^Zpět nahoru

logo

Nezestarni.cz

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Von-hanke.cz

Přihlášení

Eredic.cz

Enioshop.cz

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.


Testovali jsme na vlasech hodně, ale hodně hustých a delších. Na vlasech v běžné hustotě a vlasech dětských. Testovali jsme 10 dní a zkoušeli různé variace, aby nešlo jen o pouhé rozbalení výrobků, pár použití a z toho vzešlá recenze.

Začněme kartáčem. Na kartáči mají být revoluční dvě věci. Především patentované rozmístění měkkých štětinek, díky kterým jsou vlasy rozčesávány. A také vylepšený tvar kartáče. Nejnovější verze má být super ergonomická pro co nejpevnější a nejlepší úchop při rozčesávání. Všechny typy vlasů rozčesává DTANGLER kartáč opravdu velmi dobře. Kratší vlasy se při normálním tempu rozčesávání necuchají vůbec. U delších je třeba pomalejší pohyb a větší opatrnost. Tam se občas kartáč lehce zadrhne. Ale zvláště u hodně hustých a delších vlasů musíme kartáč pochválit, lepší jsme nezkoušeli. Na co nejčastější česání je to drahoušek. Vlasy jsou evidentně čistší a lesklejší už po prvním pořádném rozčesání, Takže výborně funguje i zbavování vlasů od nečistot. Dobře se drží. Samozřejmě nečekejte Pegase s křídly. Nejde o zázrak, ale o kartáč, který mnohem lépe vlasy rozčeše, než běžně dostupné. A může být super ergonomický, ale stejně je třeba ho občas přesunout do druhé ruky, změnit pohyb, vlasy přidržet apod.


Za naše modely a testující určitě kartáč doporučujeme. Rozčesávání kdykoli a kdekoli jde snadno a rychle. Ačkoli by se mokré vlasy rozčesávat neměly, stejně jsme museli vyzkoušet, protože hlavně ty husté a dlouhé se za mokra po umytí normálním šampónem naprosto šíleně (ne)rozčesávají. A v této části testu byl kartáč DTANGLER fantastický. Výraz WOW! vystihuje překvapení z tak snadného rozčesání. Nikdy a žádný kartáč nedokázal tu mokrou hřívu zkrotit tak snadno a bez jediného zaškobrtnutí. DTANGLER byl první, který vlasy rozčesal hravě, bez tahání, zacuchání, vytržení jediného vlásku...


Gumičky DTANGLERBAND se prodávají v sadách po pěti kusech. Vždycky tak nějak podobně sladěné. My testovali sadu DTG Band Set Dark, což jsou decentnější barvičky. Hlavně vhodné jako doplněk k prakticky každému outfitu. Gumičky jsou propagované jedním dechem jako módní náramky a revoluční gumičky do vlasů. Pokud gumičky někdo použije jako náramek, proč ne, ale tak možná na pláž. Na fotkách to nevypadá špatně, ale na rukách v reálu nás tedy nijak neokouzlily. Gumičky jsou to lehoučké, mimořádně skladné, takže i do nejmenší pidi kabelečky minimálně jednu uskladníte naprosto snadno a není třeba je navlékat na ruku, aby byly „po ruce“.


Na běžně husté vlasy působí gumičky DTANGLERBAND přesně tak, jak reklamy popisují. Vlasy netrhají, nelámou, netahají. I po víc jak 10 hodinách s gumičkou ve vlasech, včetně spánku, se nikdy za těch 10 dní nestalo, že by pak byl účes vytvarován gumičkou, nebo vlasy bolely, tahaly apod. Nikdy gumička nesjela z vlasů. Tam, kde běžné gumičky selhávaly jedna za druhou, gumičky DTANGLERBAND držely jako přilepené. Dokonce jsme vyzkoušeli i batolecí vlásky dvouletého modela. Bylo třeba gumičku vícekrát omotat, ale držela skvěle. Tedy jen do chvíle, kdy ji to mrkně sundalo. A tady je opět chvíle na pochvalu, protože ani jednou se nestalo, že by gumička při stahování z vlasů tahala a trhala. Vždycky to šlo doslova jako po másle.

Bohužel u opravdu hodně hustých vlasů neměla gumička DTANGLERBAND sílu. Možná, kdyby byla delší a bylo možné vlasy omotat alespoň 3x, tak by udržela i takové množství. Ale i po rozmotání suku a zasukování na nejdelší možné délce a následném dvojím omotání culíku, stačilo pár pohybů ze strany na stranu a bylo po účesu a culíku.

Takže velké množství vlasů jedna gumička nepojme, ale půlku objemu už udržela skvěle, se všemi pozitivy výše popsanými. Gumičky jsou designově opravdu krásné a ve vlasech nádherně vynikly. Na tmavší vlasy jsme si chválili ze sady tu nejtřpytivější, na obrázku je vprostřed. I k luxusnějšímu společenskému outfitu se nemusíte stydět s takovou gumičkou ve vlasech vyrazit do společnosti. Takže určitě stojí za to, vybrat si takovou sadu nebo sady, které maximálně využijete. V oblíbených barvách nebo v barvách s větším využitím.

Za možnost testování děkujeme e-shopu Brazilkeratin.cz a oba výrobky můžeme rozhodně doporučit.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Péče o pleť - tipy a triky

Máme pro vás tipy za pár kaček na domácí masky pro pleť. 

Na první masku potřebujte šťávu z půlky čerstvého citrónu a pár lžic medu. Smícháte, nanesete na pleť, necháte 5 až 15 minut působit. Citrón čistí a zmenšuje póry a med má antibakteriální vlastnosti. Tato maska tak pleť vyčistí, zklidní, léčí jizvičky, zesvětluje tmavé skvrny...

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

Upoutávky

LPN – pomůcky pro každý den

Mnoho lidí se nachází v situaci, kdy je pro ně vzdálenost z domu do obchodu, nebo k lékaři nepřekonatelná. Ať už za to může těžká nemoc, následky úrazu nebo jen obyčejné stáří. Takoví lidé se dostávají do čím dál větší izolace. Firma LPN s.r.o. nabízí řešení, jak zkvalitnit a zpříjemnit život. A jak alespoň částečně porazit nepřízeň osudu.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena