^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Proti rýmě rýmovníkem

Kdo by neznal ty nepříjemné stavy, kdy váš nos připomíná vodovod a zásoby drogerií v širokém okolí pleníte nadměrnou spotřebou papírových kapesníků. Navštívila vás zkrátka rýma. Následuje obvykle výprava do lékárny pro kapky, inhalační prostředky a mnohdy i léky na teplotu nebo bolesti hlavy. Přitom mnohdy stačí vyjít na zahrádku, která ukrývá nenápadnou rostlinku s účinky, které mnohdy předčí syntetické léky.

 Na Omišské riviéře v Chorvatsku můžete strávit poklidnou dovolenou na oblázkových nebo písečných plážích u moře. Stejně tak ale například divokou dovolenou plnou úžasných zážitků v podobě sjíždějí řeky Cetiny, potápění, horolozectví, nejrůznějších výletů a množství kulturních akcí.


Omišská riviéra ve střední Dalmácii má dokonalé umístění pro další výpravy a objevování nádherné krajiny této části Chorvatska. Každý si zde díky různorodosti nabídek a možností vybere přesně ten typ dovolené, po které touží. Město Omiš má asi jen kolem 6.000 stálých obyvatel, ale v době turistické sezóny nabízí například celé léto kulturní festivaly a akce, při kterých poznáte místní kulturu, tradice i kus slavné pirátské historie, ze které se dochovalo v Omiši a okolí i mnoho kulturních památek.


Když zatoužíte po přírodě, můžete se vydat kamkoli, včetně ostrovů Brač či Hvar, které jsou blízko. Na všechny strany z Omiše je totiž překrásná příroda s četnými zákoutími a nádhernými výhledy, které vám připraví dokonalé emoční zážitky. Návštěvníci Omišské riviéry nejčastěji používají přirovnání „srdcovka“. Omišská riviéra, to není jen dovolená, to je dovolená, na kterou v životě nezapomenete a velmi rádi se na známá místa vydáte zas.


Omišská riviéra nabízí také mnoho možností ubytování. Velmi oblíbená varianta pronájmu celých domků od soukromníků je zde samozřejmě také zastoupená a portál UbytovanivChorvatsku.cz umožňuje zkontaktovat se přímo s majiteli apartmánů, vilek a penzionů a ušetřit na ubytování nemalou částku a přitom mít maximální pohodlí i soukromí.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – dětská trička s potiskem

V e-shopu Pavoucek-detem.cz jsme kupovali trička do soutěží na naší facebookové stránce, tak jsem přibrala i dvě trička pro nejmenšího syna. Vyzkoušíme rychlost dodání, kvalitu, vyprání... Objednali jsme v neděli na dobírku, nákup za víc jak 999,- Kč je nyní v e-shopu s dopravou zdarma a to i v případě dobírky. Takže žádná koruna navíc. V úterý dopoledne už jsme měli trička doma.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena