^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Chorvatsko je nejoblíbenější turistická destinace Čechů a jedním z důvodů je pohodlná cesta autem až na místo dovolené. Tras je několik, kterými můžete vyrazit. Protože cesta zabere cca kolem 10 hodin, je dobré mít na zřeteli pár důležitých věcí, aby byla cesta co nejvíce pohodlná, bezpečná a také rychlá.


Dobře promyslete, co všechno sebou vezmete. Zvlášť pokud bude plné auto lidí. Napěchovat zavazadla i na spolucestující není dobrý nápad. Budou mít velké nepohodlí a při protahování nohou během zastávek, by se museli pokaždé nejdřív odskládat. Ideální je zahrádka a zavazadlový box na střeše, kam můžete uložit většinu zavazadel, která budete potřebovat až na místě dovolené. Tašky s věcmi, které byste mohli potřebovat během cesty si uložte do kufru auta až na konec nahoru, abyste je pak nemuseli dlouho hledat. A u sebe můžete mít už jen malá příruční zavazadla s doklady, penězmi, mapou, občerstvením.

Pokud nemusíte, nikdy nevyjíždějte do Chorvatska v pátek večer a v sobotu. To jsou silnice ucpané k prasknutí a nevyhnete se dlouhotrvajícím zácpám. Což zvláště pro děti, v horku a autě může být příliš drsná zkušenost. Ideální je vyrazit v podvečer. Děti se v autě přes noc prospí a cesta jim uteče rychleji. Po dvou hodinách si dělejete zastávky na protažení a je-li to jen trochu možné, prostřídejte se během cesty při řízení.


Do Chorvatska se autem dostanete přes Slovinsko, nebo Maďarsko, či Německo. Záleží ze které části ČR vyrážíte a kam v Chorvatsku míříte. Nezapomeňte na dálniční známky v zemích, kde pojedete přes dálnice. Ve Slovinsku měří dálnice pouze 50km, přesto musíte za 7denní dálniční známku zaplatit 150 EUR. Nicméně můžete dálnici objet jinou trasou po běžných komunikacích. Protože je Chrovatsko zemí turistů a na turistickém ruchu závislá, jsou místní komunikace a dálnice ve velmi dobrém stavu a bude se vám cestovat dobře. Pokud se vydáte na některý z ostrovů, jsou lepší mosty, než trajekty. Na mostech nemusíte čekat ani platit poplatky.

Další tipy, trasy a návody najdete v článku Autem do Chorvatska na webu UbytovanivChorvatsku.cz, kde najdete i nabídky na soukromé ubytování přímo od majitelů nemovitostí v Chorvatsku.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Krejčovská panna, pomocník při práci

Krejčovské panny nemůžou chybět v žádném krejčovství nebo šicí dílně. Jsou to velcí pomocníci při práci na novém modelu. Krejčovské panny jsou materiálem a možnostmi přizpůsobeny potřebám krejčových a švadlen, jako i v případě krejčovské panny vel. 36-38 TINA.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VII EDP

Celá série dámských parfémů SIGNATURE z e-shopu Malikah.eu je luxusní a jedinečná. A parfém SIGNATURE VII EDP, vonící třeba i po fialkách, je další úžasnou kompozicí vůní od značky Royal Diwan Group. Už barva a provedení samotného flakónu, co vám připomíná? Blankytně modrá obloha, nebe bez mráčků, vůně léta, příjemná pohoda a relaxace. Taková je i vůně skrývající se uvnitř tohoto ručně tepaného a skvostně vypadajícího flakónu.

Upoutávky

Kamery do auta

V dnešní době se stává provoz na silnicích stále nebezpečnějším. Přibývá dopravních nehod a pro jejich úspěšném vyřešení je třeba svědků, kteří dodají co nejpřesnější informace. Velmi účinným pomocníkem při identifikace viníků a monitoringu situace bývají kamery v autě.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena