^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

S krásnými vlásky se možná narodíme a nějaký čas nás zdobí, ale nezůstanou stále, pokud jim nebudeme věnovat dostatečnou péči. Vlasy jsou denně zatěžovány vnějšími vlivy. Počasím, smogem, nečistotami v ovzduší a v dešti... Vliv na ně má i naše strava. Pokud je barvíme, kulmujeme, vysoušíme fénem, stříkáme lakem apod. i to vše je dále namáhá a poškozuje. Aby měly sílu a lesk, potřebují naši pomoc a kvalitní přípravky. 

 

Masky na vlasy dodávají vlasům potřebné vitamíny a živiny. Hlavně rychle a výrazněji, než šampóny a kondicionéry. Při silném poškození vlasů doporučují odborníci používat masky na vlasy po každém druhém umytí vlasů. Pokud si myjete vlasy každé tři dny, pak tedy po 6 dnech aplikovat masku. Takto asi 3x. Poté pak použití masky prodlužujte nejdříve párkrát po každém třetím umytí atd. Při pravidelné péči a užívání pak stačí použít masku na vlasy po každém 6 mytí vlasů. Také podle míry poškození použijte množství a upravte délku působení masky. Pro opravdu intenzívní vliv masky na vlasy je dobré do vlhkých vlasů po umytí pořádně masku vetřít, nasadit igelitovou čepici, omotat ručníkem a nechat působit 20 minut. Poté masku z vlasů důkladně vypláchněte. Při běžné nebo častější péči stačí pak vetřít trochu masky do vlasů a nechat působit pár minut, minimálně 2 minuty. Stejně tak pokud spěcháte. U kvalitních masek tato délka působení stačí a příště ji zase necháte na vlasech déle. 

Nejčastějším problémem vlasů je chybějící keratin. Vlasy jsou pak velmi křehké a suché, třepí se a lámou. Keratin se v našem těle vytváří přirozeně. Díky němu nám rostou nehty, vlasy jsou silné a pevné. Kosmetický průmysl umí keratin vyrobit a dodat vlasům šampóny, kondicionéry, maskami i dalšími cestami. Nahradit tolik přirozený keratin umí L´Oréal Série Expert Pro Keratin Refill Maska 200 ml. Pečuje o vlas zevnitř i zvenčí. Maska je vhodná celoročně. 

Sluníčko, vysoké teploty a chlor ve vodě nebo mořská sůl jsou dalšími přírodními nepřáteli vlasů. V letních dnech, kdy nejsou na nebi skoro žádné mraky, je intenzita slunečních paprsků nejhorší. Pokud můžete, omezte v takových dnech pobyt na slunci mezi 11 a 16 hodinou. Po koupání v chlorované vodě nebo ve slané vodě vždy vlasy pečlivě vymyjte. Pro větší výživu a regeneraci během léta a dovolených je ideální L´Oréal Série Expert Solar Sublime Maska 200 ml

Tyto masky i další profesionální kosmetiku a přípravky na vlasy najdete v internetovém obchodě DobreVlasy.cz. Produkty vybírá tým zkušených odborníků. Takže když si nebudete vědět s něčím rady, rádi vám pomohou. Kromě vlasové kosmetiky v podobě masek, šampónů a kondicionérů můžete vybírat kulmy, kartáče, fény, žehličky, natáčky, spony a sponky... Pro originální účes na párty nebo podtržení své osobnosti můžete zvolit některou z profesionálních bezperoxidových crazy barev na vlasy. 

Komentáře   

#7 Helena 2017-02-12 10:16
Sdílím :lol:
Citovat
#6 václav vodička 2017-02-10 17:30
sdílím.
Citovat
#5 Libuše Šumná 2016-06-25 08:18
sdílím
Citovat
#4 Anna Filipová 2016-06-24 14:07
Výborné výrobky
Citovat
#3 cibulinecka 2016-06-24 13:19
sdílím....
Citovat
#2 Helena 2016-06-24 13:04
Skvělé výrobky, také používám vlasovou kosmetiku s keratinem a moc se mi osvědčila.
Citovat
#1 martin kmetik 2016-06-24 11:08
Sdillim
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Bráníme se stresu

V dnešní velmi hektické době se mnohdy neubráníme následkům shonu a stresu, kterému jsme denně vystaveni. Rychlé stárnutí organismu, vrásky, chronická únava, oslabení imunity. Jsou to projevy rychlého životního stylu, kdy často obětujeme to nejcennější, co máme. Vlastní zdraví. K nápravě neuspokojivého zdravotního stavu (kromě rozumné životosprávy a více odpočinku) existují velmi účinní a lidské přirozenosti velmi příbuzní pomocníci.

Testování, recenze

Chia semínka na vlastní chuťové pohárky

Chia semínka jsou často zmiňovanou superpotravinou, všude chválená jako energetická bomba s mnoha pozitivními účinky. Podle studií obsahují vysoké množství železa, draslíku, vápníku..., posilují imunitu, urychlují hubnutí... Po vydání článku Superpotravina Chia semínka se lidé ptali a jak to chutná? Opravdu to funguje? Dnes máme odpovědi:) Kromě toho si o balení Chia semínek 500g můžete aktuálně zahrát v jednodenní soutěži na Venilafi soutěže.

Upoutávky

Čistý vzduch, ale kde ho vzít?

Jednou ze základních životních potřeb kromě zdravotně nezávadné vody a plnohodnotné stravy je čistý vzduch. V pracovním prostředí nebo doma ovlivňuje čistota vzduchu zdraví nás všech. Pro řešení problémů s prachem, plísněmi, exhalacemi a výfukovými plyny je ideálním partnerem eshop čisticky vzduchu. E-shop dodává čističky vzduchu, ventilátory nebo zvlhčovače a s jejich přičiněním zkvalitní životní prostředí a přispěje ke zdraví celé rodiny či pracovního kolektivu.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena