^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Eredic.cz

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Osobní růst

Také vás zaujaly relaxační omalovánky, se kterými se v posledních letech doslova roztrhl pytel? Není divu. Tvůrčí práce, příjemný pocit z krásného výsledku a přitom odpočinek pro mozek, to vše nás při vymalovávání dokonale zrelaxuje. Relaxační omalovánky mají obrovské množství podob. My pro vás máme tip na nádherné omalovánky s oblíbenými příběhy o Sněhurce a Alence v říši divů, které zaručeně nadchnou děti i dospělé.

Každý jen trochu vytížený člověk v dnešní době potřebuje asistenta. Většina z nás si samozřejmě nemůže dovolit platit člověka, který by za nás vyřizoval drobnosti, pochůzky, nákupy, poštu, připomínal by nám, co je třeba ještě udělat, kam zaběhnout... Proto si asistenta tvoříme pomocí technologií – úkolů v počítačích, na mobilech a nejčastěji formou notesů a diářů, které můžeme mít stále po ruce a zapisovat vše, co je ještě třeba zařídit a odškrtávat už vyřízené.

Kalendáře a diáře jsou velcí praktičtí pomocníci pro lepší organizaci času a všech úkolů a aktivit, které je třeba vyřídit. Zároveň mohou být ale také albem našich vzpomínek. Například do denního diáře si nemusíte psát jen samé pochůzky a úkoly, ale také zajímavou příhodu nebo myšlenku daného dne. A rodinné plánovací kalendáře od PRESCO.cz přímo vybízí k tomu, abyste si je uchovali jako součást krásných vzpomínek na daný rok.

Nový rok se blíží a narůstá naše očekávání, co přinese. Buďte chytří a připravte si taková předsevzetí, se kterými můžete začít rok pozitivně. Pak už stačí jen v tomto velmi rozumném trendu pokračovat. Například to, že z příštího roku vytěžíte maximum pozitivního, je výborné předsevzetí.

Setkali jste se někdy se slovem AFIRMACE? Ne? Tak vězte, že jde o proces změny vašeho života. Používání afirmací je jednou z forem autosugesce. Říká se, že afirmace jsou věty, kterými se utvrzujete. Co věty. Někdy jde dokonce o prohlášení, co děláte nebo chcete dělat. Jak se cítíte nebo jak se chcete cítit. Čím toužíte být nebo čím jste. No a o tom všem si můžete popovídat s konzultantkou Vendulou Kulhavou.

Jazyková škola PERFECT image umožňuje výuku cizích jazyků přesně podle přání a možností jednotlivých klientů. Mezi standardní nabídku vyučovaných jazyků patří kurzy angličtiny, němčiny, italštiny, španělštiny, francouzštiny a arabštiny. V případě, že má některý klient zájem o výuku nějakého jiného jazyka, tým PERFECT image je připraven splnit jeho přání co nejpřesněji.

Nohy jsou nejpravdomluvnější částí těla, pokud hovoříme o neverbální komunikaci. Patrně je to tím, že obličej a horní část těla jsou více vidět, a tak se daleko snáz a dříve během života naučíme ovládat mimiku, úsměvy, gesta tak, abychom podpořili co říkáme, i když to tak ve skutečnosti nemyslíme. Nicméně na nohy se zapomíná. Obvykle je schováme pod stůl. Co nám mohou všechno říct?

Před pár dny jsem četla, že se v Německu v jednom z utečeneckých táborů popralo 300 uprchlíků. Důvodem byl jeden ukradený mobil. Samozřejmě reakce našinců byly vesměs "já to říkal", "zavřít hranice", "je to verbež" apod. V první chvíli mi také hlavou blesklo "a je to tady". Prostě čekáme jen to špatné. Možná se toho od většiny uprchlíků dočkáme, i když se určitě najde pár slušných lidí, kteří se dobře přizpůsobí a udělají kariéru. 

V poslední době se velmi často skloňuje pojem DOMÁCÍ NÁSILÍ. Pojem, který znamená utrpení, bolest páchanou na nejbližších osobách. Zlo, které se ukrývá pod pokličkou bezpečí domova a soukromí, do kterého má málokdy někdo přístup.

V trestním zákoníku je pojem domácího násilí definován jako chování, které u jednoho z partnerů vzbuzuje strach z druhého. Skrze užití moci, kterou tento strach poskytuje, kontroluje násilnický partner toho druhého.

Fejeton patří k nejzábavnějším, ale i k nejtěžším druhům článků. Na napsání dobrého fejetonu nestačí mít jen znalosti. Tady se nejvíce projeví i to, zda má autor alespoň špetku talentu. Nejznámější a nejčtenějším znalcem fejetonů u nás byl určitě Karel Čapek. Pokud chcete proniknout do tajů fejetonu, nemůžete nepřečíst některou z jeho knih. 

Začínáte pomaličku připravovat své dítě do školky? Tušíte, zda umí a ví všechno potřebné, aby do dětského kolektivu a nového prostředí zapadlo co nejlépe s co nejmenší újmou? I když je dítě mezi dalšími dětmi a lidmi rádo, je školka nové prostředí, nový kolektiv, jde o pravidelnou docházku a může to být pro dítě i rodiče místy dost náročné. Také může dítě narazit na učitelku, která si bude své frustrace vybíjet na dětech, pak čím více dítě vybočuje z průměru, tím větší je „otloukánek“ a to žádný rodič pro své dítko nechce.

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Dárky s radostí

Dárek. Věc, která by měla udělat radost především obdarovávanému. Proto je dobré věnovat koupi dárku dostatek času. Vyberete-li dobře, pak tím zároveň sdělujete, že vám na příjemci dárku záleží a znáte ho natolik, že jste se mu trefili do vkusu. Je mnoho faktorů, které výběr pozornosti pro naše blízké ovlivňují. Prvním z nich je bezesporu věk. Jiná věc potěší pubertální dítko, jiná manažera v produktivním věku a naopak jiná babičku, která čeká na vnoučata.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE II EDP

Parfémovaná voda SIGNATURE II EDP je jako dračice mezi vůněmi. Silná, pronikavá, intenzívní. Poslední dvě testované parfémované vody se dají přirovnat k mírnému vánku a vichřici. Takový byl mezi nimi rozdíl. MARIYAM EDP jemná jako vánek pro ženy křehké, romantické, tajemné a SIGNATURE II EDP od stejné značky Royal Diwan Group, ale vůně, která svou silou skoro až „vyrazí dech“. Parfém určitě není pro „šedé myšky“. Naopak vynikne na ženě odvážné, extravagantní, sebevědomé, úspěšné...

Upoutávky

Kvalitní a levné zboží nejen na léto – na jednom místě!

Blíží se léto a s ním chvíle strávené v zahradách, bazénech i s dětmi na písku. Přichází doba grilování, sportu a her. Máte vše, co budete na prázdniny potřebovat? Pokud ne, pojďte se podívat na místo, kde vše potřebné seženete co možná nejlevněji. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena