^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.


Testovali jsme na vlasech hodně, ale hodně hustých a delších. Na vlasech v běžné hustotě a vlasech dětských. Testovali jsme 10 dní a zkoušeli různé variace, aby nešlo jen o pouhé rozbalení výrobků, pár použití a z toho vzešlá recenze.

Začněme kartáčem. Na kartáči mají být revoluční dvě věci. Především patentované rozmístění měkkých štětinek, díky kterým jsou vlasy rozčesávány. A také vylepšený tvar kartáče. Nejnovější verze má být super ergonomická pro co nejpevnější a nejlepší úchop při rozčesávání. Všechny typy vlasů rozčesává DTANGLER kartáč opravdu velmi dobře. Kratší vlasy se při normálním tempu rozčesávání necuchají vůbec. U delších je třeba pomalejší pohyb a větší opatrnost. Tam se občas kartáč lehce zadrhne. Ale zvláště u hodně hustých a delších vlasů musíme kartáč pochválit, lepší jsme nezkoušeli. Na co nejčastější česání je to drahoušek. Vlasy jsou evidentně čistší a lesklejší už po prvním pořádném rozčesání, Takže výborně funguje i zbavování vlasů od nečistot. Dobře se drží. Samozřejmě nečekejte Pegase s křídly. Nejde o zázrak, ale o kartáč, který mnohem lépe vlasy rozčeše, než běžně dostupné. A může být super ergonomický, ale stejně je třeba ho občas přesunout do druhé ruky, změnit pohyb, vlasy přidržet apod.


Za naše modely a testující určitě kartáč doporučujeme. Rozčesávání kdykoli a kdekoli jde snadno a rychle. Ačkoli by se mokré vlasy rozčesávat neměly, stejně jsme museli vyzkoušet, protože hlavně ty husté a dlouhé se za mokra po umytí normálním šampónem naprosto šíleně (ne)rozčesávají. A v této části testu byl kartáč DTANGLER fantastický. Výraz WOW! vystihuje překvapení z tak snadného rozčesání. Nikdy a žádný kartáč nedokázal tu mokrou hřívu zkrotit tak snadno a bez jediného zaškobrtnutí. DTANGLER byl první, který vlasy rozčesal hravě, bez tahání, zacuchání, vytržení jediného vlásku...


Gumičky DTANGLERBAND se prodávají v sadách po pěti kusech. Vždycky tak nějak podobně sladěné. My testovali sadu DTG Band Set Dark, což jsou decentnější barvičky. Hlavně vhodné jako doplněk k prakticky každému outfitu. Gumičky jsou propagované jedním dechem jako módní náramky a revoluční gumičky do vlasů. Pokud gumičky někdo použije jako náramek, proč ne, ale tak možná na pláž. Na fotkách to nevypadá špatně, ale na rukách v reálu nás tedy nijak neokouzlily. Gumičky jsou to lehoučké, mimořádně skladné, takže i do nejmenší pidi kabelečky minimálně jednu uskladníte naprosto snadno a není třeba je navlékat na ruku, aby byly „po ruce“.


Na běžně husté vlasy působí gumičky DTANGLERBAND přesně tak, jak reklamy popisují. Vlasy netrhají, nelámou, netahají. I po víc jak 10 hodinách s gumičkou ve vlasech, včetně spánku, se nikdy za těch 10 dní nestalo, že by pak byl účes vytvarován gumičkou, nebo vlasy bolely, tahaly apod. Nikdy gumička nesjela z vlasů. Tam, kde běžné gumičky selhávaly jedna za druhou, gumičky DTANGLERBAND držely jako přilepené. Dokonce jsme vyzkoušeli i batolecí vlásky dvouletého modela. Bylo třeba gumičku vícekrát omotat, ale držela skvěle. Tedy jen do chvíle, kdy ji to mrkně sundalo. A tady je opět chvíle na pochvalu, protože ani jednou se nestalo, že by gumička při stahování z vlasů tahala a trhala. Vždycky to šlo doslova jako po másle.

Bohužel u opravdu hodně hustých vlasů neměla gumička DTANGLERBAND sílu. Možná, kdyby byla delší a bylo možné vlasy omotat alespoň 3x, tak by udržela i takové množství. Ale i po rozmotání suku a zasukování na nejdelší možné délce a následném dvojím omotání culíku, stačilo pár pohybů ze strany na stranu a bylo po účesu a culíku.

Takže velké množství vlasů jedna gumička nepojme, ale půlku objemu už udržela skvěle, se všemi pozitivy výše popsanými. Gumičky jsou designově opravdu krásné a ve vlasech nádherně vynikly. Na tmavší vlasy jsme si chválili ze sady tu nejtřpytivější, na obrázku je vprostřed. I k luxusnějšímu společenskému outfitu se nemusíte stydět s takovou gumičkou ve vlasech vyrazit do společnosti. Takže určitě stojí za to, vybrat si takovou sadu nebo sady, které maximálně využijete. V oblíbených barvách nebo v barvách s větším využitím.

Za možnost testování děkujeme e-shopu Brazilkeratin.cz a oba výrobky můžeme rozhodně doporučit.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Nová kniha Balení dárků

Kdy je dárkem už jen to, že je dárek zabalený? No přece, když ho zabalíte podle některého z návodů z knihy Balíme dárky. Nová kniha tvořivého nakladatelství Metafora.cz vyšla v těchto dnech. Najdete v ní 30 skvělých návodů na stylové a originální balení dárků. Po pár lekcích už zaručeně o Vánocích a na oslavách každý pozná, že tak skvěle zabalený dárek musí být jen od vás:)

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

Upoutávky

Svetrová móda

Letní prosluněné dny jsou definitivně pryč a vládu nad šatníkem přebírá podzim. Sandály, plavky a letní šaty spí uložené ve skříni a jejich místo zabírají kozačky, teplé kabátky a jiné teplé věci. Mezi ně patří bezesporu podzimní a zimní evergreen – svetr. Praktický kousek oděvu, který nejen zahřeje, ale zároveň se v něm může každá dáma cítit jako královna.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena