^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jak vybrat správnou pánev

Chtěli jsme pořídit novou pánev a ukázalo se, že to není legrace. Mnoho typů materiálů pánví, povrchů, různé rozměry, co z toho lze použít na indukci, elektrickou plotýnku, plynový sporák, sklokeramiku... A tak jsme se obrátili na odborníky. Pánev nekupujeme každý měsíc a chceme zainvestovat správně. A chceme, abychom měli svobodnou volbu v množství použitého tuku, takže to musí být pánev, kde stačí pár kapek a ani palačinky se nepřipálí. A také jsme si přáli rozumnou cenu.

Ženy

Kojení je velký dar matkám a i miminkům. Přispívá velkou měrou k dobrému zdraví miminka a prohlubuje citové pouto mezi matkou a dítětem. Kojící podprsenky jsou praktickým pomocníkem, jenž usnadní rychlý přístup k mlíčku kdekoli je třeba, při zajištění maxima pohodlí i soukromí.

Spodní kalhotky. Už po staletí neodmyslitelná součást garderoby dámy. Toto intimní oblečení doznalo mnohé změny. Od starověkých bederních roušek, přes kalhotky s dlouhou nohavicí až po současné trendy typu tanga.  Nošení spodních kalhotek bývalo výsadou bohatších vrstev, protože k výrobě byly použity nákladné materiály jako hedvábí, satén nebo krajka.  

Každoročně je v České republice diagnostikováno zhruba 1100 případů rakoviny děložního čípku a pro přibližně 400 žen je toto onemocnění smrtelné. Jedná se o sedmý nejčastější druh nádorového onemocnění a druhý v pořadí u dámské populace. Jedná se jedno z nejlépe odhalitelných onemocnění, pokud je dodržována základní prevence v podobě pravidelných gynekologických prohlídek.

Ideál krásy, relativní pojem, který se mění v průběhu staletí, v závislosti na společenském klimatu nebo na prostředí, ve kterém se pohybujeme. V současné době ovládá přehlídková mola i obchody extrémní štíhlost. Pokud nemá modelka 40 kilo ke 180 centimetrům výšky, nemá šanci předvádět pro renomované návrháře. A když do obchodu se značkovou módou zavítá dáma s lehce barokními proporcemi, koukají na ní prodavačky jako na exota. Panuje mnoho pověr o ženách, které nemají postavy modelek.

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena