^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

 Na Omišské riviéře v Chorvatsku můžete strávit poklidnou dovolenou na oblázkových nebo písečných plážích u moře. Stejně tak ale například divokou dovolenou plnou úžasných zážitků v podobě sjíždějí řeky Cetiny, potápění, horolozectví, nejrůznějších výletů a množství kulturních akcí.


Omišská riviéra ve střední Dalmácii má dokonalé umístění pro další výpravy a objevování nádherné krajiny této části Chorvatska. Každý si zde díky různorodosti nabídek a možností vybere přesně ten typ dovolené, po které touží. Město Omiš má asi jen kolem 6.000 stálých obyvatel, ale v době turistické sezóny nabízí například celé léto kulturní festivaly a akce, při kterých poznáte místní kulturu, tradice i kus slavné pirátské historie, ze které se dochovalo v Omiši a okolí i mnoho kulturních památek.


Když zatoužíte po přírodě, můžete se vydat kamkoli, včetně ostrovů Brač či Hvar, které jsou blízko. Na všechny strany z Omiše je totiž překrásná příroda s četnými zákoutími a nádhernými výhledy, které vám připraví dokonalé emoční zážitky. Návštěvníci Omišské riviéry nejčastěji používají přirovnání „srdcovka“. Omišská riviéra, to není jen dovolená, to je dovolená, na kterou v životě nezapomenete a velmi rádi se na známá místa vydáte zas.


Omišská riviéra nabízí také mnoho možností ubytování. Velmi oblíbená varianta pronájmu celých domků od soukromníků je zde samozřejmě také zastoupená a portál UbytovanivChorvatsku.cz umožňuje zkontaktovat se přímo s majiteli apartmánů, vilek a penzionů a ušetřit na ubytování nemalou částku a přitom mít maximální pohodlí i soukromí.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Ze zahraničí levněji

Na e-shopu se vám zalíbí nějaký produkt, potěší vás přijatelná cena a představa, že nemusíte běhat po městě, procházet obchody, ztrácet čas... Pak se ale podíváte, na kolik vás přijde poštovné a je po radosti. Na Levnezde.cz se vám nic podobného nestane. Všechno zboží je za nízké prodejní ceny a přestože zboží putuje ve většině případů ze zahraničí, neplatíte nikdy žádné poštovné nebo balné.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VII EDP

Celá série dámských parfémů SIGNATURE z e-shopu Malikah.eu je luxusní a jedinečná. A parfém SIGNATURE VII EDP, vonící třeba i po fialkách, je další úžasnou kompozicí vůní od značky Royal Diwan Group. Už barva a provedení samotného flakónu, co vám připomíná? Blankytně modrá obloha, nebe bez mráčků, vůně léta, příjemná pohoda a relaxace. Taková je i vůně skrývající se uvnitř tohoto ručně tepaného a skvostně vypadajícího flakónu.

Upoutávky

Ambiora – kosmetika nejvyšší kvality pro vaše děti

Na českém trhu s kosmetikou existuje nepřeberné množství více či méně kvalitních produktů. Při jejich výběru je velmi obtížné zkombinovat kvalitu s šetrností k životnímu prostředí. Společnost ambiora s.r.o. uvádí na trh novinku v podobě kvalitní kosmetiky pro děti, která je výhradně z přírodních surovin a šetrná nejen pro děti, ale i k životnímu prostředí.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena