^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Chorvatsko je překrásná země. Najdete v ní hory i hlubiny, moře i historické památky, skvělou kuchyni a stejně tak výborné lidi. Makarská riviéra patří k nejvyhledávanějším částem Chorvatska. Nabízí nádherné pláže i neskutečné výhledy na jedinečné přírodní scenérie.


Přes 60km pobřeží Makarské je oseto četnými oblázkovými i písečnými plážemi. Je to oblast táhnoucí se od obce Brela až po letovisko Tučepi. Šířka riviéry je několik kilometrů. Nabízí se zde velký počet zajímavých míst a památek. Jedny z nejkrásnějších přírodních scenérií vám poskytne pohoří Bikovo, které je druhým nejvyšším pohořím v Chorvatsku. Ročně jej navštíví desetitisíce Čechů. Zhruba 196 km2 je chráněným přírodním parkem. Vybízí k pěším tůrám. Nejvyšším vrcholem pohoří je Sveti Jure a měří 1.762 metrů.


Nedaleko letoviska Tučepy se můžete projít po asi 1,5 km promenádě, na které mimo jiné najdete ruiny z doby antického období. Je to důkaz dávného osídlení někdy z pátého až šestého století. Jde o pozůstatky starokřesťanského kostela a několika středověkých náhrobků. O něco dále stojí goticko renesanční kostel svatého Jiří, pár barokních letohrádků. Například hotel Kaštelet je přebudovaný právě z jednoho původního letohrádku.


Další tipy na výlety na Makarské najdete na portále UbytovanivChorvatsku.cz, kde si můžete domluvit levné a přitom komfortní bydlení přímo s majiteli apartmánů a dalších typů bydlení na Makarské.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jaký stojan pro vánoční strom

Čas Vánoc se neúprosně blíží. Kdo si vše dobře rozplánoval, už má dárky skoro nakoupené a v prosinci se bude zabývat už jen cukrovím, kaprem, stromkem a příjemnou vánoční atmosférou na každém kroku. Jak velký stromek na Vánoce míváte? Vysoký 1 metr, 2 metry nebo dokonce 4metrový? Na každý je třeba jiný typ stojanu. Ve všech případech je třeba, aby strom ve stojanu bezpečně vydržel po celou dobu svátků.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

Upoutávky

Levné a pestré nákupy s Levnezde.cz

Hledáte zajímavé dárky pro vaše blízké nebo pro kolegy v práci? Potřebujete vybavit domácnost? Nebo si chcete jen tak udělat radost? Pestrou nabídku produktů najdete v internetovém obchodě Levnezde.cz. Kromě velkého výběru zboží, také nákupem na e-shopu výrazně ušetříte, dopravné budete mít zdarma a tím výčet výhod nekončí.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena