^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Eredic.cz

T-zbozi

Kouzelné světelné dekorace

Místo obyčejné lampičky rozsvítíte dítěti na spaní okouzlujícího svítícího méďu. Vedle gauče postavíte svítící stromek, do tmavého koutu umístíte svítící hvězdu... Všechno to jsou malé dekorace, které vykouzlí velkou atmosféru tepla a bezpečí.

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Chorvatsko je překrásná země. Najdete v ní hory i hlubiny, moře i historické památky, skvělou kuchyni a stejně tak výborné lidi. Makarská riviéra patří k nejvyhledávanějším částem Chorvatska. Nabízí nádherné pláže i neskutečné výhledy na jedinečné přírodní scenérie.


Přes 60km pobřeží Makarské je oseto četnými oblázkovými i písečnými plážemi. Je to oblast táhnoucí se od obce Brela až po letovisko Tučepi. Šířka riviéry je několik kilometrů. Nabízí se zde velký počet zajímavých míst a památek. Jedny z nejkrásnějších přírodních scenérií vám poskytne pohoří Bikovo, které je druhým nejvyšším pohořím v Chorvatsku. Ročně jej navštíví desetitisíce Čechů. Zhruba 196 km2 je chráněným přírodním parkem. Vybízí k pěším tůrám. Nejvyšším vrcholem pohoří je Sveti Jure a měří 1.762 metrů.


Nedaleko letoviska Tučepy se můžete projít po asi 1,5 km promenádě, na které mimo jiné najdete ruiny z doby antického období. Je to důkaz dávného osídlení někdy z pátého až šestého století. Jde o pozůstatky starokřesťanského kostela a několika středověkých náhrobků. O něco dále stojí goticko renesanční kostel svatého Jiří, pár barokních letohrádků. Například hotel Kaštelet je přebudovaný právě z jednoho původního letohrádku.


Další tipy na výlety na Makarské najdete na portále UbytovanivChorvatsku.cz, kde si můžete domluvit levné a přitom komfortní bydlení přímo s majiteli apartmánů a dalších typů bydlení na Makarské.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jak si vychutnat kávu

Když se řekne kvalitní káva, mělo by jít vždy o kávu zrnkovou, umletou těsně před přípravou. A nestačí jen tak nějaká zrna, musí to být zrna nespálená, bez nečistot, zbytků olejů apod. Takováto kvalitní káva má pak pro organismus řadu pozitivních účinků a především si na ní opravdu pochutnáte.

Testování, recenze

Recenze – kolagenové kapsle Invita Skin Beauty

Jsem ukázkový příklad toho, že se vědci s kolagenem nemýlí. Životem jsem proplouvala ve zdraví a dobré kondici prakticky s minimem snahy. Před 4 lety jsem potřetí otěhotněla, to mi bylo lehce na 35 let, necelé poslední tři roky kojím, poslední rok už nedobrovolně, ale třetí syn má v tomto jasno a zatím se mi ho nepodařilo přesvědčit, že by se bez mateřského mléka obešel. Tělo dostává pěkně zabrat a je to na něm už znát.

Upoutávky

Luxury shop – luxus a prvotřídní zboží

Noblesa, elegance a originalita nemusí být vždy výsadou nejluxusnějších bulvárů Paříže či New Yorku. Internetový obchod Luxury shop nabízí přímo jedinečnou možnost, jak se obklopit designovými doplňky pro domácnost, nebo se cítit jako princezna při používání luxusní kosmetiky.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena