku vašeho zrelaxují i vaše chodidla, která jsou každý den namáhána. Pomáhají i v případech zdravotních, například u vbočeného palce, kladívkových prstů, křivých prstů, u bolestivé paty atd.


Výhra v soutěži:

1 pár Adjustačních ponožek® v hodnotě 590,- Kč dle výběru výherce


Otázka a pravidla soutěže:

Která barva ponožek z nabídky e-shopu www.Pro-nozky.cz se vám líbí a v čem si myslíte, že by vám nejvíce pomohly?

Do komentářů pod soutěž odpovídejte nejpozději do 25.7.2016.

 Výhru získá autor nejzajímavějšího komentáře. Na výhru upozorníme e-mailem. Výherce zveřejníme i zde u soutěže.   

  Soutěže jsou určeny lidem starším 18 let a všem, kdo mají doručovací adresu na území České republiky.

Komentáře   

#80 Věra Špalková 2017-03-18 19:38
Je mi 66 let a to už lecos začíná bolet. Nohy to je moje největší potíž, od mládí polché nohy, pak na obou velké operace varixů, opakovaně zvrtnutý kotník na levé noze- od té doby musím kvůli pozůstalém otoku kupovat o půl až jedno č. větší boty, před 4 lety na obou nohách- pat. ostruhy, nepomohly samoplátecké rázové vlny za 4 tis. až 3 sady ozařování po 10 dávkách (maximum, které jsem mola dostat, vbočený palec mám též. Přes tyto všechny potíže chodím, v pohodlných botách. Používám bandáž na vbočený palec...gelové vložky do bot, zdravotní polobotky... tak bych ráda i vyzkoušela Adjustační ponožky- barva nerozhoduje- pokud je možné vybrat tak neutrální celošedé. Ráda bych se obtíží zbavila,mastičky..moc nepomáhají.....
Citovat
#79 šíša 2017-02-24 09:33
Strakaté...když už nateklá noha,tak ...veselá nateklá noha,a ještě...jestli ponožka pomůže,tak je to zatím nejlacinější léčba
Citovat
#78 marie d 2016-07-25 12:37
mám velmi ráda modrou, myslím, že mi pomohou abych neměla otlaky na nohou.
Citovat
#77 Jana Morávková 2016-07-25 12:04
miluju modrou barvu, už jen ta barva by mi udělala radost, jinak by se ulevilo mým operovaným bolavým nohám, a hlavně těm neskutečně bolestivým křečím v prstech a nártech, ani léky už nezabírají, takže bych zkusila opravdu moc ráda
Citovat
#76 Markéta 2016-07-24 18:00
multicolor ..jsou veselé jsou hravé :lol: :lol:
Citovat
#75 Lucie Šiklová 2016-07-18 19:11
Dobrý den,
ze všech krásných a sytých barev bych asi sáhla po zeleno-černých. Věřím tomu, že mně osobně by nejvíce pomohly jako prevence proti křečím, které čas od času dostávám do nártů a bolí jako čert. A také trpím na studené nohy, takže by bylo neskutečně příjemné relaxovat v těchto ponožkách. Mimo jiné mi ponožky poskytly návod na dárek pro příbuzné, kteří se potýkají s bolestmi nohou, záněty, onemocněním dnou a jinými problémy.
Citovat
#74 Palu 2016-07-18 18:16
Od malička trpím křivicí, která postihuje moje dolní končetiny. Prsty se mi bolestivě kroutí a musím si pomáhat rukama, abych články oddělila a zbavila křečí. Chození se po čase stávalo namáhavé, proto jsem prodělala operaci a několik rehabilitací. Bez neustálého cvičení a rovnání prstů by se mi zkroutily pod chodidla, ztuhly a já bych nemohla chodit vůbec. I přesto, že dělám vše, abych o prsty časem nepřišla docela, prognóza do budoucna mi dává poloviční šanci na pohyb, je to doslova každodenní boj bez konce. Líbí se mi Adjustační ponožky MULTICOLOR, nejen, že by mi hodně pomohly od stresu a samy by mi ulevily od bolesti, aniž bych si musela obtížně dopomáhat rukama, s nimi by celá ta strastiplná cesta byla veselejší. :)
Citovat
#73 kanerka 2016-07-13 22:56
Slyším o těchto ponožkách poprvé a hned mě velmi zaujaly,barvička je nej červená a jak to tak čtu,pomohou při mnoha potížích,já bych je uvítala na oteklé a unavené nohy
Citovat
#72 holcice 2016-07-09 15:23
mě samozřejmě fialová, tu barvu miluju a a mnyslím, že by mi pomohli celkově, jsem skoro celý den na nohou
Citovat
#71 Jaroslav Franče 2016-07-07 21:15
Líbí se mi velmi modré, protože modrá je dobrá :-)
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Návody na háčkované medvídky

 Rádi tvoříte? Máme pro vás tip na výborně a jednoduše zpracované návody na háčkované medvídky. Háčkovaní medvídci jsou oblíbenou hračkou dětí, ale také výbornou relaxací pro maminky, tety, babičky..., když je tvoří. Vyznat se v mračnu nejrůznějších návodů a zjistit, který bude ten pravý, není snadné. Přece jen zjistit v půlce rozdělané hračky, že tudy cesta nevede, je minimálně nepříjemnost. Proto je lepší volit návody, které jsou prověřené a připravené do dokonale jednoduché a přehledné podoby a stojí pár korun.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE II EDP

Parfémovaná voda SIGNATURE II EDP je jako dračice mezi vůněmi. Silná, pronikavá, intenzívní. Poslední dvě testované parfémované vody se dají přirovnat k mírnému vánku a vichřici. Takový byl mezi nimi rozdíl. MARIYAM EDP jemná jako vánek pro ženy křehké, romantické, tajemné a SIGNATURE II EDP od stejné značky Royal Diwan Group, ale vůně, která svou silou skoro až „vyrazí dech“. Parfém určitě není pro „šedé myšky“. Naopak vynikne na ženě odvážné, extravagantní, sebevědomé, úspěšné...

Upoutávky

Originální taštičky a kabelky od české návrhářky Marcely Tabáčkové

Když práce baví a lidé ji dělají s láskou, je to na výsledku vždy vidět. Kabelky Marcely Tabáčkové jsou s hravým designem, precizně zpracované a s mnoha detaily. Například s vnitřními kapsami v kontrastních barvách nebo lemováním, pro pohodlnější hledání. Nebo s karabinami na klíče apod. Jde o detaily, které z kabelky dělají přehlednější místo pro všechny naše nezbytné drobnosti. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena