^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Ženy

Spodní kalhotky. Už po staletí neodmyslitelná součást garderoby dámy. Toto intimní oblečení doznalo mnohé změny. Od starověkých bederních roušek, přes kalhotky s dlouhou nohavicí až po současné trendy typu tanga.  Nošení spodních kalhotek bývalo výsadou bohatších vrstev, protože k výrobě byly použity nákladné materiály jako hedvábí, satén nebo krajka.  

Každoročně je v České republice diagnostikováno zhruba 1100 případů rakoviny děložního čípku a pro přibližně 400 žen je toto onemocnění smrtelné. Jedná se o sedmý nejčastější druh nádorového onemocnění a druhý v pořadí u dámské populace. Jedná se jedno z nejlépe odhalitelných onemocnění, pokud je dodržována základní prevence v podobě pravidelných gynekologických prohlídek.

Ideál krásy, relativní pojem, který se mění v průběhu staletí, v závislosti na společenském klimatu nebo na prostředí, ve kterém se pohybujeme. V současné době ovládá přehlídková mola i obchody extrémní štíhlost. Pokud nemá modelka 40 kilo ke 180 centimetrům výšky, nemá šanci předvádět pro renomované návrháře. A když do obchodu se značkovou módou zavítá dáma s lehce barokními proporcemi, koukají na ní prodavačky jako na exota. Panuje mnoho pověr o ženách, které nemají postavy modelek.

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jaký stojan pro vánoční strom

Čas Vánoc se neúprosně blíží. Kdo si vše dobře rozplánoval, už má dárky skoro nakoupené a v prosinci se bude zabývat už jen cukrovím, kaprem, stromkem a příjemnou vánoční atmosférou na každém kroku. Jak velký stromek na Vánoce míváte? Vysoký 1 metr, 2 metry nebo dokonce 4metrový? Na každý je třeba jiný typ stojanu. Ve všech případech je třeba, aby strom ve stojanu bezpečně vydržel po celou dobu svátků.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VII EDP

Celá série dámských parfémů SIGNATURE z e-shopu Malikah.eu je luxusní a jedinečná. A parfém SIGNATURE VII EDP, vonící třeba i po fialkách, je další úžasnou kompozicí vůní od značky Royal Diwan Group. Už barva a provedení samotného flakónu, co vám připomíná? Blankytně modrá obloha, nebe bez mráčků, vůně léta, příjemná pohoda a relaxace. Taková je i vůně skrývající se uvnitř tohoto ručně tepaného a skvostně vypadajícího flakónu.

Upoutávky

Excafe.cz – kvalitní káva a čaj z celého světa

Voňavý společník pro ranní vstávání, vítaná vzpruha při únavě nebo příjemné zpestření odpočinku po namáhavém dni. To všechno je pro člověka káva. Mezi největší světové producenty této voňavé pochutiny patří Brazílie, Kolumbie, Vietnam a Indonésie. Pravlast má ale na africkém kontinentu. V Etiopii se nachází oblast příznačně nazývaná Kaffa, kde kávovníky rostou i divoce.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena