^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

 

V soutěži hrajeme o luxusní, 12-ti dílný mega set pro miminko dle výběru výherce. Sada obsahuje například povlaky na polštář a peřinku, prostěradlo, zavinovačku, mantinel, moskytiéru a další. Soutěžit může každý, kdo je zaregistrovaný na Facebook.com. Pečlivě čtěte pravidla, ať vám žádné neunikne. Výherce vybereme 15.2.2017. Soutěž je ukončená, výhru získává Eva Javůrková, gratulujeme!

Výhru do soutěže věnoval e-shop:

www.mamo-tato.net

V e-shopu Mámo-táto.net najdete těhotenské oblečení, kosmetiku, vše pro miminka - kojenecké oblečení, vybavení do pokojíčků a postýlek, potřeby pro koupání, přebalování, hračky a mnoho dalšího. 


Výhra v soutěži:

Luxusní mega set s výšivkou, 12-ti dílná sada, dle výběru výherce


 Pravidla soutěže:

 

 Chcete-li si zahrát o výhru, v Událostech skupiny Pro rodiny klikněte na Zúčastním se u Události: Soutěž o luxusní mega set s moskytiérou pro miminko a odpovězte na soutěžní otázku v Události. Během dne 15.2.2017  vybereme výherce s nejzajímavějším komentářem. Výherce budeme kontaktovat přes zprávy a zveřejníme jeho jméno u soutěže zde i na facebooku. Soutěž je určena lidem starším 18 let a všem, kdo mají doručovací adresu na území České republiky.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

Komentáře   

#31 věra hrdličková 2017-02-15 20:14
mě se líbí autosedačka COTO BABY MESSINA a to snad proto,že se mladým narodí miminko a tak by alespoň mohli jezdit s miminkem na návštěvu,už se moc těším :)
Citovat
#30 Frantisek Kříž 2017-02-15 20:13
Ma dcera bude mit dite a timto bych ji rad obdaroval...
Citovat
#29 Ivana Leciánová 2017-02-15 18:44
Nádherná souprava,která potěší každou nastávající maminku.
Určitě bych darovala
Citovat
#28 Martina matejo 2017-02-15 18:09
set se mně moc líbí, dcera čeká miminko, takže by se hodil
Citovat
#27 Jarka 2017-02-15 17:11
Soutěžím,set se mi velice líbí,zatím bych ho měla pro panenkové miminko,jelikož sbírám panenky,ale doma by se neztratilo,pro budoucí vnoučátko,jelikož mám tři dospělé syny :-)
Citovat
#26 Radek Mikuš 2017-02-15 17:07
Pro budoucí mimi úžasné.
Citovat
#25 Michaela Chaloupková 2017-02-15 15:03
To by byl úžasný dárek pro kamarádku, která čeká miminko. Já už si počkám na vnoučátka. Mojí mladší dceři budou tento týden 3 roky :-). Ještě se načekám :-)
Citovat
#24 Dana Michalová 2017-02-15 14:58
Mám 5 vnuček a set by se moc hodil. :-)
Citovat
#23 ZDENĚK KANĚRA 2017-02-15 14:04
Nejvíce mě zaujal produkt: www.mamo-tato.net/.../ ,tato sedačka by se nám teď velmi hodila.
Citovat
#22 Marcela Adamcová 2017-02-15 12:32
Na konci března se má narodit miminko mojí kamarádce určitě by se ji set do postýlky hodil bude mit holčičku Nelinku
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Zboží od výrobců až do domu – levně a bez přirážek

Přemýšleli jste někdy o tom, jak dlouhou a komplikovanou cestou se různé zboží dostává ke svým zákazníkům? Vnímáte výslednou cenu zboží jako následek jeho putování až k samotnému odběrateli? Rádi nakupujete na e-shopech, ale nechcete za své pohodlí domova obětovat nadbytek vydělaných peněz? Zkuste portál levnezde.cz, mile Vás překvapí.

Testování, recenze

Recenze – kolagenové kapsle Invita Skin Beauty

Jsem ukázkový příklad toho, že se vědci s kolagenem nemýlí. Životem jsem proplouvala ve zdraví a dobré kondici prakticky s minimem snahy. Před 4 lety jsem potřetí otěhotněla, to mi bylo lehce na 35 let, necelé poslední tři roky kojím, poslední rok už nedobrovolně, ale třetí syn má v tomto jasno a zatím se mi ho nepodařilo přesvědčit, že by se bez mateřského mléka obešel. Tělo dostává pěkně zabrat a je to na něm už znát.

Upoutávky

Batohy a masky Avengers

E-shop www.pixelEU.cz přináší velkou a zajímavou novinku, kterou určitě vy i vaše děti znáte a milujete. Světoznámý super hrdinský tým všech dob Avengers na batozích a maskách. Tým tvoří ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Ponořte se s námi do děje a pomozte hrdinům zneškodnit nečekaného nepřítele, který ohrožuje světovou bezpečnost.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena