^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěži hrajeme o kolagenové kapsle INVITA ACTIVE v hodnotě 1.860,- Kč.  Doplněk stravy a kloubní výživa v kapslích obsahuje živý kolagen, žraločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a hyaluronovou. Za přečtení stojí příběh MUDr. Jana Měšťáka. Hrajeme do 8. 2. 2017. Do komentářů pod soutěž pište svůj soutěžní příspěvek. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává jitka, gratulujeme!Výhru do soutěže věnoval obchod:

www.nezestarni.cz

Eva Sojková je zakladatelkou poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz. Léta se zabývá účinky  nehydrolyzovaného kolagenu - hydrátu živého kolagenu  třetího řádu (Triple Helix Formula), který si zachovává neporušenou skladu aminokyselin trojité šroubovice. Originální kvalita prodávaných výrobků a maximální spokojenost klientů je u ní vždy na prvním místě. Všechny produkty, které k nám dováží, sama používá, doporučuje i své rodině, přátelům a známým. 

Přes www.kolagen.nezestarni.cz  můžete mít první už nákup se slevou 10%.
Přípravky s živým kolagenem včetně synergické kosmetiky a doplňků stravy zaměřených na celostní péči o tělo a klouby mají nejvyšší certifikáty kvality a jsou vyráběny za nejpřísnější norem GMP. Pro svoji kvalitu a  mimořádné účinky se právem dostávají do popředí zájmu předních odborníků

ISO 9001:2008 - Bezpečnost kvality (Quality Management System)
ISO 22716:2007 - Správná výrobní praxe GMP (Good Manufacturing Practices for the Cosmetic Industry)
ISO 22000:2005 - Bezpečnost potravin (Food Safety Management System)


Výhra v soutěži:

Kolagenové kapsle INVITA ACTIVE v hodnotě 1.860,- Kč


 Pravidla soutěže:

Soutěžní otázka:
  Který produkt z e-shopu www.nezestarni.cz vás zaujal nejvíce a proč? Odpověď pište do komentáře pod soutěž do 8.2.2017.
Účastí v soutěži souhlasíte s občasným zasíláním novinek z e-shopu Nezestarni.cz.
Chcete zvýšit své šance na výhru?
Sdílejte soutěž a lajkněte stránky uvedené v tomto Facebookovém příspěvku.
 Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky. Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

Komentáře   

#112 Anna Filipová 2017-02-22 08:32
kolagenové kapsle by vyřešily problém s klouby
Citovat
#111 JANINKA 2017-02-08 22:12
MÁM ALTROZU V KOLENÁCH A KYČLÍCH URČITĚ BYCH BYLA RÁDA TOMUTO DOPLNKU STRAVY
Citovat
#110 Eva Kristenová 2017-02-08 20:33
kolagenové kapsle INVITA ACTIVE již léta mám problémy s koleny a hrozí mi operace, které se bojím , tak zase mít možnost vyskoušet něco jiného a možnost zase chodit bez bolesti
Citovat
#109 Amber 2017-02-08 19:27
Zcela jednoznačně mě nejvíc oslovil PŘÍRODNÍ KOLAGEN INVENTIA FACE,proč?moje kůže by ho velice ocenila,opravila nežádoucí stopy ochablosti,vrásek,zmuchlanosti a stavu pleti bez energie,kvúli nemožnosti noční regenerace,když mám dlouhodobě poruchu spánku :sad:
Citovat
#108 matejm 2017-02-08 16:22
Jak vybrat,když je toho zajímavého tolik ? Hlavně se mi líbí Nezestárni INVIAkolagen.
Citovat
#107 monika181 2017-02-08 15:56
V eshopu mě zaujala Inventia - ZLATÁ MASKA s ´´živým´´ kolagenem - 3 ks - Triple Helix Formula , dle fotky vypadá velice zajímavě a mít na tváři zlato jsem vždycky chtěla vyzkoušet. :D
Citovat
#106 Karla Navrátilová 2017-02-08 14:30
Kolagen by mohl pomoci od neduhu stáří ,aspon na chvíli aby byly nohy trošku rychlejší na taneček.
Citovat
#105 vyzablo 2017-02-08 14:20
líbilo by se mi toho mnohem více skoro vše ale ráda bych zkusila nezestarni.cz/.../...
Citovat
#104 Dagmar Letová 2017-02-08 13:55
Zdravím vás,
při četbě příběhů a studování preparátů, mám před očima mou maminku. Je mi smutno, kolik každodenní bolesti si musela a musí vytrpět. Kolena už má vyměněná, na drobné problémy s nimi už si zvykla, jak jinak. Lékaři jí už ani nedoporučují brát nějaké preparáty, že prý to na stav jejích kloubů už nemá účinek. Kdybych tak měla víc peněz, abych jí už v minulosti mohla pomoct. To si říká asi spousta lidí. Tak ráda bych jí pořídila preparát INVITA ACTIVE - ´´živý´´ kolagen, žraločí chrupavka, chondroitin, glukosamin, kyselina boswellová a hyaluronová. Možná, že by jí od některých bolestí ještě pomohl, možná, že to ještě není ztracené. Tak to je můj výběr, omlouvám se za ty emoce, ale nějak mi to jinak nešlo. Vaše Dagmar
Citovat
#103 Jana Kropíková 2017-02-08 13:33
kolagenové kapsle mě zaujaly,mám problémy: osteoporeza, artroza tak si myslím že by to mohlo poct
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Filtrační láhve Bobble

Dostatečný denní příjem zdravých tekutin je nezbytností. Často ale bývá problém, jak to zařídit. Voda z kohoutků je v různé kvalitě. Někde vyloženě nechutná, jinde se musí hodně odtočit, aby se dala pít i za další dvě hodiny z pet lahve, během školního vyučování. Odborníci se shodují, že nejzdravější je na časté pití ale právě klasická kohoutková voda. Časté pití minerálek může způsobit zahlcení nevyloučenými minerály. Takže cokoli kromě čisté vody je třeba pít s mírou a střídat to.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

Upoutávky

Aby děti neplakaly – přírodní a bezbolestná desinfekce a hojící Gel a roztok ActiMaris

Rozbitá kolena, odřené lokty, poštípané tváře nebo přisátá klíšťata. Noční můra všech maminek, jejichž činorodé dítko chvíli neposedí a neustále na něj číhají drobné nástrahy. Výpravy do lékárny za účelem obstarání mastiček, sprejů nebo desinfekce jsou čím dál častější.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena