^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jak na opary

Právě probíhající zimní měsíce s poněkud nezimním klimatem jsou ideální živnou půdou pro různé druhy infekcí. Jsou to chřipky, rýmy, záněty průdušek, které zvládnou svého hostitele spolehlivě uložit do peřin a donutí ho vyhřívat se. V souvislosti s těmito nepříjemnostmi se rovněž velmi často objevuje nepříjemný jev, který jednak dovede pěkně bolet a jednak se umí zjevit v momentě, kdy se to nejméně hodí. Jedná se o všem velmi dobře známý opar.

V soutěži hrajeme o Brit Premium Adult M 15 kg. Jde o kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen. Pro zdravou pokožku, silnou imunitu, vitalitu a navíc je výtečně stravitelné. Soutěžit může každý, kdo je zaregistrovaný na Facebook.com. Výherce vylosujeme 11.3.2016. Soutěž je ukončena, výhru získává Maci Marse, gratulujeme!

Výhru do soutěže věnoval internetový obchod:

www.Zoocentrum.cz

Internetový obchod Zoocentrum.cz uspokojí potřeby psů, koček, drobných zvířat, ptáků i zvířat terarijních, rybiček, želv apod. Skladem v něm najdete přes milion produktů a vybírat můžete krmivo, vitamíny, hračky, potřeby po pohodlné bydlení vašich mazlíčků, výcvikové pomůcky pro psy, produkty pro zdraví a mnoho dalších chovatelských potřeb. 


Výhra v soutěži:

Kompletní krmivo
 pro dospělé psy středních plemen Brit Premium Adult M 15 kg


 Pravidla soutěže:

Chcete-li si zahrát o výhru, staňte se fanouškem stránek Zoocentrum.cz, a ve facebookové skupině Domácí mazlíčci klikněte na Zúčastnit se k Události Soutěž o krmivo 
Brit Premium Adult M 15 kg. Když splníte tyto dvě podmínky, automaticky jste zařazeni do soutěže a 11.3.2016 vylosujeme jednoho z vás, kdo dodržel pravidla soutěže a ten získá výhru. Výherce bude kontaktován přes zprávy a zveřejněn u soutěže zde i na facebooku. Soutěže jsou určeny lidem starším 18 let a všem, kdo mají doručovací adresu na území České republiky.Komentáře   

#4 BHW 2017-04-15 14:59
I am sure this paragraph has touched all the internet viewers, its really really nice piece of writing on building up new weblog.
Citovat
#3 Ivana Malíková 2016-03-11 15:13
chceme vyzkoušet, kvůli špatné imunitě pejska
Citovat
#2 Jindra Techlovská 2016-03-10 18:24
Mám dva pejsky, tak by se hodilo.
Citovat
#1 Mária Frydrychovská 2016-02-11 16:28
Krmíme a je vynikající,,,,,máme 2 hafánky a moc chutná,,,
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze: bavlněné povlečení a bambusový ručník

Čím dál častěji nakupuji přes internet. Potraviny, drogerii, oblečení, hračky... V 10% online nákupů jsem spokojená s průběhem nákupu, výškou poštovného i kvalitou zboží. Opravdu jen tak málo obchodů mě potěší natolik, že jsem ochotná nakoupit zase. A o části z těch 10% dobrých obchodů s výborným přístupem a kvalitním zbožím, se pak dozvídáte ve formě recenzí, v naší rubrice Testování. Jedním z posledních online nákupů bylo pořízení bavlněného povlečení pro nejmladšího člena rodiny a větší bambusový ručník, který lákal mě. Jak už napověděla předchozí věta, s nákupem jsem byla spokojená. Ovšem nejen to, i z těch deseti procent dobře proběhlých nákupů, řadím obchod, přístup provozovatele a kvalitu zboží k absolutní špici. Osobně si jej řadím mezi 2% obchodů a nákupů, ze kterých jsem celkově nadšená a velice ráda nakoupím zas.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena