^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěži hrajeme o 1 pár Adjustačních ponožek® v hodnotě 590,- Kč dle výběru výherce. Adjustační ponožky® vám i vašim nohám pomohou zdravotně, postarají se také o pořádnou relaxaci vašich nohou... V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do komentářů pod soutěž až do 25.7.2016. Soutěž je ukončena, výhru získává Palu za komentář číslo 74, gratulujeme!

Výhru do soutěže věnoval obchod:

www.Pro-nozky.cz

Internetový obchod Pro-nozky.cz přináší na náš trh originální Adjustační ponožky® v několika barevných variantách. Tyto unikátní ponožky se nosí, když sedíte, ležíte nebo spíte. Během odpočinku vašeho zrelaxují i vaše chodidla, která jsou každý den namáhána. Pomáhají i v případech zdravotních, například u vbočeného palce, kladívkových prstů, křivých prstů, u bolestivé paty atd.


Výhra v soutěži:

1 pár Adjustačních ponožek® v hodnotě 590,- Kč dle výběru výherce


Otázka a pravidla soutěže:

Která barva ponožek z nabídky e-shopu www.Pro-nozky.cz se vám líbí a v čem si myslíte, že by vám nejvíce pomohly?

Do komentářů pod soutěž odpovídejte nejpozději do 25.7.2016.

 Výhru získá autor nejzajímavějšího komentáře. Na výhru upozorníme e-mailem. Výherce zveřejníme i zde u soutěže.   

  Soutěže jsou určeny lidem starším 18 let a všem, kdo mají doručovací adresu na území České republiky.

Komentáře   

#80 Věra Špalková 2017-03-18 19:38
Je mi 66 let a to už lecos začíná bolet. Nohy to je moje největší potíž, od mládí polché nohy, pak na obou velké operace varixů, opakovaně zvrtnutý kotník na levé noze- od té doby musím kvůli pozůstalém otoku kupovat o půl až jedno č. větší boty, před 4 lety na obou nohách- pat. ostruhy, nepomohly samoplátecké rázové vlny za 4 tis. až 3 sady ozařování po 10 dávkách (maximum, které jsem mola dostat, vbočený palec mám též. Přes tyto všechny potíže chodím, v pohodlných botách. Používám bandáž na vbočený palec...gelové vložky do bot, zdravotní polobotky... tak bych ráda i vyzkoušela Adjustační ponožky- barva nerozhoduje- pokud je možné vybrat tak neutrální celošedé. Ráda bych se obtíží zbavila,mastičky..moc nepomáhají.....
Citovat
#79 šíša 2017-02-24 09:33
Strakaté...když už nateklá noha,tak ...veselá nateklá noha,a ještě...jestli ponožka pomůže,tak je to zatím nejlacinější léčba
Citovat
#78 marie d 2016-07-25 12:37
mám velmi ráda modrou, myslím, že mi pomohou abych neměla otlaky na nohou.
Citovat
#77 Jana Morávková 2016-07-25 12:04
miluju modrou barvu, už jen ta barva by mi udělala radost, jinak by se ulevilo mým operovaným bolavým nohám, a hlavně těm neskutečně bolestivým křečím v prstech a nártech, ani léky už nezabírají, takže bych zkusila opravdu moc ráda
Citovat
#76 Markéta 2016-07-24 18:00
multicolor ..jsou veselé jsou hravé :lol: :lol:
Citovat
#75 Lucie Šiklová 2016-07-18 19:11
Dobrý den,
ze všech krásných a sytých barev bych asi sáhla po zeleno-černých. Věřím tomu, že mně osobně by nejvíce pomohly jako prevence proti křečím, které čas od času dostávám do nártů a bolí jako čert. A také trpím na studené nohy, takže by bylo neskutečně příjemné relaxovat v těchto ponožkách. Mimo jiné mi ponožky poskytly návod na dárek pro příbuzné, kteří se potýkají s bolestmi nohou, záněty, onemocněním dnou a jinými problémy.
Citovat
#74 Palu 2016-07-18 18:16
Od malička trpím křivicí, která postihuje moje dolní končetiny. Prsty se mi bolestivě kroutí a musím si pomáhat rukama, abych články oddělila a zbavila křečí. Chození se po čase stávalo namáhavé, proto jsem prodělala operaci a několik rehabilitací. Bez neustálého cvičení a rovnání prstů by se mi zkroutily pod chodidla, ztuhly a já bych nemohla chodit vůbec. I přesto, že dělám vše, abych o prsty časem nepřišla docela, prognóza do budoucna mi dává poloviční šanci na pohyb, je to doslova každodenní boj bez konce. Líbí se mi Adjustační ponožky MULTICOLOR, nejen, že by mi hodně pomohly od stresu a samy by mi ulevily od bolesti, aniž bych si musela obtížně dopomáhat rukama, s nimi by celá ta strastiplná cesta byla veselejší. :)
Citovat
#73 kanerka 2016-07-13 22:56
Slyším o těchto ponožkách poprvé a hned mě velmi zaujaly,barvička je nej červená a jak to tak čtu,pomohou při mnoha potížích,já bych je uvítala na oteklé a unavené nohy
Citovat
#72 holcice 2016-07-09 15:23
mě samozřejmě fialová, tu barvu miluju a a mnyslím, že by mi pomohli celkově, jsem skoro celý den na nohou
Citovat
#71 Jaroslav Franče 2016-07-07 21:15
Líbí se mi velmi modré, protože modrá je dobrá :-)
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Návody na háčkované medvídky

 Rádi tvoříte? Máme pro vás tip na výborně a jednoduše zpracované návody na háčkované medvídky. Háčkovaní medvídci jsou oblíbenou hračkou dětí, ale také výbornou relaxací pro maminky, tety, babičky..., když je tvoří. Vyznat se v mračnu nejrůznějších návodů a zjistit, který bude ten pravý, není snadné. Přece jen zjistit v půlce rozdělané hračky, že tudy cesta nevede, je minimálně nepříjemnost. Proto je lepší volit návody, které jsou prověřené a připravené do dokonale jednoduché a přehledné podoby a stojí pár korun.

Testování, recenze

Recenze na DTANGLERBAND gumičky a DTANGLER kartáč

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.

Upoutávky

Hračkovna - učit se a hrát si

Nejkrásnější období v životě každého člověka je dětství. Bezstarostně ubíhající dny naplněné smíchem a nekončícími hrami. S rostoucím věkem však přichází povinnosti, které pomalu bezstarostnost odsouvají do pozadí. Hlavní povinností všech dětí se stává učení. A ne vždy je to povinnost příjemná. Internetový obchod Hračkovna se snaží našim nejmenším přechod od her do povinností co nejvíce zpříjemnit.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena