^Zpět nahoru

logo

Nezestarni.cz

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Von-hanke.cz

Přihlášení

Eredic.cz

Enioshop.cz

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Chorvatsko je nejoblíbenější turistická destinace Čechů a jedním z důvodů je pohodlná cesta autem až na místo dovolené. Tras je několik, kterými můžete vyrazit. Protože cesta zabere cca kolem 10 hodin, je dobré mít na zřeteli pár důležitých věcí, aby byla cesta co nejvíce pohodlná, bezpečná a také rychlá.


Dobře promyslete, co všechno sebou vezmete. Zvlášť pokud bude plné auto lidí. Napěchovat zavazadla i na spolucestující není dobrý nápad. Budou mít velké nepohodlí a při protahování nohou během zastávek, by se museli pokaždé nejdřív odskládat. Ideální je zahrádka a zavazadlový box na střeše, kam můžete uložit většinu zavazadel, která budete potřebovat až na místě dovolené. Tašky s věcmi, které byste mohli potřebovat během cesty si uložte do kufru auta až na konec nahoru, abyste je pak nemuseli dlouho hledat. A u sebe můžete mít už jen malá příruční zavazadla s doklady, penězmi, mapou, občerstvením.

Pokud nemusíte, nikdy nevyjíždějte do Chorvatska v pátek večer a v sobotu. To jsou silnice ucpané k prasknutí a nevyhnete se dlouhotrvajícím zácpám. Což zvláště pro děti, v horku a autě může být příliš drsná zkušenost. Ideální je vyrazit v podvečer. Děti se v autě přes noc prospí a cesta jim uteče rychleji. Po dvou hodinách si dělejete zastávky na protažení a je-li to jen trochu možné, prostřídejte se během cesty při řízení.


Do Chorvatska se autem dostanete přes Slovinsko, nebo Maďarsko, či Německo. Záleží ze které části ČR vyrážíte a kam v Chorvatsku míříte. Nezapomeňte na dálniční známky v zemích, kde pojedete přes dálnice. Ve Slovinsku měří dálnice pouze 50km, přesto musíte za 7denní dálniční známku zaplatit 150 EUR. Nicméně můžete dálnici objet jinou trasou po běžných komunikacích. Protože je Chrovatsko zemí turistů a na turistickém ruchu závislá, jsou místní komunikace a dálnice ve velmi dobrém stavu a bude se vám cestovat dobře. Pokud se vydáte na některý z ostrovů, jsou lepší mosty, než trajekty. Na mostech nemusíte čekat ani platit poplatky.

Další tipy, trasy a návody najdete v článku Autem do Chorvatska na webu UbytovanivChorvatsku.cz, kde najdete i nabídky na soukromé ubytování přímo od majitelů nemovitostí v Chorvatsku.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Nebuďte fádní, buďte originální. Za pomoci módy z barevných pixelů!

Líbilo by se vám mít krásnou tašku s originálním obrázkem, který by vyjadřoval, co máte rádi? Chcete svému dítěti koupit takový batoh, jaký v jeho třídě nebude mít obdoby? Na trhu se objevila novinka, se kterou si můžete hrát, tvořit a hlavně dát vašem oblíbeným věcem punc originality!

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VII EDP

Celá série dámských parfémů SIGNATURE z e-shopu Malikah.eu je luxusní a jedinečná. A parfém SIGNATURE VII EDP, vonící třeba i po fialkách, je další úžasnou kompozicí vůní od značky Royal Diwan Group. Už barva a provedení samotného flakónu, co vám připomíná? Blankytně modrá obloha, nebe bez mráčků, vůně léta, příjemná pohoda a relaxace. Taková je i vůně skrývající se uvnitř tohoto ručně tepaného a skvostně vypadajícího flakónu.

Upoutávky

Tipy na vánoční dárky

Jaká je společná noční můra téměř všech žen po celém světě? Napovíme vám: přichází s železnou pravidelností jednou do roka, zahrnuje spoustu stresu a většině něžného pohlaví nedá spát už několik měsíců předem. Správně, jde o Vánoce. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena