^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

V soutěži hrajeme o Brit Premium Adult M 15 kg. Jde o kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen. Pro zdravou pokožku, silnou imunitu, vitalitu a navíc je výtečně stravitelné. Soutěžit může každý, kdo je zaregistrovaný na Facebook.com. Výherce vylosujeme 11.3.2016. Soutěž je ukončena, výhru získává Maci Marse, gratulujeme!

Výhru do soutěže věnoval internetový obchod:

www.Zoocentrum.cz

Internetový obchod Zoocentrum.cz uspokojí potřeby psů, koček, drobných zvířat, ptáků i zvířat terarijních, rybiček, želv apod. Skladem v něm najdete přes milion produktů a vybírat můžete krmivo, vitamíny, hračky, potřeby po pohodlné bydlení vašich mazlíčků, výcvikové pomůcky pro psy, produkty pro zdraví a mnoho dalších chovatelských potřeb. 


Výhra v soutěži:

Kompletní krmivo
 pro dospělé psy středních plemen Brit Premium Adult M 15 kg


 Pravidla soutěže:

Chcete-li si zahrát o výhru, staňte se fanouškem stránek Zoocentrum.cz, a ve facebookové skupině Domácí mazlíčci klikněte na Zúčastnit se k Události Soutěž o krmivo 
Brit Premium Adult M 15 kg. Když splníte tyto dvě podmínky, automaticky jste zařazeni do soutěže a 11.3.2016 vylosujeme jednoho z vás, kdo dodržel pravidla soutěže a ten získá výhru. Výherce bude kontaktován přes zprávy a zveřejněn u soutěže zde i na facebooku. Soutěže jsou určeny lidem starším 18 let a všem, kdo mají doručovací adresu na území České republiky.Komentáře   

#4 BHW 2017-04-15 14:59
I am sure this paragraph has touched all the internet viewers, its really really nice piece of writing on building up new weblog.
Citovat
#3 Ivana Malíková 2016-03-11 15:13
chceme vyzkoušet, kvůli špatné imunitě pejska
Citovat
#2 Jindra Techlovská 2016-03-10 18:24
Mám dva pejsky, tak by se hodilo.
Citovat
#1 Mária Frydrychovská 2016-02-11 16:28
Krmíme a je vynikající,,,,,máme 2 hafánky a moc chutná,,,
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jak na odolné skvrny na oblečení

Každý z nás někdy musí řešit problém skvrny na oblečení. I přes maximální opatrnost se někdy stane, že v nejnevhodnější okamžik ukápne omáčka na halenku, bílé kalhoty ozdobí skvrna od rzi a sváteční ubrus někdo polije červeným vínem. Zvláště odolné skvrny, které se velmi špatně čistí. Naštěstí existují jak moderní prostředky, tak staré osvědčené rady, které dovedou účinně odpomoci od nežádoucích ozdob na vašem textilu.

Testování, recenze

Recenze SAMURAI EDP

SAMURAI EDP je dámský parfém s naprosto odpovídajícím názvem. Pokud za názvem vidíte legendární samurajské bojovníky, houževnaté, plné energie, síly a vitality, pak přesně to samé můžete očekávat od této pozoruhodné vůně.

Upoutávky

Obchod Jsme zdraví

Zdraví. Největší bohatství, kterým může disponovat každý lidský jedinec. Nejdůležitější starostí by tedy mělo být udržovat ho v co nejlepším stavu. Příroda skýtá nekonečné možnosti, jak posílit zdraví zcela v souladu s jejími odvěkými zákony.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena