^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Každý jen trochu vytížený člověk v dnešní době potřebuje asistenta. Většina z nás si samozřejmě nemůže dovolit platit člověka, který by za nás vyřizoval drobnosti, pochůzky, nákupy, poštu, připomínal by nám, co je třeba ještě udělat, kam zaběhnout... Proto si asistenta tvoříme pomocí technologií – úkolů v počítačích, na mobilech a nejčastěji formou notesů a diářů, které můžeme mít stále po ruce a zapisovat vše, co je ještě třeba zařídit a odškrtávat už vyřízené.


Pokud podobné notesové asistenty používáte, pak jistě budete souhlasit, že zavřít notes s tím, že pro daný den už jsme vše vyřídili, je slast podobná pojídání vybrané čokolády. A určitě také odsouhlasíte, že v dnešní náročné a uspěchané době je takto kompletně vyřízených úkolů poskrovnu a většinou nějaké ty drobnosti musíme přesunout do dalšího dne.

Doba a přemíra informací si žádá naše zvýšené psychické a záznamové schopnosti. Musíme denně zpracovat hormadu informací, být rychlí, aktivní, ostatní tlačit, abychom dostali, co potřebujeme. Zkrátka to není jednoduché a každá pomocná ruka, nebo papírový asistent se hodí.

Internetový obchod PRESCO.cz nabízí velkou škálu notesů a diářů. Osobně využívám k práci z domova denní diář A5 z tohoto e-shopu a nemůžu si ho vynachválit. Pěkně zpracované desky, hromady informací, listy drží pevně na svých místech... A občas se na mě i usměje, nebo já na něj? :), když zavírám jeho stránky s oním pocitem „pro dnešek hotovo“. Ale mohlo by to být častěji.


Notesy jsou rozměrově menší, než třeba zmínený denní diář a proto jsou praktičtější pro ty, kdo nepracují z domova, jsou často v pohybu a potřebují mít notes nebo diář po ruce v práci i doma, aby nic důležitého nezůstalo bez záznamu. V nabídce jsou například linkované notesy pro děti i dospělé. Rozměry jsou u těchto notesů 13x21cm. Takže se dobře vejdou do jakékoli tašky, či batohu. Mají pevnou vazbu, knižní gumičku, která drží obsah v mírném utajení, před zvědavýma očima jiných. Děti možná ocení notes Malý princ. Obal na motivy oblíbené knihy dětí i dospělých. Že je určen notes i pro dospělé dokazuje kapsička na vizitky. Omalovánkový notes nabízí i listy s uklidňujícími omalovánkami. Což ocení jistě tvořiví lidé.

Cestovatelský notes můžete využívat třeba i na záznamy o cestách, výpravách a dobrodružstvích. Tyto speciální notesy pro cestovatele (obrázek níže) obsahují navíc i samolepky, které můžete využít ke snadnějšímu dohledání míst a informací. Nelikované notesy lépe uchovají obrázky, výstřižky, fotky... Mohou být vašimi pomocníky i deníky se vzpomínkami na krásné chvíle. A pokud neradi píšete, stačí pár slov a zbytek za vás povypráví obrázky a fotografie.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Ručně vyráběné praktické dárky z kůže

Pravá kůže je velmi odolný materiál. Což je jeden z důvodů, proč je celá staletí v takové oblibě u řemeslníků i uživatelů. Její typická vůně je často spojovaná s luxusem a prestiží. Skvěle vypadají i hotové výrobky. V obchodě LUONTO najdete ručně vyráběné módní doplňky z pravé kůže, tvořené poctivě a s láskou, jak uvádí sám výrobce.

Testování, recenze

Recenze - delikatesy ze Španělska

 Olivy máme rádi. A to dokonce i ty v sáčcích z našich super, hyper marketů. Nicméně po dnešku už asi budu mít problém tyto levné sáčkované jíst. Delikatesy z Oliva-gourmet.cz mě lákaly delší dobu. Využila jsem dubnové akce, díky které je jakýkoli nákup v e-shopu s dopravou zdarma. Tedy za předpokladu, že objevíte na facebookové stránce e-shopu heslo pro tuto akci a použijete ho při nákupu.

Upoutávky

Slevy Ústecký kraj

Přemýšlíte, co s načatým večerem? Hledáte inspiraci pro výlet s rodinou? Chcete si dopřát relaxační víkend? Není problém vybranou věc sehnat. Větší komplikací bývá často cena. Portál Slevy Ústecký kraj je pro vás tím pravým místem, kam zamířit pro splnění přání a přitom ušetřit.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena