^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Eredic.cz

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

S krásnými vlásky se možná narodíme a nějaký čas nás zdobí, ale nezůstanou stále, pokud jim nebudeme věnovat dostatečnou péči. Vlasy jsou denně zatěžovány vnějšími vlivy. Počasím, smogem, nečistotami v ovzduší a v dešti... Vliv na ně má i naše strava. Pokud je barvíme, kulmujeme, vysoušíme fénem, stříkáme lakem apod. i to vše je dále namáhá a poškozuje. Aby měly sílu a lesk, potřebují naši pomoc a kvalitní přípravky. 

 

Masky na vlasy dodávají vlasům potřebné vitamíny a živiny. Hlavně rychle a výrazněji, než šampóny a kondicionéry. Při silném poškození vlasů doporučují odborníci používat masky na vlasy po každém druhém umytí vlasů. Pokud si myjete vlasy každé tři dny, pak tedy po 6 dnech aplikovat masku. Takto asi 3x. Poté pak použití masky prodlužujte nejdříve párkrát po každém třetím umytí atd. Při pravidelné péči a užívání pak stačí použít masku na vlasy po každém 6 mytí vlasů. Také podle míry poškození použijte množství a upravte délku působení masky. Pro opravdu intenzívní vliv masky na vlasy je dobré do vlhkých vlasů po umytí pořádně masku vetřít, nasadit igelitovou čepici, omotat ručníkem a nechat působit 20 minut. Poté masku z vlasů důkladně vypláchněte. Při běžné nebo častější péči stačí pak vetřít trochu masky do vlasů a nechat působit pár minut, minimálně 2 minuty. Stejně tak pokud spěcháte. U kvalitních masek tato délka působení stačí a příště ji zase necháte na vlasech déle. 

Nejčastějším problémem vlasů je chybějící keratin. Vlasy jsou pak velmi křehké a suché, třepí se a lámou. Keratin se v našem těle vytváří přirozeně. Díky němu nám rostou nehty, vlasy jsou silné a pevné. Kosmetický průmysl umí keratin vyrobit a dodat vlasům šampóny, kondicionéry, maskami i dalšími cestami. Nahradit tolik přirozený keratin umí L´Oréal Série Expert Pro Keratin Refill Maska 200 ml. Pečuje o vlas zevnitř i zvenčí. Maska je vhodná celoročně. 

Sluníčko, vysoké teploty a chlor ve vodě nebo mořská sůl jsou dalšími přírodními nepřáteli vlasů. V letních dnech, kdy nejsou na nebi skoro žádné mraky, je intenzita slunečních paprsků nejhorší. Pokud můžete, omezte v takových dnech pobyt na slunci mezi 11 a 16 hodinou. Po koupání v chlorované vodě nebo ve slané vodě vždy vlasy pečlivě vymyjte. Pro větší výživu a regeneraci během léta a dovolených je ideální L´Oréal Série Expert Solar Sublime Maska 200 ml

Tyto masky i další profesionální kosmetiku a přípravky na vlasy najdete v internetovém obchodě DobreVlasy.cz. Produkty vybírá tým zkušených odborníků. Takže když si nebudete vědět s něčím rady, rádi vám pomohou. Kromě vlasové kosmetiky v podobě masek, šampónů a kondicionérů můžete vybírat kulmy, kartáče, fény, žehličky, natáčky, spony a sponky... Pro originální účes na párty nebo podtržení své osobnosti můžete zvolit některou z profesionálních bezperoxidových crazy barev na vlasy. 

Komentáře   

#7 Helena 2017-02-12 10:16
Sdílím :lol:
Citovat
#6 václav vodička 2017-02-10 17:30
sdílím.
Citovat
#5 Libuše Šumná 2016-06-25 08:18
sdílím
Citovat
#4 Anna Filipová 2016-06-24 14:07
Výborné výrobky
Citovat
#3 cibulinecka 2016-06-24 13:19
sdílím....
Citovat
#2 Helena 2016-06-24 13:04
Skvělé výrobky, také používám vlasovou kosmetiku s keratinem a moc se mi osvědčila.
Citovat
#1 martin kmetik 2016-06-24 11:08
Sdillim
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Krásnější sny s lapačem snů

Podle legend severoamerických indiánů umí lapač snů zachytit špatné sny. Krásné sny sklouznou po peříčku lapače do duše spícího. Zachycené ošklivé sny zničí ráno denní světlo. Lapače se věší buď někam do místnosti, kde lidé spí, nebo přímo nad postel (hlavu) spícího. Jejich zpracování má také svůj hlubší význam.

Testování, recenze

Recenze MARIYAM EDP

Patrně jste si už všimli, že testujeme luxusní parfémy, které najdete na stránkách Malikah.eu. Všechny recenze jsou k přečtení v rubrice Testování (levý sloupec, Hlavní menu). Každý parfém testujeme několik dní po sobě. Nanáší se pár kapek na místa, kde výrazněji proudí krev. Takových vhodných míst je více. Například zápěstí, loketní jamky, tepny na krku nebo za ušima.

Upoutávky

Repelent - odpuzovač komárů

Díky počasí se v letošním roce houfně množí nejrůznější hmyz, včetně komárů. Každý z nás to zná, spánek rušící malá potvora, co z nás chce vysát naši krev a k tomu ten otravný bzukot. Navíc nás může nakazit nepříjemnými nemocemi. Komáři dokáží být pěkně otravní i na výletech, u vody, nebo třeba na zahrádce při grilovaní. Ale my na ně můžeme vyzrát. Existuje několik báječných pomocníků, díky kterým se komárů zbavíte venku i uvnitř.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena