^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Zdraví. Největší bohatství, kterým může disponovat každý lidský jedinec. Nejdůležitější starostí by tedy mělo být udržovat ho v co nejlepším stavu. Příroda skýtá nekonečné možnosti, jak posílit zdraví zcela v souladu s jejími odvěkými zákony.

 

Internetový obchod Jsme zdraví  nabízí širokou škálu výrobků pro nejrůznější oblasti péče o lidské zdraví. Ať už je to hubnutí, vitamínové doplňky nebo kosmetické přípravky. Příroda je sama o sobě bohatou lékárnou, která své pacienty uzdravuje šetrně a přirozeně.

Jedním z přírodních lékařů jsou houby. Kromě velmi chutné poživatiny jsou to přímo zázračné látky, které mohou pomoci v řadě případů. Houby procházejí testy v německých laboratořích na zdravotní nezávadnost, těžké kovy, radioaktivitu, pesticidu a na cca 500 dalších škodlivých látek. Řada výrobků Mycomedica obsahuje extrakty z medicinálních hub, které procházejí nejpřísnějšími testy. Jedná se o spojení nejvyšší kvality s nejnižší cenou.

Prvním z řady výrobků je Mycodetox – přípravek určený pro detoxikaci organismu například po zimním období, nebo jako nastartování redukčního režimu. Obsahuje výtažek z houby Reishi a řas Chlorelly a Spiruliny. Podle poznatků ověřených tisíciletou praxí čínské medicíny působí nejen jako celková očista lidského organismu, snižuje vnitřní kyselost a tím i riziko vzniku zánětu. Má výrazný omlazující efekt, upravuje trávení a disponuje antibiotickými účinky.

Pro pacienty s onkologickým onemocněním je ideální přípravek Mycochemo. Lze ho užívat jak jako podpůrnou léčbu při onemocněních rakovinou, ale také při potížích v období klimakteria, chronické únavě nebo při potížích se žaludkem.

Extrakty z medicinálních hub v kombinaci s tradičními čínskými bylinkami působí blahodárně i na oblast sexuálního života. Preparát MycoStamin posiluje vitalitu jak fyzickou, tak psychickou. Celkové posílení všech složek lidského organismu výrazně zkvalitní i sexuální prožitky.

Velmi účinnými výrobky obsahujícími výtažky z medicínských hub jsou výrobky řady Houby Hawlik. Jedná se o preparáty založené na tradičních metodách čínské medicíny, které využívají zázračných vlastností takových hub, jako jsou choroše, shitake, reishi nebo židovo ucho. Preparáty lze užívat na úpravu krevního oběhu, stimulaci imunitního systému, snižování cholesterolu. Mnohé výrazně zvyšují snášenlivost chemoterapie a jiných onkologických léčiv nebo fungují jako doplněk léčby cukrovky.

Internetový obchod Jsme zdraví pomáhá svými výrobky nejen lidem, ale i jejich čtyřnohým miláčkům. Pro kočičky i psy jsou k dispozici přípravky, které pomohou s případnými zažívacími potížemi, parazity, separačním stresem. Velmi účinná jsou i homeopatika redukující následky požití jedovaté látky.

Speciálně pro psy je určena řada výrobků na zlepšení kvality srsti, pro léčbu pohybového aparátu, zažívacích problémů, nemocí srdce a dýchacích cest. Velmi důležitými přípravky jsou antiparazitika odpuzující nejen blechy, ale i klíšťata. Tyto přípravky jsou čistě přírodní a nemají žádné vedlejší účinky na zdraví zvířátek.

Pro zvířátka s narušenou psychikou nebo trpící stresem či separační úzkostí je určena řada Pet Remedy. Zklidňující spreje i s difuzérem pomáhají redukovat například posttraumatický stres z napadení agresivním psem, strach z veterináře nebo separační úzkost v případě, že pejsek zůstane sám doma.

Jedním z nejvíce prodávaných produktů jsou masky na spaní.  Luxusní 3D elegantní maska na spaní  výrazně zlepší kvalitu spánku například na cestách, nebo v prostředí, ve kterém nelze zajistit naprostou tmu potřebnou pro klidný spánek. Je rovněž doporučována jako ochrana očí po jakémkoliv chirurgickém zákroku. Maska je anatomicky tvarovaná, trojrozměrná s nastavitelnou velikostí gumy okolo hlavy.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Ručně vyráběné praktické dárky z kůže

Pravá kůže je velmi odolný materiál. Což je jeden z důvodů, proč je celá staletí v takové oblibě u řemeslníků i uživatelů. Její typická vůně je často spojovaná s luxusem a prestiží. Skvěle vypadají i hotové výrobky. V obchodě LUONTO najdete ručně vyráběné módní doplňky z pravé kůže, tvořené poctivě a s láskou, jak uvádí sám výrobce.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

Upoutávky

ČasNaBoty - módní a cenově dostupná obuv

Hledáte inspiraci, módní look? A zároveň pohodlnou a praktickou obuv? V tom případě shlédněte širokou nabídku obuvi e-shopu www.casnaboty.cz. Dámské boty, pánské polobotky, trendy kabelky. To všechno a ještě mnohem více najdete na jednom místě.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena