^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Veselo pod stromečkem

Máme pro vás tip na praktický dárek, který ocení pod stromečkem každý muž a který navíc pobaví všechny shromážděné u vánočního stromku. Vtipné pánské trenýrky, s obrázkem a nápisem Velký šéf, pobaví, nikoho neurazí, obdarovaného naopak potěší hned několikrát. Jednak pohodlím, které poskytnou, pak jasnou lichotnou a do třetice úsměvy, které trenýrky zajistí, kdykoli si je majitel oblékne a ukáže se v nich. 

Patrně jste si už všimli, že testujeme luxusní parfémy, které najdete na stránkách Malikah.eu. Všechny recenze jsou k přečtení v rubrice Testování (levý sloupec, Hlavní menu). Každý parfém testujeme několik dní po sobě. Nanáší se pár kapek na místa, kde výrazněji proudí krev. Takových vhodných míst je více. Například zápěstí, loketní jamky, tepny na krku nebo za ušima.


Pokud si nejste jistí, zda parfém nebude moc silný, doporučujeme první den kápnout parfém jen na zápěstí a loketní jamku jedné ruky. U silnějších parfémů může jít o zvyk, obvykle během prvních dvou dní, kdy vás parfém provází, si přivyknete na větší sílu a vnímáte pak už jen příjemné tóny vůně. Ovšem pokud je parfém nebo parfémovaná voda opravdu kvalitní. Parfémy ze stránek Malikah.eu patří ke špičce vůní na našem trhu. Všechny si je můžete také vyzkoušet, u každé vůně je v nabídce vzorek vůně o obsahu 1ml. Což je poměrně velké množství. Tentokrát jsme testovali dámskou vůni MARIYAM EDP arabské značky Royal Diwan Group.


MARIYAM EDP dámská vůně

Složení: bergamot, koriandr, pistácie, limetka, hruška, banán, frézie, konvalinka, růže, tiaré, gardénie, mimóza, pivoňka, pižmo, vanilka, cedr, santal, ambra

MARIYAM EDP je sytá, sladká, ale jemná vůně, která vás provází po celý den. Jednotlivé tóny ovoce i květin jsou výborně sladěné. Nejkouzelnější efekt při testování nastal při procházkách venku v mírném vánku. Když větřík lehce ovíval a vůně se výrazněji rozlévala. Bylo to jako procházka nádhernou exotickou zahradou. Je to vůně, která navozuje romantickou, snovou a příjemnou atmosféru, uvolňuje napětí a shon běžného dne. 

Komentáře   

#1 Danuše Kramolišová 2016-09-02 15:53
Santal a ambra...to jsou dálky a dálavy a vůně rajská...
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze na živý kolagen Face a vitamin C od Nezestarni.cz

Tak si to představte. Večer uléháte natření živým kolagenem a ráno se probudíte o pár let mladší. Pleť hebká, jemná, skoro jak kdysi dávno v dětských letech. A to už se nacházím v takzvaném zralém věku :) Výrobky z Nezestarni.cz nakupuji a testuji od listopadu loňského roku, kdy jsem začala právě živým kolagenem a postupně přidávala další. Moje nejoblíběnější trojka je živý kolagen Face, kolagenové kapsle a vitamin C, se kterým jsem začala až v únoru. Čekala jsem od něj nejméně a ohromil mě nejvíce.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena