^Zpět nahoru

logo

Nezestarni.cz

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Von-hanke.cz

Přihlášení

Eredic.cz

Enioshop.cz

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

S krásnými vlásky se možná narodíme a nějaký čas nás zdobí, ale nezůstanou stále, pokud jim nebudeme věnovat dostatečnou péči. Vlasy jsou denně zatěžovány vnějšími vlivy. Počasím, smogem, nečistotami v ovzduší a v dešti... Vliv na ně má i naše strava. Pokud je barvíme, kulmujeme, vysoušíme fénem, stříkáme lakem apod. i to vše je dále namáhá a poškozuje. Aby měly sílu a lesk, potřebují naši pomoc a kvalitní přípravky. 

 

Masky na vlasy dodávají vlasům potřebné vitamíny a živiny. Hlavně rychle a výrazněji, než šampóny a kondicionéry. Při silném poškození vlasů doporučují odborníci používat masky na vlasy po každém druhém umytí vlasů. Pokud si myjete vlasy každé tři dny, pak tedy po 6 dnech aplikovat masku. Takto asi 3x. Poté pak použití masky prodlužujte nejdříve párkrát po každém třetím umytí atd. Při pravidelné péči a užívání pak stačí použít masku na vlasy po každém 6 mytí vlasů. Také podle míry poškození použijte množství a upravte délku působení masky. Pro opravdu intenzívní vliv masky na vlasy je dobré do vlhkých vlasů po umytí pořádně masku vetřít, nasadit igelitovou čepici, omotat ručníkem a nechat působit 20 minut. Poté masku z vlasů důkladně vypláchněte. Při běžné nebo častější péči stačí pak vetřít trochu masky do vlasů a nechat působit pár minut, minimálně 2 minuty. Stejně tak pokud spěcháte. U kvalitních masek tato délka působení stačí a příště ji zase necháte na vlasech déle. 

Nejčastějším problémem vlasů je chybějící keratin. Vlasy jsou pak velmi křehké a suché, třepí se a lámou. Keratin se v našem těle vytváří přirozeně. Díky němu nám rostou nehty, vlasy jsou silné a pevné. Kosmetický průmysl umí keratin vyrobit a dodat vlasům šampóny, kondicionéry, maskami i dalšími cestami. Nahradit tolik přirozený keratin umí L´Oréal Série Expert Pro Keratin Refill Maska 200 ml. Pečuje o vlas zevnitř i zvenčí. Maska je vhodná celoročně. 

Sluníčko, vysoké teploty a chlor ve vodě nebo mořská sůl jsou dalšími přírodními nepřáteli vlasů. V letních dnech, kdy nejsou na nebi skoro žádné mraky, je intenzita slunečních paprsků nejhorší. Pokud můžete, omezte v takových dnech pobyt na slunci mezi 11 a 16 hodinou. Po koupání v chlorované vodě nebo ve slané vodě vždy vlasy pečlivě vymyjte. Pro větší výživu a regeneraci během léta a dovolených je ideální L´Oréal Série Expert Solar Sublime Maska 200 ml

Tyto masky i další profesionální kosmetiku a přípravky na vlasy najdete v internetovém obchodě DobreVlasy.cz. Produkty vybírá tým zkušených odborníků. Takže když si nebudete vědět s něčím rady, rádi vám pomohou. Kromě vlasové kosmetiky v podobě masek, šampónů a kondicionérů můžete vybírat kulmy, kartáče, fény, žehličky, natáčky, spony a sponky... Pro originální účes na párty nebo podtržení své osobnosti můžete zvolit některou z profesionálních bezperoxidových crazy barev na vlasy. 

Komentáře   

#7 Helena 2017-02-12 10:16
Sdílím :lol:
Citovat
#6 václav vodička 2017-02-10 17:30
sdílím.
Citovat
#5 Libuše Šumná 2016-06-25 08:18
sdílím
Citovat
#4 Anna Filipová 2016-06-24 14:07
Výborné výrobky
Citovat
#3 cibulinecka 2016-06-24 13:19
sdílím....
Citovat
#2 Helena 2016-06-24 13:04
Skvělé výrobky, také používám vlasovou kosmetiku s keratinem a moc se mi osvědčila.
Citovat
#1 martin kmetik 2016-06-24 11:08
Sdillim
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Krásnější sny s lapačem snů

Podle legend severoamerických indiánů umí lapač snů zachytit špatné sny. Krásné sny sklouznou po peříčku lapače do duše spícího. Zachycené ošklivé sny zničí ráno denní světlo. Lapače se věší buď někam do místnosti, kde lidé spí, nebo přímo nad postel (hlavu) spícího. Jejich zpracování má také svůj hlubší význam.

Testování, recenze

Chia semínka na vlastní chuťové pohárky

Chia semínka jsou často zmiňovanou superpotravinou, všude chválená jako energetická bomba s mnoha pozitivními účinky. Podle studií obsahují vysoké množství železa, draslíku, vápníku..., posilují imunitu, urychlují hubnutí... Po vydání článku Superpotravina Chia semínka se lidé ptali a jak to chutná? Opravdu to funguje? Dnes máme odpovědi:) Kromě toho si o balení Chia semínek 500g můžete aktuálně zahrát v jednodenní soutěži na Venilafi soutěže.

Upoutávky

Jak přivést světlo do domu i do příšeří zahrady

Právě se rozbíhá zahradní sezóna grilování. Teplé večery trávené v zahradách lákají k posezení u dobrého jídla a pití. Proto abyste své hosty okouzlili nejen skvělým pohoštěním, ale také romantickou hrou světel, stačí jen málo – správně vybírat a kombinovat.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena