^Zpět nahoru

logo

Nezestarni.cz

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Von-hanke.cz

Přihlášení

Eredic.cz

Enioshop.cz

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěži hrajeme o kolagenové kapsle INVITA ACTIVE v hodnotě 1.860,- Kč.  Doplněk stravy a kloubní výživa v kapslích obsahuje živý kolagen, žraločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a hyaluronovou. Za přečtení stojí příběh MUDr. Jana Měšťáka. Hrajeme do 8. 2. 2017. Do komentářů pod soutěž pište svůj soutěžní příspěvek. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává jitka, gratulujeme!Výhru do soutěže věnoval obchod:

www.nezestarni.cz

Eva Sojková je zakladatelkou poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz. Léta se zabývá účinky  nehydrolyzovaného kolagenu - hydrátu živého kolagenu  třetího řádu (Triple Helix Formula), který si zachovává neporušenou skladu aminokyselin trojité šroubovice. Originální kvalita prodávaných výrobků a maximální spokojenost klientů je u ní vždy na prvním místě. Všechny produkty, které k nám dováží, sama používá, doporučuje i své rodině, přátelům a známým. 

Přes www.kolagen.nezestarni.cz  můžete mít první už nákup se slevou 10%.
Přípravky s živým kolagenem včetně synergické kosmetiky a doplňků stravy zaměřených na celostní péči o tělo a klouby mají nejvyšší certifikáty kvality a jsou vyráběny za nejpřísnější norem GMP. Pro svoji kvalitu a  mimořádné účinky se právem dostávají do popředí zájmu předních odborníků

ISO 9001:2008 - Bezpečnost kvality (Quality Management System)
ISO 22716:2007 - Správná výrobní praxe GMP (Good Manufacturing Practices for the Cosmetic Industry)
ISO 22000:2005 - Bezpečnost potravin (Food Safety Management System)


Výhra v soutěži:

Kolagenové kapsle INVITA ACTIVE v hodnotě 1.860,- Kč


 Pravidla soutěže:

Soutěžní otázka:
  Který produkt z e-shopu www.nezestarni.cz vás zaujal nejvíce a proč? Odpověď pište do komentáře pod soutěž do 8.2.2017.
Účastí v soutěži souhlasíte s občasným zasíláním novinek z e-shopu Nezestarni.cz.
Chcete zvýšit své šance na výhru?
Sdílejte soutěž a lajkněte stránky uvedené v tomto Facebookovém příspěvku.
 Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky. Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

Komentáře   

#112 Anna Filipová 2017-02-22 08:32
kolagenové kapsle by vyřešily problém s klouby
Citovat
#111 JANINKA 2017-02-08 22:12
MÁM ALTROZU V KOLENÁCH A KYČLÍCH URČITĚ BYCH BYLA RÁDA TOMUTO DOPLNKU STRAVY
Citovat
#110 Eva Kristenová 2017-02-08 20:33
kolagenové kapsle INVITA ACTIVE již léta mám problémy s koleny a hrozí mi operace, které se bojím , tak zase mít možnost vyskoušet něco jiného a možnost zase chodit bez bolesti
Citovat
#109 Amber 2017-02-08 19:27
Zcela jednoznačně mě nejvíc oslovil PŘÍRODNÍ KOLAGEN INVENTIA FACE,proč?moje kůže by ho velice ocenila,opravila nežádoucí stopy ochablosti,vrásek,zmuchlanosti a stavu pleti bez energie,kvúli nemožnosti noční regenerace,když mám dlouhodobě poruchu spánku :sad:
Citovat
#108 matejm 2017-02-08 16:22
Jak vybrat,když je toho zajímavého tolik ? Hlavně se mi líbí Nezestárni INVIAkolagen.
Citovat
#107 monika181 2017-02-08 15:56
V eshopu mě zaujala Inventia - ZLATÁ MASKA s ´´živým´´ kolagenem - 3 ks - Triple Helix Formula , dle fotky vypadá velice zajímavě a mít na tváři zlato jsem vždycky chtěla vyzkoušet. :D
Citovat
#106 Karla Navrátilová 2017-02-08 14:30
Kolagen by mohl pomoci od neduhu stáří ,aspon na chvíli aby byly nohy trošku rychlejší na taneček.
Citovat
#105 vyzablo 2017-02-08 14:20
líbilo by se mi toho mnohem více skoro vše ale ráda bych zkusila http://www.nezestarni.cz/det/371/prirodni-kolagen-inventia-face-na-oblicej.html
Citovat
#104 Dagmar Letová 2017-02-08 13:55
Zdravím vás,
při četbě příběhů a studování preparátů, mám před očima mou maminku. Je mi smutno, kolik každodenní bolesti si musela a musí vytrpět. Kolena už má vyměněná, na drobné problémy s nimi už si zvykla, jak jinak. Lékaři jí už ani nedoporučují brát nějaké preparáty, že prý to na stav jejích kloubů už nemá účinek. Kdybych tak měla víc peněz, abych jí už v minulosti mohla pomoct. To si říká asi spousta lidí. Tak ráda bych jí pořídila preparát INVITA ACTIVE - ´´živý´´ kolagen, žraločí chrupavka, chondroitin, glukosamin, kyselina boswellová a hyaluronová. Možná, že by jí od některých bolestí ještě pomohl, možná, že to ještě není ztracené. Tak to je můj výběr, omlouvám se za ty emoce, ale nějak mi to jinak nešlo. Vaše Dagmar
Citovat
#103 Jana Kropíková 2017-02-08 13:33
kolagenové kapsle mě zaujaly,mám problémy: osteoporeza, artroza tak si myslím že by to mohlo poct
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Krejčovská panna, pomocník při práci

Krejčovské panny nemůžou chybět v žádném krejčovství nebo šicí dílně. Jsou to velcí pomocníci při práci na novém modelu. Krejčovské panny jsou materiálem a možnostmi přizpůsobeny potřebám krejčových a švadlen, jako i v případě krejčovské panny vel. 36-38 TINA.

Testování, recenze

Recenze MARIYAM EDP

Patrně jste si už všimli, že testujeme luxusní parfémy, které najdete na stránkách Malikah.eu. Všechny recenze jsou k přečtení v rubrice Testování (levý sloupec, Hlavní menu). Každý parfém testujeme několik dní po sobě. Nanáší se pár kapek na místa, kde výrazněji proudí krev. Takových vhodných míst je více. Například zápěstí, loketní jamky, tepny na krku nebo za ušima.

Upoutávky

ČOKOLÁDA S VAŠIM PŘEBALEM

A je to tu zase! Svátky před námi a my nemáme, čím bychom podarovali nejbližší okolí. Foťák, mobil, tablet je plný momentek z narozenin, výletu či maturitního plesu. Co takhle udělat z nich fotokalendář? Řekněme takový měsíční nástěnný kalendář pro rok 2017. E-shop COPY-COLOR.cz nově zařadil A4 a A3 nástěnné kalendáře – 13 fotografií na lesklém papíře v kroužkové vazbě – stačí už jen pověsit… Darujte svým blízkým kousek sebe, ať jste kdekoliv – babička a dědeček Vás tak budou mít vždy na očích!

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena