^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Proč mít rodinný kalendář?

Ne, vážně se běz něj už neobejdete. Diáře, zápisníky, stolní kalendáře... jsou sice velmi užitečné, ale to nejdůležitější stejně musíte mít vy i děti stále na očích. A to je největší přínos nástěnných rodiných kalendářů. Pověsíte je na nějaké viditelné místo, třeba do kuchyně k ledničce nebo na chodbu ke dveřím a průběžně si připomínáte, co se pro kterého člena nebo celou rodinu, blíží významného a na co nesmíte zapomenout.

Zdraví. Největší bohatství, kterým může disponovat každý lidský jedinec. Nejdůležitější starostí by tedy mělo být udržovat ho v co nejlepším stavu. Příroda skýtá nekonečné možnosti, jak posílit zdraví zcela v souladu s jejími odvěkými zákony.

 

Internetový obchod Jsme zdraví  nabízí širokou škálu výrobků pro nejrůznější oblasti péče o lidské zdraví. Ať už je to hubnutí, vitamínové doplňky nebo kosmetické přípravky. Příroda je sama o sobě bohatou lékárnou, která své pacienty uzdravuje šetrně a přirozeně.

Jedním z přírodních lékařů jsou houby. Kromě velmi chutné poživatiny jsou to přímo zázračné látky, které mohou pomoci v řadě případů. Houby procházejí testy v německých laboratořích na zdravotní nezávadnost, těžké kovy, radioaktivitu, pesticidu a na cca 500 dalších škodlivých látek. Řada výrobků Mycomedica obsahuje extrakty z medicinálních hub, které procházejí nejpřísnějšími testy. Jedná se o spojení nejvyšší kvality s nejnižší cenou.

Prvním z řady výrobků je Mycodetox – přípravek určený pro detoxikaci organismu například po zimním období, nebo jako nastartování redukčního režimu. Obsahuje výtažek z houby Reishi a řas Chlorelly a Spiruliny. Podle poznatků ověřených tisíciletou praxí čínské medicíny působí nejen jako celková očista lidského organismu, snižuje vnitřní kyselost a tím i riziko vzniku zánětu. Má výrazný omlazující efekt, upravuje trávení a disponuje antibiotickými účinky.

Pro pacienty s onkologickým onemocněním je ideální přípravek Mycochemo. Lze ho užívat jak jako podpůrnou léčbu při onemocněních rakovinou, ale také při potížích v období klimakteria, chronické únavě nebo při potížích se žaludkem.

Extrakty z medicinálních hub v kombinaci s tradičními čínskými bylinkami působí blahodárně i na oblast sexuálního života. Preparát MycoStamin posiluje vitalitu jak fyzickou, tak psychickou. Celkové posílení všech složek lidského organismu výrazně zkvalitní i sexuální prožitky.

Velmi účinnými výrobky obsahujícími výtažky z medicínských hub jsou výrobky řady Houby Hawlik. Jedná se o preparáty založené na tradičních metodách čínské medicíny, které využívají zázračných vlastností takových hub, jako jsou choroše, shitake, reishi nebo židovo ucho. Preparáty lze užívat na úpravu krevního oběhu, stimulaci imunitního systému, snižování cholesterolu. Mnohé výrazně zvyšují snášenlivost chemoterapie a jiných onkologických léčiv nebo fungují jako doplněk léčby cukrovky.

Internetový obchod Jsme zdraví pomáhá svými výrobky nejen lidem, ale i jejich čtyřnohým miláčkům. Pro kočičky i psy jsou k dispozici přípravky, které pomohou s případnými zažívacími potížemi, parazity, separačním stresem. Velmi účinná jsou i homeopatika redukující následky požití jedovaté látky.

Speciálně pro psy je určena řada výrobků na zlepšení kvality srsti, pro léčbu pohybového aparátu, zažívacích problémů, nemocí srdce a dýchacích cest. Velmi důležitými přípravky jsou antiparazitika odpuzující nejen blechy, ale i klíšťata. Tyto přípravky jsou čistě přírodní a nemají žádné vedlejší účinky na zdraví zvířátek.

Pro zvířátka s narušenou psychikou nebo trpící stresem či separační úzkostí je určena řada Pet Remedy. Zklidňující spreje i s difuzérem pomáhají redukovat například posttraumatický stres z napadení agresivním psem, strach z veterináře nebo separační úzkost v případě, že pejsek zůstane sám doma.

Jedním z nejvíce prodávaných produktů jsou masky na spaní.  Luxusní 3D elegantní maska na spaní  výrazně zlepší kvalitu spánku například na cestách, nebo v prostředí, ve kterém nelze zajistit naprostou tmu potřebnou pro klidný spánek. Je rovněž doporučována jako ochrana očí po jakémkoliv chirurgickém zákroku. Maska je anatomicky tvarovaná, trojrozměrná s nastavitelnou velikostí gumy okolo hlavy.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena