^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Eredic.cz

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Děti

Děti 

Minnie je jedna z nejoblíbenějších postaviček Walta Disneye. Roztomilou myšku milují hlavně holčičky. Myška Minnie díky tomu existuje nejen jako kreslená postavička v seriálech a filmech pro děti, ale i jako hračka, zdobí psací potřeby, tašky do školy a ve velké míře i oblečení. Především tedy to pro holčičky.

Ať už máte nějakou vláčkodráhu doma, nebo o ní teprve uvažujete a nechcete investovat příliš mnoho, zvolte vláčkodráhu WOTO se 49 díly. Za 519,- Kč získáte kolejnice, dva vláčky s vagónky, autíčka, stromy a další díly. Takže vše, co je pro krásné hraní třeba. Všechny dřevěné vláčkodráhy, které u nás v Česku nakoupíte, můžete navzájem kombinovat. Dřevěné koleje i další doplňky na sebe vždy bez problémů navazují. A je jedno, kdo je výrobcem.

Kluci i holčičky, tatínkové i maminky, všichni je milují. Není divu. Dřevěné vláčky a vláčkodráhy jsou nádherné, voní materiálem, ze kterého jsou vyrobené a všichni si s nimi užijí spoustu zábavy. Navíc jsou variabilní, postupně můžete vláčkodráhy zvětšovat a stejně tak rozšiřovat počet vagónků a mašinek. V internetovém obchodě Drevenevlacky.cz najdete ale i další krásné hračky.

Také vám děti rády pomáhají při vaření? Ale když vidíte v jejich rukách kuchyňské nože, rázným gestem je odháníte, s černými myšlenkami na vše, co by se mohlo stát? Jak nekazit přirozené dětské nadšení pro práci a přitom co nejvíc eliminovat nebezpečí úrazu? S řadou nožů TOJIRO pro nejmenší kuchaře a kuchařinky bude práce s nožem pro dítě bezpečnější i příjemnější.

Máte rádi dřevěné hračky a pokukujete po dřevěných vláčkodráhách už nějaký čas, ale nejste si jistí, co pořídit? Vláčkodráhy jsou dětmi velmi oblíbené hračky a obvykle pak rodiče nebo strýčci, babičky... dokupují další a další díly a dráha se postupně rozšiřuje. Která dráha je tedy vhodná pro začátek, bude dost pestrá a zároveň ji budete moci rozšiřovat i o výrobky jiných značek?

Kdo vyzkoušel spodní prádlo nebo jakékoli oblečení z bambusových vláken, nedá na něj dopustit. Jemné, heboučké, skvěle větrá, výborně reguluje teplotu a především má antiseptické schopnosti. Úžasné vlastnosti bambusového vlákna můžete dopřát i svým nejmenším a nejdražším pokladům. Kojenecké oblečení a bambusové plenky najdete na e-shopu Terulka.cz.

Existuje e-shop s hračkami pro malé děti, kam přijde náctiletý i dospělý a oba řeknou „Jéé, to bych chtěl mít...“ Nádherně zpracované hračky ze dřeva, z recyklovaného plastu, ale třeba i z tvrdého kartonu lákají a přitahují designem i úžasnými barvami. Popelářský vůz z úvodního obrázku je vyrobený firmou GREEN TOYS z recyklovaného plastu a působí velmi realisticky. Dokonce si z obalu můžete vystřihnout "odpad" na svoz :)

Rodičovství je moc krásná věc. Rozvíjí v nás netušené možnosti. Každé dítě je naprosto jedinečné a osobité. Když se nám během dlouhých let výchovy podaří občas poodstoupit, hledíme s údivem a tichou bázní na to, jak nás samotné rodičovství proměňuje, kolik jsme se mohli od toho původně maličkého a bezbranného děťátka naučit. A kolik z nás v dítěti spatřujeme.

Děti rychle rostou. Narodí se vám malé miminko, ani se nestihnete rozkoukat, už ho vedete poprvé do školky. Jen si zvyknete, už je tu škola... Prakticky od zjištění, že čekáme potomka, nám, rodičům nastává období plné starostí, povinností, placení. Proto vítáme každého geniálního pomocníka, který nám jakkoli uleví a prospěje. Stůl, který můžete upravit podle výšky a potřeb dítěte je prospěšný pro celou rodinu.

I miminka a malé děti touží být krásně oblečené, jíst s veselým bryndáčkem, spinkat v nádherné postýlce s nebesy, pokud to nejde přímo u maminky:) Ale určitě ještě o něco víc chtějí mít krásně oblečené dětičky přímo maminky. Internetový obchod Modnimaminka.cz nabízí nádherné dětské kolekce oblečení třeba s bagrem, nebo s růžovým poníkem...

Děti se učí něco nového každý den, po celý den. Předškoláci ve věku zhruba od 3 do 6 let si rychleji rozvíjí duševní a motorické schopnosti. Je to čas, kdy je třeba děti pozitivně motivovat, aby trénovaly některé důležité dovednosti pravidelně. Stavebnice jsou v tomto směru naprostou senzací. I výzkumy a studie potvrdily, že se u předškoláků díky časté hře se stavebnicí rozvíjí jemná motorika, fantazie, prostorové vnímání, komunikace a slovní zásoba, paměť, logika, děti při hře poznávají tvary, barvy, velikosti a učí se dávat si věci do souvislostí.

Děti jsou úžasná stvoření. Sledujete je, jak od narození získávají týden od týdne nové dovednosti a zkušenosti. Žasnete nad tím, co už všechno zvládnou. Chcete pro ně to nejlepší teď, i v jejich dalším životě. Chráníte je, radíte jim, vedete, podsouváte jim zdravé, chytré hračky, které je zábavnou formou posunou blíž k úspěšnému životu. Třeba měkké, ze zdravotně nezávadného materiálu, pestrobarevné, se kterými si neublíží a budou rozvíjet jejich motorické schopnosti i další smysly.

Dokonce ani domácí úkoly. Protože když máte skvělý školní diář s oblíbeným hrdinou nebo tématem, používáte ho rádi a často. Zaznamenat si do něj sebemenší drobnost je praktické a zároveň příjemná frajeřina... Takže pokud vaše ratolesti občas odpovídaly na dotaz „Máš domácí úkol?“ často frekventovaným slovem „Nevím.“, pospěšte si do e-shopu www.presco.cz a vyberte jim jeden z báječných školních diářů, díky kterým si zapíší rádi sebemenší drobnost.

Mléko od maminky je nejpřirozenější potrava pro každé novorozeně i miminko. Kromě výživy a imunitních látek, které putují v mléce k miminku, je kojení i způsobem, jak si miminko s maminkou budují úzký vztah. Někdy je ale kojení pěkná svízel a většina prvorodiček bude potřebovat trošku trpělivosti a zdravé sebevědomí.

Nebaví vás nudné školní batohy? Chcete něco praktického, ale zároveň výjimečného? Designéři americké značky MadPax  se inspirovali 3D technologií, punkem, zapojili svou kreativitu a vytvořili revoluční batohy pro školáky všech věkových kategorií. Ostny, bubliny, nebo plastická mozaika – každý si vybere.

Hraček pro nejmenší miminka a děti je na trhu více než dost. A zvlášť u prvního dítěte je náročnější vybírat mezi tou záplavou vhodné věci tak, abychom později nelitovali „vyhozených“ peněz na něco, s čím si dítě skoro nehrálo nebo to bylo naprosto nepraktické. Většina hraček nestojí pár korun, aby nad tím pak člověk mávl rukou. Jsou ale typy hraček, které rozhodně využijete. A to jsou omyvatelné hračky pro nejmenší – chrastítka, měkké knížky apod.

Problematikou očkování malých dětí se lékaři, rodiče i média zabývají čím dál častěji. Dříve byly nemoci jako černý kašel, tuberkulóza nebo neštovice onemocněním, na které vymřely třeba i celé vesnice, možná i kultury. Díky povinnému očkování se v našich končinách s epidemiemi tohoto druhu už nesetkáváme. Faktem ovšem je, že ne každé dítě snáší očkování dobře a v některých případech může dojít vlivem očkování k trvalým zdravotním následkům. A to žádný rodič pro své dítě nechce.

Líbí se vám na hřištích kruhové houpačky pro nejmenší? Pohodlně se v nich dětem sedí. Nejmenší si mohou i lehnout. Tyto veřejné houpačky jsou ale většinu času zabrané a navíc mají omezenou nosnost, takže starší děti si v nich užívat nemohou. Máme pro vás skvělou variantu na zahradu nebo i dovnitř do větších bytů.

Každé dítě půjde v září do školy o něco raději, když bude mít nový penál nebo školní batoh. A co teprve, když budou s motivy jeho oblíbených super hrdinů? Prázdniny rychle utečou. Vybavte se v klidu přes léto batohy a školními pomůckami z nové kolekce od PRESCO PUBLISHING. Batman, Superman, Supergirl – koho mají vaše děti nejraději?

První rok v mateřské škole je obvykle nejnáročnější zdravotní období pro každé dítě. Organizmus se musí najednou potýkat s množstvím virů a bakterií, na které není zvyklý. A to i v případě, že se dítě již dříve potkávalo s dalšími dětmi doma, na pískovišti, či jinde. Sirupové přírodní komplexy s obsahem bylinných výtažků z řady Bambiharmoni jsou určené dětem od 3 let a pomáhají při nejčastějších zdravotních problémech v dětském věku a celkově harmonizují organismus a posilují imunitu. 

Když se miminko narodí, pracuje jeho mozek na plné obrátky. V prvních měsících života zpracuje tolik informací, jako už nikdy v životě. Miminka reagují na nejrůznější podněty, včetně vůní, hlasů... Nejvíc mu v rozvoji pomůžeme tím, že mu budeme věnovat svou lásku, budeme s miminkem komunikovat, vyprávět mu... Hračkami pak miminko můžeme inspirovat. Třeba k používání ručiček - snaha dotknout se hraček na hrazdičce, nebo k lezení - bude se snažit přitáhnout se ke krásně barevné hračce apod. 

Nosit nudnou konfekci se dnes už nenosí. Zvlášť děti si rády obléknou oblečení plné veselých vzorů. Položte před dvouleté dítě tričko šedé nebo tričko s autíčky apod. Je jasné, co si vybere. Tatiana Rychecká je maminka dvou dětí. Původně začala šít jen pro ty své miláčky, ale věci se líbily i lidem okolo. Dnes v její nabídce najdete stovky pestrobarevného oblečení pro děti, ale také hrací deky, věci do domácnosti a další šité výrobky.

Rádi chodíte do kina a máte své oblíbené hrdiny? Začátek roku přinesl premiéru filmu, kdy se proti sobě postavili dvě ikonické komiksové postavy - Superman a Batman. Nedávno měl premiéru film Alenka v říši divů a nyní vévodí v kinech dlouho očekávaný snímek Hledá se Dory. Vy i vaše děti zajisté ocení širokou nabídku originálních kancelářských a školní potřeb s motivy z těchto známých příběhů.  

Máte rádi čistotu a chcete ušetřit své síly při praní? Kupte svému děťátku originální a veselý bryndáček! K dostání je jich dnes celá řada. Bryndáček je známým pomocníkem, který u kojenců a batolat pomáhá odvrátit nebezpečí nečistot na oblečení. Bryndáčky se vyrábějí z textilních materiálů, například z froté nebo bavlny, případně mohou být vyrobeny i z měkkého plastu. Plast má především tu výhodu, že je skvěle omyvatelný. Takový bryndáček může být doplněn i o pomocnou záchytnou kapsu. 

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Přeprogramujte svou mysl na úspěšnější život

Co vám v životě chybí? Víc uznání, víc peněz, vyšší sebevědomí...? Na všem se dá pracovat. Mozek je úžasný orgán s mnoha netušenými možnostmi a schopnostmi. Ve spolupráci s psychikou dokáže v životě přinést úspěch a štěstí nebo naopak jednu pohromu za druhou. Víme a prozradíme vám, jak mozek a psychiku jednoduše přenastavit na pozitivní a příjemnou spolupráci.

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

Upoutávky

Hračkovna – svět zábavy pro děti i dospělé

Blíží se čas, kdy děti berou do rukou pera, tužky, pastelky... a začínají psát nejdůležitější dopis v roce. Dopis Ježíškovi. Vzrůstající seznam položek vyžene rodiče do obchodů a na internet ve snaze udělat potomkům radost. Internetový obchod Hračkovna je jedním z míst, kde se plní dětské sny a přání.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena