^Zpět nahoru

logo

Nezestarni.cz

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Von-hanke.cz

Přihlášení

Eredic.cz

Enioshop.cz

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

 

V soutěži hrajeme o luxusní, 12-ti dílný mega set pro miminko dle výběru výherce. Sada obsahuje například povlaky na polštář a peřinku, prostěradlo, zavinovačku, mantinel, moskytiéru a další. Soutěžit může každý, kdo je zaregistrovaný na Facebook.com. Pečlivě čtěte pravidla, ať vám žádné neunikne. Výherce vybereme 15.2.2017. Soutěž je ukončená, výhru získává Eva Javůrková, gratulujeme!

Výhru do soutěže věnoval e-shop:

www.mamo-tato.net

V e-shopu Mámo-táto.net najdete těhotenské oblečení, kosmetiku, vše pro miminka - kojenecké oblečení, vybavení do pokojíčků a postýlek, potřeby pro koupání, přebalování, hračky a mnoho dalšího. 


Výhra v soutěži:

Luxusní mega set s výšivkou, 12-ti dílná sada, dle výběru výherce


 Pravidla soutěže:

 

 Chcete-li si zahrát o výhru, v Událostech skupiny Pro rodiny klikněte na Zúčastním se u Události: Soutěž o luxusní mega set s moskytiérou pro miminko a odpovězte na soutěžní otázku v Události. Během dne 15.2.2017  vybereme výherce s nejzajímavějším komentářem. Výherce budeme kontaktovat přes zprávy a zveřejníme jeho jméno u soutěže zde i na facebooku. Soutěž je určena lidem starším 18 let a všem, kdo mají doručovací adresu na území České republiky.
Podrobnější pravidla soutěží naleznete na tomto odkazu.

Komentáře   

#31 věra hrdličková 2017-02-15 20:14
mě se líbí autosedačka COTO BABY MESSINA a to snad proto,že se mladým narodí miminko a tak by alespoň mohli jezdit s miminkem na návštěvu,už se moc těším :)
Citovat
#30 Frantisek Kříž 2017-02-15 20:13
Ma dcera bude mit dite a timto bych ji rad obdaroval...
Citovat
#29 Ivana Leciánová 2017-02-15 18:44
Nádherná souprava,která potěší každou nastávající maminku.
Určitě bych darovala
Citovat
#28 Martina matejo 2017-02-15 18:09
set se mně moc líbí, dcera čeká miminko, takže by se hodil
Citovat
#27 Jarka 2017-02-15 17:11
Soutěžím,set se mi velice líbí,zatím bych ho měla pro panenkové miminko,jelikož sbírám panenky,ale doma by se neztratilo,pro budoucí vnoučátko,jelikož mám tři dospělé syny :-)
Citovat
#26 Radek Mikuš 2017-02-15 17:07
Pro budoucí mimi úžasné.
Citovat
#25 Michaela Chaloupková 2017-02-15 15:03
To by byl úžasný dárek pro kamarádku, která čeká miminko. Já už si počkám na vnoučátka. Mojí mladší dceři budou tento týden 3 roky :-). Ještě se načekám :-)
Citovat
#24 Dana Michalová 2017-02-15 14:58
Mám 5 vnuček a set by se moc hodil. :-)
Citovat
#23 ZDENĚK KANĚRA 2017-02-15 14:04
Nejvíce mě zaujal produkt: https://www.mamo-tato.net/autosedacka-isofix-9-36kg-coto-baby-salsa-supra-q-pro- ,tato sedačka by se nám teď velmi hodila.
Citovat
#22 Marcela Adamcová 2017-02-15 12:32
Na konci března se má narodit miminko mojí kamarádce určitě by se ji set do postýlky hodil bude mit holčičku Nelinku
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Horor jménem Nákup obuvi

Možná – nebo spíše určitě – se vám to už taky párkrát stalo. Koupíte si boty, v seriózně vypadajícím obchodě za více než pěkný peníz, a po pár měsících s hrůzou zjistíte, že se vám odlepují, podrážka praská či přímo děraví a o ošoupaném povrchu ani nemluvě.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE II EDP

Parfémovaná voda SIGNATURE II EDP je jako dračice mezi vůněmi. Silná, pronikavá, intenzívní. Poslední dvě testované parfémované vody se dají přirovnat k mírnému vánku a vichřici. Takový byl mezi nimi rozdíl. MARIYAM EDP jemná jako vánek pro ženy křehké, romantické, tajemné a SIGNATURE II EDP od stejné značky Royal Diwan Group, ale vůně, která svou silou skoro až „vyrazí dech“. Parfém určitě není pro „šedé myšky“. Naopak vynikne na ženě odvážné, extravagantní, sebevědomé, úspěšné...

Upoutávky

Eniologie člověka

Člověk. Bytost vzešlá z lůna přírody. Výsledek složitých procesů vývoje, který se dostal do popředí před ostatní živočišné druhy. Kromě základních životních potřeb se u něj objevila postupně i potřeba zcela specifická. A tou je touha po poznání a dobrání se podstaty existence samé.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena