^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Zdraví. Největší bohatství, kterým může disponovat každý lidský jedinec. Nejdůležitější starostí by tedy mělo být udržovat ho v co nejlepším stavu. Příroda skýtá nekonečné možnosti, jak posílit zdraví zcela v souladu s jejími odvěkými zákony.

 

Internetový obchod Jsme zdraví  nabízí širokou škálu výrobků pro nejrůznější oblasti péče o lidské zdraví. Ať už je to hubnutí, vitamínové doplňky nebo kosmetické přípravky. Příroda je sama o sobě bohatou lékárnou, která své pacienty uzdravuje šetrně a přirozeně.

Jedním z přírodních lékařů jsou houby. Kromě velmi chutné poživatiny jsou to přímo zázračné látky, které mohou pomoci v řadě případů. Houby procházejí testy v německých laboratořích na zdravotní nezávadnost, těžké kovy, radioaktivitu, pesticidu a na cca 500 dalších škodlivých látek. Řada výrobků Mycomedica obsahuje extrakty z medicinálních hub, které procházejí nejpřísnějšími testy. Jedná se o spojení nejvyšší kvality s nejnižší cenou.

Prvním z řady výrobků je Mycodetox – přípravek určený pro detoxikaci organismu například po zimním období, nebo jako nastartování redukčního režimu. Obsahuje výtažek z houby Reishi a řas Chlorelly a Spiruliny. Podle poznatků ověřených tisíciletou praxí čínské medicíny působí nejen jako celková očista lidského organismu, snižuje vnitřní kyselost a tím i riziko vzniku zánětu. Má výrazný omlazující efekt, upravuje trávení a disponuje antibiotickými účinky.

Pro pacienty s onkologickým onemocněním je ideální přípravek Mycochemo. Lze ho užívat jak jako podpůrnou léčbu při onemocněních rakovinou, ale také při potížích v období klimakteria, chronické únavě nebo při potížích se žaludkem.

Extrakty z medicinálních hub v kombinaci s tradičními čínskými bylinkami působí blahodárně i na oblast sexuálního života. Preparát MycoStamin posiluje vitalitu jak fyzickou, tak psychickou. Celkové posílení všech složek lidského organismu výrazně zkvalitní i sexuální prožitky.

Velmi účinnými výrobky obsahujícími výtažky z medicínských hub jsou výrobky řady Houby Hawlik. Jedná se o preparáty založené na tradičních metodách čínské medicíny, které využívají zázračných vlastností takových hub, jako jsou choroše, shitake, reishi nebo židovo ucho. Preparáty lze užívat na úpravu krevního oběhu, stimulaci imunitního systému, snižování cholesterolu. Mnohé výrazně zvyšují snášenlivost chemoterapie a jiných onkologických léčiv nebo fungují jako doplněk léčby cukrovky.

Internetový obchod Jsme zdraví pomáhá svými výrobky nejen lidem, ale i jejich čtyřnohým miláčkům. Pro kočičky i psy jsou k dispozici přípravky, které pomohou s případnými zažívacími potížemi, parazity, separačním stresem. Velmi účinná jsou i homeopatika redukující následky požití jedovaté látky.

Speciálně pro psy je určena řada výrobků na zlepšení kvality srsti, pro léčbu pohybového aparátu, zažívacích problémů, nemocí srdce a dýchacích cest. Velmi důležitými přípravky jsou antiparazitika odpuzující nejen blechy, ale i klíšťata. Tyto přípravky jsou čistě přírodní a nemají žádné vedlejší účinky na zdraví zvířátek.

Pro zvířátka s narušenou psychikou nebo trpící stresem či separační úzkostí je určena řada Pet Remedy. Zklidňující spreje i s difuzérem pomáhají redukovat například posttraumatický stres z napadení agresivním psem, strach z veterináře nebo separační úzkost v případě, že pejsek zůstane sám doma.

Jedním z nejvíce prodávaných produktů jsou masky na spaní.  Luxusní 3D elegantní maska na spaní  výrazně zlepší kvalitu spánku například na cestách, nebo v prostředí, ve kterém nelze zajistit naprostou tmu potřebnou pro klidný spánek. Je rovněž doporučována jako ochrana očí po jakémkoliv chirurgickém zákroku. Maska je anatomicky tvarovaná, trojrozměrná s nastavitelnou velikostí gumy okolo hlavy.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Pintněte si inspiraci na Pinterest

Už jste o Pinterest slyšeli? Pinterest je sociální síť, podobně jako facebook, twitter, youtube a další. Její hlavní vyjadřovací schopností je fotografie. Funguje velmi jednoduše, díky tomu si už získala miliony uživatelů po celém světě. I magazín Venilafi má už vlastní profil a pár prvních fotografií na nástěnce https://www.pinterest.com/magaznv/

Testování, recenze

Recenze – dětská trička s potiskem

V e-shopu Pavoucek-detem.cz jsme kupovali trička do soutěží na naší facebookové stránce, tak jsem přibrala i dvě trička pro nejmenšího syna. Vyzkoušíme rychlost dodání, kvalitu, vyprání... Objednali jsme v neděli na dobírku, nákup za víc jak 999,- Kč je nyní v e-shopu s dopravou zdarma a to i v případě dobírky. Takže žádná koruna navíc. V úterý dopoledne už jsme měli trička doma.

Upoutávky

Domov s vůní historie

Chcete, aby na vás po vstupu do domu dýchla omamná vůně historie? Ta, kterou si lidé vychutnávají, když vkročí do starého hradu nebo zámku? Můžete si ji přinést do svého interiéru nebo alespoň šikovně zvolenými doplňky vytvořit iluzi, která váš domov spojí s historií a tradicí. Zajímá vás, jak toho dosáhnout?

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena