^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

S krásnými vlásky se možná narodíme a nějaký čas nás zdobí, ale nezůstanou stále, pokud jim nebudeme věnovat dostatečnou péči. Vlasy jsou denně zatěžovány vnějšími vlivy. Počasím, smogem, nečistotami v ovzduší a v dešti... Vliv na ně má i naše strava. Pokud je barvíme, kulmujeme, vysoušíme fénem, stříkáme lakem apod. i to vše je dále namáhá a poškozuje. Aby měly sílu a lesk, potřebují naši pomoc a kvalitní přípravky. 

 

Masky na vlasy dodávají vlasům potřebné vitamíny a živiny. Hlavně rychle a výrazněji, než šampóny a kondicionéry. Při silném poškození vlasů doporučují odborníci používat masky na vlasy po každém druhém umytí vlasů. Pokud si myjete vlasy každé tři dny, pak tedy po 6 dnech aplikovat masku. Takto asi 3x. Poté pak použití masky prodlužujte nejdříve párkrát po každém třetím umytí atd. Při pravidelné péči a užívání pak stačí použít masku na vlasy po každém 6 mytí vlasů. Také podle míry poškození použijte množství a upravte délku působení masky. Pro opravdu intenzívní vliv masky na vlasy je dobré do vlhkých vlasů po umytí pořádně masku vetřít, nasadit igelitovou čepici, omotat ručníkem a nechat působit 20 minut. Poté masku z vlasů důkladně vypláchněte. Při běžné nebo častější péči stačí pak vetřít trochu masky do vlasů a nechat působit pár minut, minimálně 2 minuty. Stejně tak pokud spěcháte. U kvalitních masek tato délka působení stačí a příště ji zase necháte na vlasech déle. 

Nejčastějším problémem vlasů je chybějící keratin. Vlasy jsou pak velmi křehké a suché, třepí se a lámou. Keratin se v našem těle vytváří přirozeně. Díky němu nám rostou nehty, vlasy jsou silné a pevné. Kosmetický průmysl umí keratin vyrobit a dodat vlasům šampóny, kondicionéry, maskami i dalšími cestami. Nahradit tolik přirozený keratin umí L´Oréal Série Expert Pro Keratin Refill Maska 200 ml. Pečuje o vlas zevnitř i zvenčí. Maska je vhodná celoročně. 

Sluníčko, vysoké teploty a chlor ve vodě nebo mořská sůl jsou dalšími přírodními nepřáteli vlasů. V letních dnech, kdy nejsou na nebi skoro žádné mraky, je intenzita slunečních paprsků nejhorší. Pokud můžete, omezte v takových dnech pobyt na slunci mezi 11 a 16 hodinou. Po koupání v chlorované vodě nebo ve slané vodě vždy vlasy pečlivě vymyjte. Pro větší výživu a regeneraci během léta a dovolených je ideální L´Oréal Série Expert Solar Sublime Maska 200 ml

Tyto masky i další profesionální kosmetiku a přípravky na vlasy najdete v internetovém obchodě DobreVlasy.cz. Produkty vybírá tým zkušených odborníků. Takže když si nebudete vědět s něčím rady, rádi vám pomohou. Kromě vlasové kosmetiky v podobě masek, šampónů a kondicionérů můžete vybírat kulmy, kartáče, fény, žehličky, natáčky, spony a sponky... Pro originální účes na párty nebo podtržení své osobnosti můžete zvolit některou z profesionálních bezperoxidových crazy barev na vlasy. 

Komentáře   

#7 Helena 2017-02-12 10:16
Sdílím :lol:
Citovat
#6 václav vodička 2017-02-10 17:30
sdílím.
Citovat
#5 Libuše Šumná 2016-06-25 08:18
sdílím
Citovat
#4 Anna Filipová 2016-06-24 14:07
Výborné výrobky
Citovat
#3 cibulinecka 2016-06-24 13:19
sdílím....
Citovat
#2 Helena 2016-06-24 13:04
Skvělé výrobky, také používám vlasovou kosmetiku s keratinem a moc se mi osvědčila.
Citovat
#1 martin kmetik 2016-06-24 11:08
Sdillim
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Na pláži nepřehlédnutelný v pánských retro plavkách

Padnou na každou postavu. Mají nadčasový námořnický styl. Kryjí velkou část pokožky, nemusíte se obávat popálení ze slunění. Na pláži, u rybníka, na koupališti budete nepřehlédnutelní a středem zájmu. Takové jsou pánské retro plavky.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE II EDP

Parfémovaná voda SIGNATURE II EDP je jako dračice mezi vůněmi. Silná, pronikavá, intenzívní. Poslední dvě testované parfémované vody se dají přirovnat k mírnému vánku a vichřici. Takový byl mezi nimi rozdíl. MARIYAM EDP jemná jako vánek pro ženy křehké, romantické, tajemné a SIGNATURE II EDP od stejné značky Royal Diwan Group, ale vůně, která svou silou skoro až „vyrazí dech“. Parfém určitě není pro „šedé myšky“. Naopak vynikne na ženě odvážné, extravagantní, sebevědomé, úspěšné...

Upoutávky

Módní maminka – oblečení pro maminky i miminka

Každému miminku je tam nahoře přidělen jeden osobní anděl, který ho provází celý život, chrání ho a podporuje. Jméno toho anděla je maminka a je to jediný tvor na Zemi, na kterého se může děťátko spolehnout. Ale i andělé mají někdy starosti zcela pozemské. Například nakupovat výbavičku pro svoje miminko. A právě pro takové nadpřirozené bytosti je tu internetový obchod Módní maminka.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena