^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Tip na velmi výhodné nákupy nejen pro chlapce

Jsou firmy, které obchodují s jinými firmami. Na skladě mají desítky tisíc produktů. Z velkých zakázek pak obvykle nějaké produkty zbudou a zbytečně by zabíraly ve skladu místo pro další velké zakázky a dodávky. Proto si takové firmy obvykle vytvoří e-shop, ve kterém nabídnou ono zbylé, menší množství produktů za likvidační ceny koncovým odběratelům, tedy nám, běžným zákazníkům. A my si tak můžeme nakoupit kvalitní a pěkné zboží za velmi výhodné ceny.

Každý jen trochu vytížený člověk v dnešní době potřebuje asistenta. Většina z nás si samozřejmě nemůže dovolit platit člověka, který by za nás vyřizoval drobnosti, pochůzky, nákupy, poštu, připomínal by nám, co je třeba ještě udělat, kam zaběhnout... Proto si asistenta tvoříme pomocí technologií – úkolů v počítačích, na mobilech a nejčastěji formou notesů a diářů, které můžeme mít stále po ruce a zapisovat vše, co je ještě třeba zařídit a odškrtávat už vyřízené.


Pokud podobné notesové asistenty používáte, pak jistě budete souhlasit, že zavřít notes s tím, že pro daný den už jsme vše vyřídili, je slast podobná pojídání vybrané čokolády. A určitě také odsouhlasíte, že v dnešní náročné a uspěchané době je takto kompletně vyřízených úkolů poskrovnu a většinou nějaké ty drobnosti musíme přesunout do dalšího dne.

Doba a přemíra informací si žádá naše zvýšené psychické a záznamové schopnosti. Musíme denně zpracovat hormadu informací, být rychlí, aktivní, ostatní tlačit, abychom dostali, co potřebujeme. Zkrátka to není jednoduché a každá pomocná ruka, nebo papírový asistent se hodí.

Internetový obchod PRESCO.cz nabízí velkou škálu notesů a diářů. Osobně využívám k práci z domova denní diář A5 z tohoto e-shopu a nemůžu si ho vynachválit. Pěkně zpracované desky, hromady informací, listy drží pevně na svých místech... A občas se na mě i usměje, nebo já na něj? :), když zavírám jeho stránky s oním pocitem „pro dnešek hotovo“. Ale mohlo by to být častěji.


Notesy jsou rozměrově menší, než třeba zmínený denní diář a proto jsou praktičtější pro ty, kdo nepracují z domova, jsou často v pohybu a potřebují mít notes nebo diář po ruce v práci i doma, aby nic důležitého nezůstalo bez záznamu. V nabídce jsou například linkované notesy pro děti i dospělé. Rozměry jsou u těchto notesů 13x21cm. Takže se dobře vejdou do jakékoli tašky, či batohu. Mají pevnou vazbu, knižní gumičku, která drží obsah v mírném utajení, před zvědavýma očima jiných. Děti možná ocení notes Malý princ. Obal na motivy oblíbené knihy dětí i dospělých. Že je určen notes i pro dospělé dokazuje kapsička na vizitky. Omalovánkový notes nabízí i listy s uklidňujícími omalovánkami. Což ocení jistě tvořiví lidé.

Cestovatelský notes můžete využívat třeba i na záznamy o cestách, výpravách a dobrodružstvích. Tyto speciální notesy pro cestovatele (obrázek níže) obsahují navíc i samolepky, které můžete využít ke snadnějšímu dohledání míst a informací. Nelikované notesy lépe uchovají obrázky, výstřižky, fotky... Mohou být vašimi pomocníky i deníky se vzpomínkami na krásné chvíle. A pokud neradi píšete, stačí pár slov a zbytek za vás povypráví obrázky a fotografie.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena