^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Tipy a triky na líčení očí

Jak opticky líčením oči zvětšit, upravit vzdálenost mezi očima, jak oči rozjasnit... To i další triky v líčení se dozvíte na následujících řádcích. Zakrýt nedostatky obličeje a vyzdvihnout přednosti zvládne každá z nás za pár minut. Jen vědět, jak na to.

Nejdůležitější je ujasnit si, čeho vlastně líčením chcete dosáhnout. Posaďte se na chvíli před zrcadlem, zahleďte se na svůj obličej a udělejte si jasno v tom, jaké jsou vaše přednosti a nedostatky, co se očí týče. Ideální tvar očí je mandlový. Líčením můžete oko do tohoto tvaru vyladit, stejně tak srovnat velikost očí, zvětšit oko, rozjasnit, zvýraznit přirozenou barvu očí apod.

Chorvatsko je překrásná země. Najdete v ní hory i hlubiny, moře i historické památky, skvělou kuchyni a stejně tak výborné lidi. Makarská riviéra patří k nejvyhledávanějším částem Chorvatska. Nabízí nádherné pláže i neskutečné výhledy na jedinečné přírodní scenérie.


Přes 60km pobřeží Makarské je oseto četnými oblázkovými i písečnými plážemi. Je to oblast táhnoucí se od obce Brela až po letovisko Tučepi. Šířka riviéry je několik kilometrů. Nabízí se zde velký počet zajímavých míst a památek. Jedny z nejkrásnějších přírodních scenérií vám poskytne pohoří Bikovo, které je druhým nejvyšším pohořím v Chorvatsku. Ročně jej navštíví desetitisíce Čechů. Zhruba 196 km2 je chráněným přírodním parkem. Vybízí k pěším tůrám. Nejvyšším vrcholem pohoří je Sveti Jure a měří 1.762 metrů.


Nedaleko letoviska Tučepy se můžete projít po asi 1,5 km promenádě, na které mimo jiné najdete ruiny z doby antického období. Je to důkaz dávného osídlení někdy z pátého až šestého století. Jde o pozůstatky starokřesťanského kostela a několika středověkých náhrobků. O něco dále stojí goticko renesanční kostel svatého Jiří, pár barokních letohrádků. Například hotel Kaštelet je přebudovaný právě z jednoho původního letohrádku.


Další tipy na výlety na Makarské najdete na portále UbytovanivChorvatsku.cz, kde si můžete domluvit levné a přitom komfortní bydlení přímo s majiteli apartmánů a dalších typů bydlení na Makarské.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena