^Zpět nahoru

logo

Nezestarni.cz

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Von-hanke.cz

Přihlášení

Eredic.cz

Enioshop.cz

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Osobní růst

Každý jen trochu vytížený člověk v dnešní době potřebuje asistenta. Většina z nás si samozřejmě nemůže dovolit platit člověka, který by za nás vyřizoval drobnosti, pochůzky, nákupy, poštu, připomínal by nám, co je třeba ještě udělat, kam zaběhnout... Proto si asistenta tvoříme pomocí technologií – úkolů v počítačích, na mobilech a nejčastěji formou notesů a diářů, které můžeme mít stále po ruce a zapisovat vše, co je ještě třeba zařídit a odškrtávat už vyřízené.

Kalendáře a diáře jsou velcí praktičtí pomocníci pro lepší organizaci času a všech úkolů a aktivit, které je třeba vyřídit. Zároveň mohou být ale také albem našich vzpomínek. Například do denního diáře si nemusíte psát jen samé pochůzky a úkoly, ale také zajímavou příhodu nebo myšlenku daného dne. A rodinné plánovací kalendáře od PRESCO.cz přímo vybízí k tomu, abyste si je uchovali jako součást krásných vzpomínek na daný rok.

Nový rok se blíží a narůstá naše očekávání, co přinese. Buďte chytří a připravte si taková předsevzetí, se kterými můžete začít rok pozitivně. Pak už stačí jen v tomto velmi rozumném trendu pokračovat. Například to, že z příštího roku vytěžíte maximum pozitivního, je výborné předsevzetí.

Setkali jste se někdy se slovem AFIRMACE? Ne? Tak vězte, že jde o proces změny vašeho života. Používání afirmací je jednou z forem autosugesce. Říká se, že afirmace jsou věty, kterými se utvrzujete. Co věty. Někdy jde dokonce o prohlášení, co děláte nebo chcete dělat. Jak se cítíte nebo jak se chcete cítit. Čím toužíte být nebo čím jste. No a o tom všem si můžete popovídat s konzultantkou Vendulou Kulhavou.

Jazyková škola PERFECT image umožňuje výuku cizích jazyků přesně podle přání a možností jednotlivých klientů. Mezi standardní nabídku vyučovaných jazyků patří kurzy angličtiny, němčiny, italštiny, španělštiny, francouzštiny a arabštiny. V případě, že má některý klient zájem o výuku nějakého jiného jazyka, tým PERFECT image je připraven splnit jeho přání co nejpřesněji.

Nohy jsou nejpravdomluvnější částí těla, pokud hovoříme o neverbální komunikaci. Patrně je to tím, že obličej a horní část těla jsou více vidět, a tak se daleko snáz a dříve během života naučíme ovládat mimiku, úsměvy, gesta tak, abychom podpořili co říkáme, i když to tak ve skutečnosti nemyslíme. Nicméně na nohy se zapomíná. Obvykle je schováme pod stůl. Co nám mohou všechno říct?

Před pár dny jsem četla, že se v Německu v jednom z utečeneckých táborů popralo 300 uprchlíků. Důvodem byl jeden ukradený mobil. Samozřejmě reakce našinců byly vesměs "já to říkal", "zavřít hranice", "je to verbež" apod. V první chvíli mi také hlavou blesklo "a je to tady". Prostě čekáme jen to špatné. Možná se toho od většiny uprchlíků dočkáme, i když se určitě najde pár slušných lidí, kteří se dobře přizpůsobí a udělají kariéru. 

V poslední době se velmi často skloňuje pojem DOMÁCÍ NÁSILÍ. Pojem, který znamená utrpení, bolest páchanou na nejbližších osobách. Zlo, které se ukrývá pod pokličkou bezpečí domova a soukromí, do kterého má málokdy někdo přístup.

V trestním zákoníku je pojem domácího násilí definován jako chování, které u jednoho z partnerů vzbuzuje strach z druhého. Skrze užití moci, kterou tento strach poskytuje, kontroluje násilnický partner toho druhého.

Fejeton patří k nejzábavnějším, ale i k nejtěžším druhům článků. Na napsání dobrého fejetonu nestačí mít jen znalosti. Tady se nejvíce projeví i to, zda má autor alespoň špetku talentu. Nejznámější a nejčtenějším znalcem fejetonů u nás byl určitě Karel Čapek. Pokud chcete proniknout do tajů fejetonu, nemůžete nepřečíst některou z jeho knih. 

Začínáte pomaličku připravovat své dítě do školky? Tušíte, zda umí a ví všechno potřebné, aby do dětského kolektivu a nového prostředí zapadlo co nejlépe s co nejmenší újmou? I když je dítě mezi dalšími dětmi a lidmi rádo, je školka nové prostředí, nový kolektiv, jde o pravidelnou docházku a může to být pro dítě i rodiče místy dost náročné. Také může dítě narazit na učitelku, která si bude své frustrace vybíjet na dětech, pak čím více dítě vybočuje z průměru, tím větší je „otloukánek“ a to žádný rodič pro své dítko nechce.

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Prut a naviják do kapsy - teleskopický prut

Malý, ale šikovný. Takový je teleskopický prut a naviják do kapsy z e-shopu Levnezde.cz. Ve složené podobě měří prut pouhých 20,5 cm, ale po rozložení umí to samé, co klasický prut. Prut tak může mít každý vášnivý rybář stále u sebe, ať už vyráží kamkoli. Prut je vhodný i pro začínající rybáře.

Testování, recenze

Recenze MARIYAM EDP

Patrně jste si už všimli, že testujeme luxusní parfémy, které najdete na stránkách Malikah.eu. Všechny recenze jsou k přečtení v rubrice Testování (levý sloupec, Hlavní menu). Každý parfém testujeme několik dní po sobě. Nanáší se pár kapek na místa, kde výrazněji proudí krev. Takových vhodných míst je více. Například zápěstí, loketní jamky, tepny na krku nebo za ušima.

Upoutávky

ČasNaBoty - módní a cenově dostupná obuv

Hledáte inspiraci, módní look? A zároveň pohodlnou a praktickou obuv? V tom případě shlédněte širokou nabídku obuvi e-shopu www.casnaboty.cz. Dámské boty, pánské polobotky, trendy kabelky. To všechno a ještě mnohem více najdete na jednom místě.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena