^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Děti

Děti 

Která maminka by neznala ten věčný problém – jaké koupit oblečení pro své dítko? Do školky praktické, aby sneslo i silnější znečištění od barev nebo bláta na zahradě. Do školy pohodlné, aby školáka neomezovalo v pohybu, ale zároveň oblečení „trendy“, aby se v něm malá parádnice nebo malý elegán všem líbili. Tato kritéria spolu s cenovou přijatelností staví před maminku úkol vpravdě sysifovský.

Minnie je jedna z nejoblíbenějších postaviček Walta Disneye. Roztomilou myšku milují hlavně holčičky. Myška Minnie díky tomu existuje nejen jako kreslená postavička v seriálech a filmech pro děti, ale i jako hračka, zdobí psací potřeby, tašky do školy a ve velké míře i oblečení. Především tedy to pro holčičky.

Ať už máte nějakou vláčkodráhu doma, nebo o ní teprve uvažujete a nechcete investovat příliš mnoho, zvolte vláčkodráhu WOTO se 49 díly. Za 519,- Kč získáte kolejnice, dva vláčky s vagónky, autíčka, stromy a další díly. Takže vše, co je pro krásné hraní třeba. Všechny dřevěné vláčkodráhy, které u nás v Česku nakoupíte, můžete navzájem kombinovat. Dřevěné koleje i další doplňky na sebe vždy bez problémů navazují. A je jedno, kdo je výrobcem.

Kluci i holčičky, tatínkové i maminky, všichni je milují. Není divu. Dřevěné vláčky a vláčkodráhy jsou nádherné, voní materiálem, ze kterého jsou vyrobené a všichni si s nimi užijí spoustu zábavy. Navíc jsou variabilní, postupně můžete vláčkodráhy zvětšovat a stejně tak rozšiřovat počet vagónků a mašinek. V internetovém obchodě Drevenevlacky.cz najdete ale i další krásné hračky.

Také vám děti rády pomáhají při vaření? Ale když vidíte v jejich rukách kuchyňské nože, rázným gestem je odháníte, s černými myšlenkami na vše, co by se mohlo stát? Jak nekazit přirozené dětské nadšení pro práci a přitom co nejvíc eliminovat nebezpečí úrazu? S řadou nožů TOJIRO pro nejmenší kuchaře a kuchařinky bude práce s nožem pro dítě bezpečnější i příjemnější.

Máte rádi dřevěné hračky a pokukujete po dřevěných vláčkodráhách už nějaký čas, ale nejste si jistí, co pořídit? Vláčkodráhy jsou dětmi velmi oblíbené hračky a obvykle pak rodiče nebo strýčci, babičky... dokupují další a další díly a dráha se postupně rozšiřuje. Která dráha je tedy vhodná pro začátek, bude dost pestrá a zároveň ji budete moci rozšiřovat i o výrobky jiných značek?

Kdo vyzkoušel spodní prádlo nebo jakékoli oblečení z bambusových vláken, nedá na něj dopustit. Jemné, heboučké, skvěle větrá, výborně reguluje teplotu a především má antiseptické schopnosti. Úžasné vlastnosti bambusového vlákna můžete dopřát i svým nejmenším a nejdražším pokladům. Kojenecké oblečení a bambusové plenky najdete na e-shopu Terulka.cz.

Existuje e-shop s hračkami pro malé děti, kam přijde náctiletý i dospělý a oba řeknou „Jéé, to bych chtěl mít...“ Nádherně zpracované hračky ze dřeva, z recyklovaného plastu, ale třeba i z tvrdého kartonu lákají a přitahují designem i úžasnými barvami. Popelářský vůz z úvodního obrázku je vyrobený firmou GREEN TOYS z recyklovaného plastu a působí velmi realisticky. Dokonce si z obalu můžete vystřihnout "odpad" na svoz :)

Rodičovství je moc krásná věc. Rozvíjí v nás netušené možnosti. Každé dítě je naprosto jedinečné a osobité. Když se nám během dlouhých let výchovy podaří občas poodstoupit, hledíme s údivem a tichou bázní na to, jak nás samotné rodičovství proměňuje, kolik jsme se mohli od toho původně maličkého a bezbranného děťátka naučit. A kolik z nás v dítěti spatřujeme.

Děti rychle rostou. Narodí se vám malé miminko, ani se nestihnete rozkoukat, už ho vedete poprvé do školky. Jen si zvyknete, už je tu škola... Prakticky od zjištění, že čekáme potomka, nám, rodičům nastává období plné starostí, povinností, placení. Proto vítáme každého geniálního pomocníka, který nám jakkoli uleví a prospěje. Stůl, který můžete upravit podle výšky a potřeb dítěte je prospěšný pro celou rodinu.

I miminka a malé děti touží být krásně oblečené, jíst s veselým bryndáčkem, spinkat v nádherné postýlce s nebesy, pokud to nejde přímo u maminky:) Ale určitě ještě o něco víc chtějí mít krásně oblečené dětičky přímo maminky. Internetový obchod Modnimaminka.cz nabízí nádherné dětské kolekce oblečení třeba s bagrem, nebo s růžovým poníkem...

Děti se učí něco nového každý den, po celý den. Předškoláci ve věku zhruba od 3 do 6 let si rychleji rozvíjí duševní a motorické schopnosti. Je to čas, kdy je třeba děti pozitivně motivovat, aby trénovaly některé důležité dovednosti pravidelně. Stavebnice jsou v tomto směru naprostou senzací. I výzkumy a studie potvrdily, že se u předškoláků díky časté hře se stavebnicí rozvíjí jemná motorika, fantazie, prostorové vnímání, komunikace a slovní zásoba, paměť, logika, děti při hře poznávají tvary, barvy, velikosti a učí se dávat si věci do souvislostí.

Děti jsou úžasná stvoření. Sledujete je, jak od narození získávají týden od týdne nové dovednosti a zkušenosti. Žasnete nad tím, co už všechno zvládnou. Chcete pro ně to nejlepší teď, i v jejich dalším životě. Chráníte je, radíte jim, vedete, podsouváte jim zdravé, chytré hračky, které je zábavnou formou posunou blíž k úspěšnému životu. Třeba měkké, ze zdravotně nezávadného materiálu, pestrobarevné, se kterými si neublíží a budou rozvíjet jejich motorické schopnosti i další smysly.

Dokonce ani domácí úkoly. Protože když máte skvělý školní diář s oblíbeným hrdinou nebo tématem, používáte ho rádi a často. Zaznamenat si do něj sebemenší drobnost je praktické a zároveň příjemná frajeřina... Takže pokud vaše ratolesti občas odpovídaly na dotaz „Máš domácí úkol?“ často frekventovaným slovem „Nevím.“, pospěšte si do e-shopu www.presco.cz a vyberte jim jeden z báječných školních diářů, díky kterým si zapíší rádi sebemenší drobnost.

Mléko od maminky je nejpřirozenější potrava pro každé novorozeně i miminko. Kromě výživy a imunitních látek, které putují v mléce k miminku, je kojení i způsobem, jak si miminko s maminkou budují úzký vztah. Někdy je ale kojení pěkná svízel a většina prvorodiček bude potřebovat trošku trpělivosti a zdravé sebevědomí.

Nebaví vás nudné školní batohy? Chcete něco praktického, ale zároveň výjimečného? Designéři americké značky MadPax  se inspirovali 3D technologií, punkem, zapojili svou kreativitu a vytvořili revoluční batohy pro školáky všech věkových kategorií. Ostny, bubliny, nebo plastická mozaika – každý si vybere.

Hraček pro nejmenší miminka a děti je na trhu více než dost. A zvlášť u prvního dítěte je náročnější vybírat mezi tou záplavou vhodné věci tak, abychom později nelitovali „vyhozených“ peněz na něco, s čím si dítě skoro nehrálo nebo to bylo naprosto nepraktické. Většina hraček nestojí pár korun, aby nad tím pak člověk mávl rukou. Jsou ale typy hraček, které rozhodně využijete. A to jsou omyvatelné hračky pro nejmenší – chrastítka, měkké knížky apod.

Problematikou očkování malých dětí se lékaři, rodiče i média zabývají čím dál častěji. Dříve byly nemoci jako černý kašel, tuberkulóza nebo neštovice onemocněním, na které vymřely třeba i celé vesnice, možná i kultury. Díky povinnému očkování se v našich končinách s epidemiemi tohoto druhu už nesetkáváme. Faktem ovšem je, že ne každé dítě snáší očkování dobře a v některých případech může dojít vlivem očkování k trvalým zdravotním následkům. A to žádný rodič pro své dítě nechce.

Líbí se vám na hřištích kruhové houpačky pro nejmenší? Pohodlně se v nich dětem sedí. Nejmenší si mohou i lehnout. Tyto veřejné houpačky jsou ale většinu času zabrané a navíc mají omezenou nosnost, takže starší děti si v nich užívat nemohou. Máme pro vás skvělou variantu na zahradu nebo i dovnitř do větších bytů.

Každé dítě půjde v září do školy o něco raději, když bude mít nový penál nebo školní batoh. A co teprve, když budou s motivy jeho oblíbených super hrdinů? Prázdniny rychle utečou. Vybavte se v klidu přes léto batohy a školními pomůckami z nové kolekce od PRESCO PUBLISHING. Batman, Superman, Supergirl – koho mají vaše děti nejraději?

První rok v mateřské škole je obvykle nejnáročnější zdravotní období pro každé dítě. Organizmus se musí najednou potýkat s množstvím virů a bakterií, na které není zvyklý. A to i v případě, že se dítě již dříve potkávalo s dalšími dětmi doma, na pískovišti, či jinde. Sirupové přírodní komplexy s obsahem bylinných výtažků z řady Bambiharmoni jsou určené dětem od 3 let a pomáhají při nejčastějších zdravotních problémech v dětském věku a celkově harmonizují organismus a posilují imunitu. 

Když se miminko narodí, pracuje jeho mozek na plné obrátky. V prvních měsících života zpracuje tolik informací, jako už nikdy v životě. Miminka reagují na nejrůznější podněty, včetně vůní, hlasů... Nejvíc mu v rozvoji pomůžeme tím, že mu budeme věnovat svou lásku, budeme s miminkem komunikovat, vyprávět mu... Hračkami pak miminko můžeme inspirovat. Třeba k používání ručiček - snaha dotknout se hraček na hrazdičce, nebo k lezení - bude se snažit přitáhnout se ke krásně barevné hračce apod. 

Nosit nudnou konfekci se dnes už nenosí. Zvlášť děti si rády obléknou oblečení plné veselých vzorů. Položte před dvouleté dítě tričko šedé nebo tričko s autíčky apod. Je jasné, co si vybere. Tatiana Rychecká je maminka dvou dětí. Původně začala šít jen pro ty své miláčky, ale věci se líbily i lidem okolo. Dnes v její nabídce najdete stovky pestrobarevného oblečení pro děti, ale také hrací deky, věci do domácnosti a další šité výrobky.

Rádi chodíte do kina a máte své oblíbené hrdiny? Začátek roku přinesl premiéru filmu, kdy se proti sobě postavili dvě ikonické komiksové postavy - Superman a Batman. Nedávno měl premiéru film Alenka v říši divů a nyní vévodí v kinech dlouho očekávaný snímek Hledá se Dory. Vy i vaše děti zajisté ocení širokou nabídku originálních kancelářských a školní potřeb s motivy z těchto známých příběhů.  

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Magnetická nástěnka snadno a na jakékoli ploše

Magnetická nástěnka je skvělá věc. Využívá se v kancelářích, školách, školkách, nemocnicích, v domácnostech... Někde slouží jako výstavka výtvarných prací dětí, jinde jako praktický vzkazník apod. S magnetickou barvou si nástěnku snadno vytvoříte na jakkoli velké hladké ploše. Nad pracovním stolem, na chodbě, v dětském pokoji... Pokud se v duchu sami sebe ptáte, zda na takové natřené nástěnce něco drží? Ano, třeba 8 listů papíru jen díky jednomu magnetu.

Testování, recenze

Chia semínka na vlastní chuťové pohárky

Chia semínka jsou často zmiňovanou superpotravinou, všude chválená jako energetická bomba s mnoha pozitivními účinky. Podle studií obsahují vysoké množství železa, draslíku, vápníku..., posilují imunitu, urychlují hubnutí... Po vydání článku Superpotravina Chia semínka se lidé ptali a jak to chutná? Opravdu to funguje? Dnes máme odpovědi:) Kromě toho si o balení Chia semínek 500g můžete aktuálně zahrát v jednodenní soutěži na Venilafi soutěže.

Upoutávky

Nábytek Alfa – nábytek na míru

Máte malý byt a nemůžete si dovolit na spaní široké letiště? Nebo si rádi hovíte v pohodlném křesle typu „ušák“?  Firma Nábytek Alfa je český výrobce sedacího nábytku na míru s dlouhodobou životností. Výrobky jsou díky ,,nešizené´´ ruční výrobě s přesně danými postupy a špičkovým materiálům určeny na dobu minimálně 15 let používání v plné zátěži, včetně trvalého spaní. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena