^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

T-zbozi

Vánoční světla

Letošní Vánoce budou zářící, svítící a blikající, až budou oči přecházet. T-obchody.cz pro vás připravily e-shop www.T-vanocniosvetleni.cz zaměřený výhradně na dekorativní a Vánoční osvětlení. Až uvidíte širokou a úžasnou nabídku, neodoláte a pořídíte si pár dalších LED kousků do sbírky, pro krásnější a romantičtější výzdobu bytu či zahrádky nejen o Vánocích. Vybírat můžete z řetězů, kabelů, hadic, stromků, hvězd a z dalších svítících dekorací, které spolehlivě promění každou místnost a koutek v kouzelné místo. 

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Chorvatsko je překrásná země. Najdete v ní hory i hlubiny, moře i historické památky, skvělou kuchyni a stejně tak výborné lidi. Makarská riviéra patří k nejvyhledávanějším částem Chorvatska. Nabízí nádherné pláže i neskutečné výhledy na jedinečné přírodní scenérie.


Přes 60km pobřeží Makarské je oseto četnými oblázkovými i písečnými plážemi. Je to oblast táhnoucí se od obce Brela až po letovisko Tučepi. Šířka riviéry je několik kilometrů. Nabízí se zde velký počet zajímavých míst a památek. Jedny z nejkrásnějších přírodních scenérií vám poskytne pohoří Bikovo, které je druhým nejvyšším pohořím v Chorvatsku. Ročně jej navštíví desetitisíce Čechů. Zhruba 196 km2 je chráněným přírodním parkem. Vybízí k pěším tůrám. Nejvyšším vrcholem pohoří je Sveti Jure a měří 1.762 metrů.


Nedaleko letoviska Tučepy se můžete projít po asi 1,5 km promenádě, na které mimo jiné najdete ruiny z doby antického období. Je to důkaz dávného osídlení někdy z pátého až šestého století. Jde o pozůstatky starokřesťanského kostela a několika středověkých náhrobků. O něco dále stojí goticko renesanční kostel svatého Jiří, pár barokních letohrádků. Například hotel Kaštelet je přebudovaný právě z jednoho původního letohrádku.


Další tipy na výlety na Makarské najdete na portále UbytovanivChorvatsku.cz, kde si můžete domluvit levné a přitom komfortní bydlení přímo s majiteli apartmánů a dalších typů bydlení na Makarské.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Na léto barvičky a ochranu před sluníčkem

V létě nosíme barevné oblečení častěji, než ve kterémkoli dalším období v roce. Patrně je to i tím, že černá a tmavé barvy sluníčko přitahují a jsme nuceni je minimalizovat. Zároveň ale jsme i celkově veselejší a naše pozitivní myšlení se odráží i na výběru oblečení. Chránit se před slunečními paprsky je dnes nutné. Nejenom moderní. Krásný letní barevný klobouk bude skvělou tečkou našeho veselého outfitu, ale zároveň i výborným pomocníkem a ochranou před UV zářením. 

Testování, recenze

Recenze na DTANGLERBAND gumičky a DTANGLER kartáč

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.

Upoutávky

Luxury shop – luxus a prvotřídní zboží

Noblesa, elegance a originalita nemusí být vždy výsadou nejluxusnějších bulvárů Paříže či New Yorku. Internetový obchod Luxury shop nabízí přímo jedinečnou možnost, jak se obklopit designovými doplňky pro domácnost, nebo se cítit jako princezna při používání luxusní kosmetiky.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena