^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Eredic.cz

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.


Testovali jsme na vlasech hodně, ale hodně hustých a delších. Na vlasech v běžné hustotě a vlasech dětských. Testovali jsme 10 dní a zkoušeli různé variace, aby nešlo jen o pouhé rozbalení výrobků, pár použití a z toho vzešlá recenze.

Začněme kartáčem. Na kartáči mají být revoluční dvě věci. Především patentované rozmístění měkkých štětinek, díky kterým jsou vlasy rozčesávány. A také vylepšený tvar kartáče. Nejnovější verze má být super ergonomická pro co nejpevnější a nejlepší úchop při rozčesávání. Všechny typy vlasů rozčesává DTANGLER kartáč opravdu velmi dobře. Kratší vlasy se při normálním tempu rozčesávání necuchají vůbec. U delších je třeba pomalejší pohyb a větší opatrnost. Tam se občas kartáč lehce zadrhne. Ale zvláště u hodně hustých a delších vlasů musíme kartáč pochválit, lepší jsme nezkoušeli. Na co nejčastější česání je to drahoušek. Vlasy jsou evidentně čistší a lesklejší už po prvním pořádném rozčesání, Takže výborně funguje i zbavování vlasů od nečistot. Dobře se drží. Samozřejmě nečekejte Pegase s křídly. Nejde o zázrak, ale o kartáč, který mnohem lépe vlasy rozčeše, než běžně dostupné. A může být super ergonomický, ale stejně je třeba ho občas přesunout do druhé ruky, změnit pohyb, vlasy přidržet apod.


Za naše modely a testující určitě kartáč doporučujeme. Rozčesávání kdykoli a kdekoli jde snadno a rychle. Ačkoli by se mokré vlasy rozčesávat neměly, stejně jsme museli vyzkoušet, protože hlavně ty husté a dlouhé se za mokra po umytí normálním šampónem naprosto šíleně (ne)rozčesávají. A v této části testu byl kartáč DTANGLER fantastický. Výraz WOW! vystihuje překvapení z tak snadného rozčesání. Nikdy a žádný kartáč nedokázal tu mokrou hřívu zkrotit tak snadno a bez jediného zaškobrtnutí. DTANGLER byl první, který vlasy rozčesal hravě, bez tahání, zacuchání, vytržení jediného vlásku...


Gumičky DTANGLERBAND se prodávají v sadách po pěti kusech. Vždycky tak nějak podobně sladěné. My testovali sadu DTG Band Set Dark, což jsou decentnější barvičky. Hlavně vhodné jako doplněk k prakticky každému outfitu. Gumičky jsou propagované jedním dechem jako módní náramky a revoluční gumičky do vlasů. Pokud gumičky někdo použije jako náramek, proč ne, ale tak možná na pláž. Na fotkách to nevypadá špatně, ale na rukách v reálu nás tedy nijak neokouzlily. Gumičky jsou to lehoučké, mimořádně skladné, takže i do nejmenší pidi kabelečky minimálně jednu uskladníte naprosto snadno a není třeba je navlékat na ruku, aby byly „po ruce“.


Na běžně husté vlasy působí gumičky DTANGLERBAND přesně tak, jak reklamy popisují. Vlasy netrhají, nelámou, netahají. I po víc jak 10 hodinách s gumičkou ve vlasech, včetně spánku, se nikdy za těch 10 dní nestalo, že by pak byl účes vytvarován gumičkou, nebo vlasy bolely, tahaly apod. Nikdy gumička nesjela z vlasů. Tam, kde běžné gumičky selhávaly jedna za druhou, gumičky DTANGLERBAND držely jako přilepené. Dokonce jsme vyzkoušeli i batolecí vlásky dvouletého modela. Bylo třeba gumičku vícekrát omotat, ale držela skvěle. Tedy jen do chvíle, kdy ji to mrkně sundalo. A tady je opět chvíle na pochvalu, protože ani jednou se nestalo, že by gumička při stahování z vlasů tahala a trhala. Vždycky to šlo doslova jako po másle.

Bohužel u opravdu hodně hustých vlasů neměla gumička DTANGLERBAND sílu. Možná, kdyby byla delší a bylo možné vlasy omotat alespoň 3x, tak by udržela i takové množství. Ale i po rozmotání suku a zasukování na nejdelší možné délce a následném dvojím omotání culíku, stačilo pár pohybů ze strany na stranu a bylo po účesu a culíku.

Takže velké množství vlasů jedna gumička nepojme, ale půlku objemu už udržela skvěle, se všemi pozitivy výše popsanými. Gumičky jsou designově opravdu krásné a ve vlasech nádherně vynikly. Na tmavší vlasy jsme si chválili ze sady tu nejtřpytivější, na obrázku je vprostřed. I k luxusnějšímu společenskému outfitu se nemusíte stydět s takovou gumičkou ve vlasech vyrazit do společnosti. Takže určitě stojí za to, vybrat si takovou sadu nebo sady, které maximálně využijete. V oblíbených barvách nebo v barvách s větším využitím.

Za možnost testování děkujeme e-shopu Brazilkeratin.cz a oba výrobky můžeme rozhodně doporučit.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Tipy na využití olivového oleje

Že je olivový olej pro zdraví člověka velice prospěšný, ví už asi každý z nás. Ale opravdu ho využíváme v kuchyni nebo v přípravě domácí kosmetiky, tak často a v takové míře, jak by si naše zdraví zasloužilo? Máme pro vás pár tipů, jak snadno a hravě tuto pochoutku i zdravého pomocníka využívat. A pokud patříte k těm, kteří se s olivovým olejem zatím míjí, pak i jeden tip navíc. 

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

Upoutávky

Sušáky na prádlo už nejsou jako dřív!

Sušák Gimi Dinamik – hit letošního podzimu.

Se sušením prádla na prosluněné zahradě máme s příchodem podzimu utrum. A nám nezbývá nic jiného, než se spolehnout na ověřené domácí pomocníky, jakými jsou sušáky na prádlo. Každému z nás se vybaví to nepřeberné množství špatně usušeného prádla, které je obvykle dáno tím, že náš sušák nemá dostatečnou kapacitu k sušení větších kusů prádla nebo jen chatrnou konstrukcí sušáku, který nesnese větší zatížení. Ano, mohl by to být zcela fádní a nudný podzim plný zatuchlého prádla, kdyby se ve světě sušáků na prádlo už dávno nepřihodilo něco nevídaného a italský výrobce Gimi nepřišel se svým vysouvacím sušákem na prádlo Gimi Dinamik.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena