^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Eredic.cz

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Každý jen trochu vytížený člověk v dnešní době potřebuje asistenta. Většina z nás si samozřejmě nemůže dovolit platit člověka, který by za nás vyřizoval drobnosti, pochůzky, nákupy, poštu, připomínal by nám, co je třeba ještě udělat, kam zaběhnout... Proto si asistenta tvoříme pomocí technologií – úkolů v počítačích, na mobilech a nejčastěji formou notesů a diářů, které můžeme mít stále po ruce a zapisovat vše, co je ještě třeba zařídit a odškrtávat už vyřízené.


Pokud podobné notesové asistenty používáte, pak jistě budete souhlasit, že zavřít notes s tím, že pro daný den už jsme vše vyřídili, je slast podobná pojídání vybrané čokolády. A určitě také odsouhlasíte, že v dnešní náročné a uspěchané době je takto kompletně vyřízených úkolů poskrovnu a většinou nějaké ty drobnosti musíme přesunout do dalšího dne.

Doba a přemíra informací si žádá naše zvýšené psychické a záznamové schopnosti. Musíme denně zpracovat hormadu informací, být rychlí, aktivní, ostatní tlačit, abychom dostali, co potřebujeme. Zkrátka to není jednoduché a každá pomocná ruka, nebo papírový asistent se hodí.

Internetový obchod PRESCO.cz nabízí velkou škálu notesů a diářů. Osobně využívám k práci z domova denní diář A5 z tohoto e-shopu a nemůžu si ho vynachválit. Pěkně zpracované desky, hromady informací, listy drží pevně na svých místech... A občas se na mě i usměje, nebo já na něj? :), když zavírám jeho stránky s oním pocitem „pro dnešek hotovo“. Ale mohlo by to být častěji.


Notesy jsou rozměrově menší, než třeba zmínený denní diář a proto jsou praktičtější pro ty, kdo nepracují z domova, jsou často v pohybu a potřebují mít notes nebo diář po ruce v práci i doma, aby nic důležitého nezůstalo bez záznamu. V nabídce jsou například linkované notesy pro děti i dospělé. Rozměry jsou u těchto notesů 13x21cm. Takže se dobře vejdou do jakékoli tašky, či batohu. Mají pevnou vazbu, knižní gumičku, která drží obsah v mírném utajení, před zvědavýma očima jiných. Děti možná ocení notes Malý princ. Obal na motivy oblíbené knihy dětí i dospělých. Že je určen notes i pro dospělé dokazuje kapsička na vizitky. Omalovánkový notes nabízí i listy s uklidňujícími omalovánkami. Což ocení jistě tvořiví lidé.

Cestovatelský notes můžete využívat třeba i na záznamy o cestách, výpravách a dobrodružstvích. Tyto speciální notesy pro cestovatele (obrázek níže) obsahují navíc i samolepky, které můžete využít ke snadnějšímu dohledání míst a informací. Nelikované notesy lépe uchovají obrázky, výstřižky, fotky... Mohou být vašimi pomocníky i deníky se vzpomínkami na krásné chvíle. A pokud neradi píšete, stačí pár slov a zbytek za vás povypráví obrázky a fotografie.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Odhalte levně a jednoduše zloděje s fotopastí!

Krádeže v dlouhodobém průměru rostou, lidé mají strach o svůj majetek. Na každodenním pořádku bývají vykradené garáže, ukradená auta nebo sousedské naschvály. Řešením všech situací jsou moderní fotopasti, které jsou ve všech ohledech levnější než kamerové systémy, nemobilní a závislé na elektřině.

Testování, recenze

Recenze FAYROUZ EDP

Vytvořit špičkový parfém je věda. Především jde o správný výběr jednotlivých složek a přesný poměr každé z nich. Je v tom kus alchymie a především znalosti a zkušenosti parfuméra, který vůni vyvíjí. Luxusní vůně z řady Royal Diwan Group vznikají pod taktovkou mistrů parfumérů, kteří se věnují této práci již po několik generací. Měli jsme možnost vyzkoušet orientální arabský parfém této řady FAYROUZ EDP. A jaký je?

Upoutávky

Tajemství

Zabalený dárek je vždy signálem určitého tajemství. Láhev vína také skrývá tajemství. Láhev kvalitního vína je velice oblíbený a vítaný dárek k různým příležitostem. Dárek má každý rád. I ten, který tvrdí, že dárky jsou již přežitkem. Tuto vzájemnou kombinaci tajemství doplňujeme o psaníčko, které můžete k láhvi přiložit a zaslat adresátovi. Vzkaz s láhví si můžete vybrat z nabízených předloh, či můžete vytvořit vlastní, velmi osobní. Vždy můžete dát víc než jenom dárek. Potěšte každého, kdo má rád víno, fantazii a pokušení života.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena