^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Každý jen trochu vytížený člověk v dnešní době potřebuje asistenta. Většina z nás si samozřejmě nemůže dovolit platit člověka, který by za nás vyřizoval drobnosti, pochůzky, nákupy, poštu, připomínal by nám, co je třeba ještě udělat, kam zaběhnout... Proto si asistenta tvoříme pomocí technologií – úkolů v počítačích, na mobilech a nejčastěji formou notesů a diářů, které můžeme mít stále po ruce a zapisovat vše, co je ještě třeba zařídit a odškrtávat už vyřízené.


Pokud podobné notesové asistenty používáte, pak jistě budete souhlasit, že zavřít notes s tím, že pro daný den už jsme vše vyřídili, je slast podobná pojídání vybrané čokolády. A určitě také odsouhlasíte, že v dnešní náročné a uspěchané době je takto kompletně vyřízených úkolů poskrovnu a většinou nějaké ty drobnosti musíme přesunout do dalšího dne.

Doba a přemíra informací si žádá naše zvýšené psychické a záznamové schopnosti. Musíme denně zpracovat hormadu informací, být rychlí, aktivní, ostatní tlačit, abychom dostali, co potřebujeme. Zkrátka to není jednoduché a každá pomocná ruka, nebo papírový asistent se hodí.

Internetový obchod PRESCO.cz nabízí velkou škálu notesů a diářů. Osobně využívám k práci z domova denní diář A5 z tohoto e-shopu a nemůžu si ho vynachválit. Pěkně zpracované desky, hromady informací, listy drží pevně na svých místech... A občas se na mě i usměje, nebo já na něj? :), když zavírám jeho stránky s oním pocitem „pro dnešek hotovo“. Ale mohlo by to být častěji.


Notesy jsou rozměrově menší, než třeba zmínený denní diář a proto jsou praktičtější pro ty, kdo nepracují z domova, jsou často v pohybu a potřebují mít notes nebo diář po ruce v práci i doma, aby nic důležitého nezůstalo bez záznamu. V nabídce jsou například linkované notesy pro děti i dospělé. Rozměry jsou u těchto notesů 13x21cm. Takže se dobře vejdou do jakékoli tašky, či batohu. Mají pevnou vazbu, knižní gumičku, která drží obsah v mírném utajení, před zvědavýma očima jiných. Děti možná ocení notes Malý princ. Obal na motivy oblíbené knihy dětí i dospělých. Že je určen notes i pro dospělé dokazuje kapsička na vizitky. Omalovánkový notes nabízí i listy s uklidňujícími omalovánkami. Což ocení jistě tvořiví lidé.

Cestovatelský notes můžete využívat třeba i na záznamy o cestách, výpravách a dobrodružstvích. Tyto speciální notesy pro cestovatele (obrázek níže) obsahují navíc i samolepky, které můžete využít ke snadnějšímu dohledání míst a informací. Nelikované notesy lépe uchovají obrázky, výstřižky, fotky... Mohou být vašimi pomocníky i deníky se vzpomínkami na krásné chvíle. A pokud neradi píšete, stačí pár slov a zbytek za vás povypráví obrázky a fotografie.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Mistři kávy

Víte, kdo si umí opravdu vychutnat dobrou kávu? Mistři na výrobu prvotřídních káv baristi. Být baristou znamená vědět, umět a vytvářet. Baristi ví o kávě spoustu informací, umí vykouzlit kávu, cappuccino..., které je radost ochutnat, ale je na ně i krásný pohled. V soutěži na Venilafi soutěže si můžete zahrát o jeden kilogram prvotřídní kávy a knihu Profese Mistr Kávy v hodnotě 850,- Kč. Kniha je zároveň i skvělou pomůckou při absolvování kavárenského kurzu baristů. Barista-Mistr kávy rekvalifikační kurz akreditace MŠMT ČR stojí 15.000,- Kč, ale formou rekvalifikace přes Úřad práce je ZDARMA.

Testování, recenze

Recenze - kožená pánská peněženka na řetězu

Když chcete muže obdarovat něčím mužným, praktickým, co ho zaručeně potěší a využije, pak je kožená peněženka ideální volba. Vyzkoušeli jsme koženou pánskou peněženku značky Always Wild a po pár týdnech používání jsme stejně nadšení, jako na začátku. Výborně zabalená tak, aby se jí po cestě od výrobce ze zahraničí k českému prodejci Penezenky-ahal.cz a od prodejce k vám domů, nic nestalo, aby řetěz nepoškrábal kůži apod. Kůže je jemně zpracovaná, barva běžová s nádechem pískové. Kůže jako přírodní materiál, navíc evokující dobu kovbojů, drsné přírodní podmínky... k mužům skvěle sedí.

Upoutávky

Vše pro bydlení a zahradu

Internetový obchod VšeProBydleníaZahradu je pomyslné tržiště, kde si můžete vybrat ze široké nabídky více jak 5000 produktů, u kterých se snoubí kvalita s velmi přijatelnou cenou. Naleznete zde zboží z oblasti zahrady, fitness, dílny, sportu, zimních sportů nebo v poslední době velmi moderní trampolíny. Drtivá většina zboží je skladem, tudíž je možné ho do 48 hodin od uhrazení objednávky odeslat na adresu zákazníka.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena