^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Ženy

Kojení je velký dar matkám a i miminkům. Přispívá velkou měrou k dobrému zdraví miminka a prohlubuje citové pouto mezi matkou a dítětem. Kojící podprsenky jsou praktickým pomocníkem, jenž usnadní rychlý přístup k mlíčku kdekoli je třeba, při zajištění maxima pohodlí i soukromí.

Spodní kalhotky. Už po staletí neodmyslitelná součást garderoby dámy. Toto intimní oblečení doznalo mnohé změny. Od starověkých bederních roušek, přes kalhotky s dlouhou nohavicí až po současné trendy typu tanga.  Nošení spodních kalhotek bývalo výsadou bohatších vrstev, protože k výrobě byly použity nákladné materiály jako hedvábí, satén nebo krajka.  

Každoročně je v České republice diagnostikováno zhruba 1100 případů rakoviny děložního čípku a pro přibližně 400 žen je toto onemocnění smrtelné. Jedná se o sedmý nejčastější druh nádorového onemocnění a druhý v pořadí u dámské populace. Jedná se jedno z nejlépe odhalitelných onemocnění, pokud je dodržována základní prevence v podobě pravidelných gynekologických prohlídek.

Ideál krásy, relativní pojem, který se mění v průběhu staletí, v závislosti na společenském klimatu nebo na prostředí, ve kterém se pohybujeme. V současné době ovládá přehlídková mola i obchody extrémní štíhlost. Pokud nemá modelka 40 kilo ke 180 centimetrům výšky, nemá šanci předvádět pro renomované návrháře. A když do obchodu se značkovou módou zavítá dáma s lehce barokními proporcemi, koukají na ní prodavačky jako na exota. Panuje mnoho pověr o ženách, které nemají postavy modelek.

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Krejčovská panna, pomocník při práci

Krejčovské panny nemůžou chybět v žádném krejčovství nebo šicí dílně. Jsou to velcí pomocníci při práci na novém modelu. Krejčovské panny jsou materiálem a možnostmi přizpůsobeny potřebám krejčových a švadlen, jako i v případě krejčovské panny vel. 36-38 TINA.

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

Upoutávky

Pro mámy a táty – mamo-tato.net

Mámo, táto, za chvíli jsem u vás! Podobně připravuje miminko na svůj příchod rodiče i celou širší rodinu. Jakmile se podobný signál objeví, je třeba začít se poohlížet po výbavičce. Takové, která bude jak praktická, tak krásná. Která maminka by nechtěla mít to nejkrásnější miminko na světě? Obchod Mámo táto – vše kolem miminek nabízí pomocnou ruku.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena