^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Zábalové pásy pro rychlejší léčbu

Výrazné ochlazení v září přineslo vítr do našich šatníků. Bylo třeba ze dne na den vytáhnout teplejší oblečení. Nicméně to nestačilo a ve školkách a školách se rychle začaly šířit nejrůznější virová onemocnění. A ze škol a školek se rozšířily nemoci i k nám domů. Minulý týden byly čekárny plné. Ano, opět nastává čas, kdy se zhruba 2 měsíce budeme potýkat s vyšší nemocností, bolestmi v krku, posmrkáváním... A jak název článku napovídá, zábalové pásy jsou tu od toho, aby nám s léčbou podobných obtíží výrazně pomáhaly.

Na kole Lopifit nebudete šlapat na pedálech. Na kole prostě přirozeně chodíte. Nenamáháte tak klouby. Pokud milujete procházky a projížďky po okolí, chcete se z běžeckého pásu doma přesunout do přírody, nebo chcete zkusit zase něco nového, chodící kolo Lopifit splní vaše nároky a zpříjemní vám pohyb. 

 

Lopifit vznikl v Holandsku. Jeho vynálezce, Bruin Bergmeester přemýšlel, jak skloubit svůj oblíbený běžecký pás s přírodou venku. Technologie Lopifitu je tak založená na tom, že na páse jdete běžnou, nebo svižnou chůzí. Vaše aktivita spouští počítačová čidla, následně se spustí elektromotor a vy tak na Lopifitu můžete jet rychleji a snadněji. Kochat se přírodou a užívat si fyzickou aktivitu dle svých možností a schopností. 

Vy jdete a rychlejší jízdu, srovnatelnou s  rychlostí jízdy na kole, zajistí elektromotor s výkonem 250W. Přes TEMPOMAT na řidítkách si můžete nastavit rychlost od 6 do 25km/hod. Což vám umožní sportovat a obdivovat okolní krásnou přírodu, nebo se rychleji, zdravěji, ekologičtěji a levně dopravit ke vzdálenějšímu cíli. Třeba do práce, na obchodní schůzku apod. Na nabitou baterii ujede kolo Lopifit až 55km. Což je dostatečná vzdálenost na pořádný výlet každý den. Baterii si pak můžete přes noc dobít a druhý den vyrazit znovu.

Lákadlo pro hotely a rekreační centra 

Kola Lopifit získávají velkou oblibu také v hotelech a rekreačních centrech. Návštěvníci a turisté vítají inovativní a netradiční způsob, jak se projet po okolních krásných památkách a vyhlídkách. Kolo je využitelné jak ve velkých městech, tak v přírodě. Je určeno především k jízdě po silnicích. A protože je na něm jízda snadnější, něž na klasickém kole a navíc je Lopifit trochu extravagantní a u nás zatím velmi výjimečný, půjčí si ho hosté hotelů raději, než klasiku. 

Údržba kola Lopifit je podobná jako u klasického kola. Zrovna tak i výměna duší se provádí stejně jako u duše bicyklu. Záruka na kolo je standardní 2 roky. Kolo Lopifit zvládne kopce do 15° převýšení. 

Do konce června akce na 8 stříbrných Lopifitů!

Kolo Lopifit můžete koupit nyní také na splátky. 

Vyzkoušet si ho můžete na Moravě v Krnově. Můžete si ho půjčit na kratší projížďku nebo třeba i na několik dní. V okolí Krnova vám kolo přivezou až domů. 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – kolagenové kapsle Invita Skin Beauty

Jsem ukázkový příklad toho, že se vědci s kolagenem nemýlí. Životem jsem proplouvala ve zdraví a dobré kondici prakticky s minimem snahy. Před 4 lety jsem potřetí otěhotněla, to mi bylo lehce na 35 let, necelé poslední tři roky kojím, poslední rok už nedobrovolně, ale třetí syn má v tomto jasno a zatím se mi ho nepodařilo přesvědčit, že by se bez mateřského mléka obešel. Tělo dostává pěkně zabrat a je to na něm už znát.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena