^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Eredic.cz

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

 Na Omišské riviéře v Chorvatsku můžete strávit poklidnou dovolenou na oblázkových nebo písečných plážích u moře. Stejně tak ale například divokou dovolenou plnou úžasných zážitků v podobě sjíždějí řeky Cetiny, potápění, horolozectví, nejrůznějších výletů a množství kulturních akcí.


Omišská riviéra ve střední Dalmácii má dokonalé umístění pro další výpravy a objevování nádherné krajiny této části Chorvatska. Každý si zde díky různorodosti nabídek a možností vybere přesně ten typ dovolené, po které touží. Město Omiš má asi jen kolem 6.000 stálých obyvatel, ale v době turistické sezóny nabízí například celé léto kulturní festivaly a akce, při kterých poznáte místní kulturu, tradice i kus slavné pirátské historie, ze které se dochovalo v Omiši a okolí i mnoho kulturních památek.


Když zatoužíte po přírodě, můžete se vydat kamkoli, včetně ostrovů Brač či Hvar, které jsou blízko. Na všechny strany z Omiše je totiž překrásná příroda s četnými zákoutími a nádhernými výhledy, které vám připraví dokonalé emoční zážitky. Návštěvníci Omišské riviéry nejčastěji používají přirovnání „srdcovka“. Omišská riviéra, to není jen dovolená, to je dovolená, na kterou v životě nezapomenete a velmi rádi se na známá místa vydáte zas.


Omišská riviéra nabízí také mnoho možností ubytování. Velmi oblíbená varianta pronájmu celých domků od soukromníků je zde samozřejmě také zastoupená a portál UbytovanivChorvatsku.cz umožňuje zkontaktovat se přímo s majiteli apartmánů, vilek a penzionů a ušetřit na ubytování nemalou částku a přitom mít maximální pohodlí i soukromí.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Vodotěsná USB kamera

Potřebujete prověřit místa a zákoutí, do kterých se nedostanete? Využijte endoskopické USB kamery. S těmito malými kamerami můžete natáčet videa, pořizovat fotografie. Ve tmě samozřejmě osvětlují snímanou plochu. Díky kabelům o délce 2m, 5m nebo 15 metrů, se dostanete snadno a jednoduše kamkoli. Každou kameru můžete připojit na PC nebo notebook.

Testování, recenze

Recenze na DTANGLERBAND gumičky a DTANGLER kartáč

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.

Upoutávky

RAIN – punčochové zboží

Podzimní nečas a lehké přízemní mrazíky nás pomalu nutí odkládat letní oblečení a sáhnout po něčem teplejším a také dostatečně pohodlném. V dřívějších dobách se ne vždy pohodlí a teplo snoubilo s elegancí a kvalitou. Firma RAIN – punčochové zboží poskytuje široký výběr nejen ponožek, punčoch a spodního prádla, ale i domácí obuvi a oblečení, které v sobě spojuje účelnost a pohodlí s elegantním vzhledem a příznivou cenou.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena