^Zpět nahoru

logo

Nezestarni.cz

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Von-hanke.cz

Přihlášení

Eredic.cz

Enioshop.cz

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Každý jen trochu vytížený člověk v dnešní době potřebuje asistenta. Většina z nás si samozřejmě nemůže dovolit platit člověka, který by za nás vyřizoval drobnosti, pochůzky, nákupy, poštu, připomínal by nám, co je třeba ještě udělat, kam zaběhnout... Proto si asistenta tvoříme pomocí technologií – úkolů v počítačích, na mobilech a nejčastěji formou notesů a diářů, které můžeme mít stále po ruce a zapisovat vše, co je ještě třeba zařídit a odškrtávat už vyřízené.


Pokud podobné notesové asistenty používáte, pak jistě budete souhlasit, že zavřít notes s tím, že pro daný den už jsme vše vyřídili, je slast podobná pojídání vybrané čokolády. A určitě také odsouhlasíte, že v dnešní náročné a uspěchané době je takto kompletně vyřízených úkolů poskrovnu a většinou nějaké ty drobnosti musíme přesunout do dalšího dne.

Doba a přemíra informací si žádá naše zvýšené psychické a záznamové schopnosti. Musíme denně zpracovat hormadu informací, být rychlí, aktivní, ostatní tlačit, abychom dostali, co potřebujeme. Zkrátka to není jednoduché a každá pomocná ruka, nebo papírový asistent se hodí.

Internetový obchod PRESCO.cz nabízí velkou škálu notesů a diářů. Osobně využívám k práci z domova denní diář A5 z tohoto e-shopu a nemůžu si ho vynachválit. Pěkně zpracované desky, hromady informací, listy drží pevně na svých místech... A občas se na mě i usměje, nebo já na něj? :), když zavírám jeho stránky s oním pocitem „pro dnešek hotovo“. Ale mohlo by to být častěji.


Notesy jsou rozměrově menší, než třeba zmínený denní diář a proto jsou praktičtější pro ty, kdo nepracují z domova, jsou často v pohybu a potřebují mít notes nebo diář po ruce v práci i doma, aby nic důležitého nezůstalo bez záznamu. V nabídce jsou například linkované notesy pro děti i dospělé. Rozměry jsou u těchto notesů 13x21cm. Takže se dobře vejdou do jakékoli tašky, či batohu. Mají pevnou vazbu, knižní gumičku, která drží obsah v mírném utajení, před zvědavýma očima jiných. Děti možná ocení notes Malý princ. Obal na motivy oblíbené knihy dětí i dospělých. Že je určen notes i pro dospělé dokazuje kapsička na vizitky. Omalovánkový notes nabízí i listy s uklidňujícími omalovánkami. Což ocení jistě tvořiví lidé.

Cestovatelský notes můžete využívat třeba i na záznamy o cestách, výpravách a dobrodružstvích. Tyto speciální notesy pro cestovatele (obrázek níže) obsahují navíc i samolepky, které můžete využít ke snadnějšímu dohledání míst a informací. Nelikované notesy lépe uchovají obrázky, výstřižky, fotky... Mohou být vašimi pomocníky i deníky se vzpomínkami na krásné chvíle. A pokud neradi píšete, stačí pár slov a zbytek za vás povypráví obrázky a fotografie.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Výrobky z ovčí vlny Merino

Ovčí vlna má skvělé termoregulační vlastnosti. Díky tomu, jak přirozeně tento materiál dýchá, pak například deky v létě chladí a v zimě zahřejí. Pokud trpíte revmatismem, výrobky z ovčí vlny zmírňují potíže a bolesti s touto nemocí spojené. Ovčí vlna Merino je vhodná i pro alergiky.

Testování, recenze

Recenze SAMURAI EDP

SAMURAI EDP je dámský parfém s naprosto odpovídajícím názvem. Pokud za názvem vidíte legendární samurajské bojovníky, houževnaté, plné energie, síly a vitality, pak přesně to samé můžete očekávat od této pozoruhodné vůně.

Upoutávky

Selský dvůr

Jedno moudré arabské přísloví praví, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně. Blízkost krásných a majestátných zvířat je povznášející, inspirující a v sedle se jednoduše zapomíná na všechny starosti a problémy všedního dne. Vítr ve vlasech a impozantní zvíře pod sebou – pocit, který nic a nikdo nenahradí.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena