^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

 Na Omišské riviéře v Chorvatsku můžete strávit poklidnou dovolenou na oblázkových nebo písečných plážích u moře. Stejně tak ale například divokou dovolenou plnou úžasných zážitků v podobě sjíždějí řeky Cetiny, potápění, horolozectví, nejrůznějších výletů a množství kulturních akcí.


Omišská riviéra ve střední Dalmácii má dokonalé umístění pro další výpravy a objevování nádherné krajiny této části Chorvatska. Každý si zde díky různorodosti nabídek a možností vybere přesně ten typ dovolené, po které touží. Město Omiš má asi jen kolem 6.000 stálých obyvatel, ale v době turistické sezóny nabízí například celé léto kulturní festivaly a akce, při kterých poznáte místní kulturu, tradice i kus slavné pirátské historie, ze které se dochovalo v Omiši a okolí i mnoho kulturních památek.


Když zatoužíte po přírodě, můžete se vydat kamkoli, včetně ostrovů Brač či Hvar, které jsou blízko. Na všechny strany z Omiše je totiž překrásná příroda s četnými zákoutími a nádhernými výhledy, které vám připraví dokonalé emoční zážitky. Návštěvníci Omišské riviéry nejčastěji používají přirovnání „srdcovka“. Omišská riviéra, to není jen dovolená, to je dovolená, na kterou v životě nezapomenete a velmi rádi se na známá místa vydáte zas.


Omišská riviéra nabízí také mnoho možností ubytování. Velmi oblíbená varianta pronájmu celých domků od soukromníků je zde samozřejmě také zastoupená a portál UbytovanivChorvatsku.cz umožňuje zkontaktovat se přímo s majiteli apartmánů, vilek a penzionů a ušetřit na ubytování nemalou částku a přitom mít maximální pohodlí i soukromí.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Zboží od výrobců až do domu – levně a bez přirážek

Přemýšleli jste někdy o tom, jak dlouhou a komplikovanou cestou se různé zboží dostává ke svým zákazníkům? Vnímáte výslednou cenu zboží jako následek jeho putování až k samotnému odběrateli? Rádi nakupujete na e-shopech, ale nechcete za své pohodlí domova obětovat nadbytek vydělaných peněz? Zkuste portál levnezde.cz, mile Vás překvapí.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

Upoutávky

Netshop 007 – vtipné dárky a kostýmy

Humor a legrace jsou kořením života. Internetový obchod Netshop 007 je tím správným kořenářem, který dodá dárkům pro vaše blízké náležitý říz a švih. Obchod disponuje bohatým arzenálem dárků pro nejrůznější příležitosti.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena