^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Mistři kávy

Víte, kdo si umí opravdu vychutnat dobrou kávu? Mistři na výrobu prvotřídních káv baristi. Být baristou znamená vědět, umět a vytvářet. Baristi ví o kávě spoustu informací, umí vykouzlit kávu, cappuccino..., které je radost ochutnat, ale je na ně i krásný pohled. V soutěži na Venilafi soutěže si můžete zahrát o jeden kilogram prvotřídní kávy a knihu Profese Mistr Kávy v hodnotě 850,- Kč. Kniha je zároveň i skvělou pomůckou při absolvování kavárenského kurzu baristů. Barista-Mistr kávy rekvalifikační kurz akreditace MŠMT ČR stojí 15.000,- Kč, ale formou rekvalifikace přes Úřad práce je ZDARMA.

V soutěži hrajeme o kolagenové kapsle INVITA ACTIVE v hodnotě 1.860,- Kč.  Doplněk stravy a kloubní výživa v kapslích obsahuje živý kolagen, žraločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a hyaluronovou. Za přečtení stojí příběh MUDr. Jana Měšťáka. Hrajeme do 8. 2. 2017. Do komentářů pod soutěž pište svůj soutěžní příspěvek. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává jitka, gratulujeme!Výhru do soutěže věnoval obchod:

www.nezestarni.cz

Eva Sojková je zakladatelkou poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz. Léta se zabývá účinky  nehydrolyzovaného kolagenu - hydrátu živého kolagenu  třetího řádu (Triple Helix Formula), který si zachovává neporušenou skladu aminokyselin trojité šroubovice. Originální kvalita prodávaných výrobků a maximální spokojenost klientů je u ní vždy na prvním místě. Všechny produkty, které k nám dováží, sama používá, doporučuje i své rodině, přátelům a známým. 

Přes www.kolagen.nezestarni.cz  můžete mít první už nákup se slevou 10%.
Přípravky s živým kolagenem včetně synergické kosmetiky a doplňků stravy zaměřených na celostní péči o tělo a klouby mají nejvyšší certifikáty kvality a jsou vyráběny za nejpřísnější norem GMP. Pro svoji kvalitu a  mimořádné účinky se právem dostávají do popředí zájmu předních odborníků

ISO 9001:2008 - Bezpečnost kvality (Quality Management System)
ISO 22716:2007 - Správná výrobní praxe GMP (Good Manufacturing Practices for the Cosmetic Industry)
ISO 22000:2005 - Bezpečnost potravin (Food Safety Management System)


Výhra v soutěži:

Kolagenové kapsle INVITA ACTIVE v hodnotě 1.860,- Kč


 Pravidla soutěže:

Soutěžní otázka:
  Který produkt z e-shopu www.nezestarni.cz vás zaujal nejvíce a proč? Odpověď pište do komentáře pod soutěž do 8.2.2017.
Účastí v soutěži souhlasíte s občasným zasíláním novinek z e-shopu Nezestarni.cz.
Chcete zvýšit své šance na výhru?
Sdílejte soutěž a lajkněte stránky uvedené v tomto Facebookovém příspěvku.
 Soutěže jsou určeny lidem, kterým již bylo 18 let a mají doručovací adresu na území České republiky. Výherce budeme losovat. Jméno výherce zveřejníme zde u soutěže.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

Komentáře   

#112 Anna Filipová 2017-02-22 08:32
kolagenové kapsle by vyřešily problém s klouby
Citovat
#111 JANINKA 2017-02-08 22:12
MÁM ALTROZU V KOLENÁCH A KYČLÍCH URČITĚ BYCH BYLA RÁDA TOMUTO DOPLNKU STRAVY
Citovat
#110 Eva Kristenová 2017-02-08 20:33
kolagenové kapsle INVITA ACTIVE již léta mám problémy s koleny a hrozí mi operace, které se bojím , tak zase mít možnost vyskoušet něco jiného a možnost zase chodit bez bolesti
Citovat
#109 Amber 2017-02-08 19:27
Zcela jednoznačně mě nejvíc oslovil PŘÍRODNÍ KOLAGEN INVENTIA FACE,proč?moje kůže by ho velice ocenila,opravila nežádoucí stopy ochablosti,vrásek,zmuchlanosti a stavu pleti bez energie,kvúli nemožnosti noční regenerace,když mám dlouhodobě poruchu spánku :sad:
Citovat
#108 matejm 2017-02-08 16:22
Jak vybrat,když je toho zajímavého tolik ? Hlavně se mi líbí Nezestárni INVIAkolagen.
Citovat
#107 monika181 2017-02-08 15:56
V eshopu mě zaujala Inventia - ZLATÁ MASKA s ´´živým´´ kolagenem - 3 ks - Triple Helix Formula , dle fotky vypadá velice zajímavě a mít na tváři zlato jsem vždycky chtěla vyzkoušet. :D
Citovat
#106 Karla Navrátilová 2017-02-08 14:30
Kolagen by mohl pomoci od neduhu stáří ,aspon na chvíli aby byly nohy trošku rychlejší na taneček.
Citovat
#105 vyzablo 2017-02-08 14:20
líbilo by se mi toho mnohem více skoro vše ale ráda bych zkusila nezestarni.cz/.../...
Citovat
#104 Dagmar Letová 2017-02-08 13:55
Zdravím vás,
při četbě příběhů a studování preparátů, mám před očima mou maminku. Je mi smutno, kolik každodenní bolesti si musela a musí vytrpět. Kolena už má vyměněná, na drobné problémy s nimi už si zvykla, jak jinak. Lékaři jí už ani nedoporučují brát nějaké preparáty, že prý to na stav jejích kloubů už nemá účinek. Kdybych tak měla víc peněz, abych jí už v minulosti mohla pomoct. To si říká asi spousta lidí. Tak ráda bych jí pořídila preparát INVITA ACTIVE - ´´živý´´ kolagen, žraločí chrupavka, chondroitin, glukosamin, kyselina boswellová a hyaluronová. Možná, že by jí od některých bolestí ještě pomohl, možná, že to ještě není ztracené. Tak to je můj výběr, omlouvám se za ty emoce, ale nějak mi to jinak nešlo. Vaše Dagmar
Citovat
#103 Jana Kropíková 2017-02-08 13:33
kolagenové kapsle mě zaujaly,mám problémy: osteoporeza, artroza tak si myslím že by to mohlo poct
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze na bavlněné povlečení podruhé a zase jinak

Po zveřejnění recenze na bavlněné povlečení z internetového obchodu PovleceniGlobal.cz se mi ozval majitel obchodu s tím, že by mi rád poslal druhé povlečení z jiného typu bavlny zdarma, co na to povím. Takže upozorňuji, tentokrát je recenze na produkt, který jsem nenakoupila jako zákazník, nýbrž dostala zdarma. Což mi samozřejmě nebrání být stejně objektivní jako minule - ono totiž jediné, co bych mohla zkritizovat je, že se povlečení samo nevyžehlí, ale to jak víme, neumí žádné bavlněné povlečení. Zkrátka, když si dá majitel e-shopu práci s výběrem poctivých dodavatelů a dobrých produktů, tak se mu tam zákazníci budou vracet často a rádi.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena